antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pramogos
4 apokalipsės, pakeitusios civilizacijos kursą
Kaip sakoma, gyvenimas eina toliau. Kol vieną dieną liaujasi ėjęs. Senovės bendruomenės, neturėjusios galimybių prognozuoti gamtos nelaimių, su destrukcija dažnai susidurdavo staiga ir visiškai netikėtai. Štai keturios daugiausia žalos žmonijos istorijoje pridariusios gamtinės nelaimės ir jų sunaikintos visuomenės, rašo discovermagazine.com.
Pasaulis
Mažiausiai 20 gyvybių nusinešęs uraganas Dorian stiprėja, prisiartino prie JAV krantų
Mažiausiai 20 gyvybių Bahamose nusinešęs uraganas Dorian vėl sustiprėjo iki 3 kategorijos audros ir priartėjo prie JAV pietrytinės pakrantės, grasindamas pavojingais jūros potvyniais žemai esančiose bendruomenėse nuo Džordžijos iki Virdžinijos pietvakarių.
Pramogos
Po „Eurovizijos” Ieva Zasimauskaitė papasakojo apie savižudiškas mintis
24-erių kaunietė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė šį pavasarį tapo žinoma visai Lietuvai, kaip sakoma, per vieną naktį. Dainininkė atvira – „Eurovizija“ buvo puiki galimybė išgarsėti, nes jos asmenybės ir gyvenimo būdo nepripažino nė vienas Lietuvos muzikos prodiuseris.
Pramogos
Po „Eurovizijos“ laimėjimo nugalėtojai – kaltinimų lavina
Ar gali „Eurovizijos“ dainų konkursas praeiti be skandalų? Turbūt tai neįmanoma, nes vos tik paaiškėjo šiųmetė nugalėtoja, ji sulaukė ir galybės kaltinimų dėl savo dainos ir daiktų, kurie buvo naudojami pasirodymo metu, rašoma independent.co.uk.
Pramogos
Paaiškėjo, kaip didžiojoje Lisabonos scenoje iš tiesų atrodys I. Zasimauskaitė
Prieš generalinę repeticiją pirmadienį Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė, kaip ir visi kiti pirmajame pusfinalyje dalyvaujantys atlikėjai, į „Altice“ areną atvyko nešina tikruoju sceniniu kostiumu. Kaip ir kalbėta anksčiau, ji didžiojoje scenoje pasirodys su šviesiai rožine ilga suknele.
Pramogos
I. Zasimauskaitė „Eurovizijos“ atidaryme: nežinau, ar laimėsiu, bet tikiu stebuklu
Sekmadienį oficialiai atidaryta svarbiausia Europos šalių muzikos šventė, į kurią sugužėjo dešimtys atlikėjų bei grupių, o tarp jų mėlynu, o ne, kaip įprasta raudonu kilimu žengė ir Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė.
Pramogos
Lietuva į „Euroviziją“ siunčia jausmingą baladę
Garsiausiame tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“ Lietuvai šiemet atstovaus Ieva Zasimauskaitė su balade „When We're Old“.
ŽYMA
GAMTOS STICHIJA