penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Saulius Skvernelis
VTEK nutarė, kad S. Skvernelis interesų dėl lėšų jo gatvės asfaltavimui nesupainiojo
Duomenų konstatuoti, jog premjeras Saulius Skvernelis, Vyriausybei priimant sprendimus dėl finansavimo jo gyvenamai gatvei, galėjo supainioti interesus, nepakanka, ketvirtadienį nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).
Aktualijos
Brangiausioje Londono gatvėje vidutinė būsto kaina pakilo iki 15,6 mln.
Nenuostabu, kad Knighstbridge gatvė, kurioje „Harrods“ valgykla yra eilinė užeiga ant kampo, o „Mandarin Oriental“ viešbutis – vietinių nestebinantis pastatas, buvo paskelbta gatve, kurioje būstas kainuoja daugiausia.
Aktualijos
Atsikratę „kaimynės iš pragaro“, gatvės gyventojai surengė didžiulę šventę
Išsikrausčius „kaimynei iš pragaro“, vienos gatvės gyventojai nusprendė šią itin jiems džiugią progą paminėti surengdami didžiulį vakarėlį, rašo Metro.co.uk. Asmuo namus Bransholme paliko padaręs daugiau nei 25 tūkst. svarų sterlingų žalos.
Aktualijos
Ar tai – prasčiausia gatvė Britanijoje? Kaip kadaise rami gyvenvietė tapo nusikaltėlių irštva
Gyventojai ėmė skųstis, kad jų kadaise rami buvusi France gatvė Erdingtone, Birminghame, dabar yra nuolatos siaubiama nusikaltėlių, narkotikų prekeivių, kurie savo „produkciją“ pardavinėja taip pat lengvai, kaip saldainius.
Pramogos
Gatvė Velse gali būti pripažinta stačiausia pasaulyje
Šiaurės Velse esanti gatvė netrukus gali oficialiai būti pripažinta stačiausia pasaulyje. Tam Pasaulio Gineso rekordų organizacija dar turi atlikti tikslius matavimus.
ŽYMA
GATVĖ