ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Verslas
Šeimos estafetė: verslo dinastijoms jau tuoj reikės šokti per pirmąjį barjerą
Didelė dalis Lietuvos verslininkų per ateinantį dešimtmetį turės savęs paklausti dviejų klausimų: kiek dar ir kas po manęs?
Aktualijos
„Uberio“ vairuotojas išprievartavo ir darėsi asmenukes su savo keleive
Pakistanietis „Uberio“ vairuotojas gavo 12 metų nelaivės už tai, kad seksualiai išnaudojo bejėgės būklės, iki komos girtą keleivę. Vėliau po akto jis nusprendė įsiamžinti su savo auka ir pasidarė kelias asmenukes, kol mergina buvo bejėgės būsenos.
Aktualijos
Praėjus 25 metams po nusikaltimo pateko už grotų
Didžiojoje Britanijoje prievartautoją pasodino į kalėjimą, praėjus 25 metams po jo įvykdyto nusikaltimo. Kaip informuoja leidinys „Metro“, 58 m. Marką Hemmingsą sulaikė, nes jis užpuolė policijos šunį. Atliktas DNR tyrimas davė rezultatų.
Aktualijos
13-os metų berniukas išprievartavo du savo bendraamžius
Į viešumą išlindo teisme pasirodžiusi byla, kuri nagrinėja 13-os metų berniukui mestus kaltinimus, kuriais teigiama, kad jis išprievartavo savo 14-metį draugą bei 11-os metų draugę.
Aktualijos
Po nakties su vyru nepajutusi malonumo moteris kreipėsi į policiją
Vos 22-jų metų sulaukęs britas Nathanas Williamsas apkaltintas išprievartavimu. Teismas pripažino vyrą kaltu, jam paskirta beveik 8-erių metų laisvės atėmimo bausmė.
Aktualijos
Londone siautėja prievartautojas, nukentėjo 2 mergaitės ir 7 moterys
Policija praneša, kad nusikaltėlis savo aukas renkasi pagal amžių, jo užpuolimai fiksuojami skirtingose Londono rajonuose. Per kelis mėnesius į policiją dėl to pačio asmens kreipėsi 2 mergaitės ir 7 moterys, kurių amžius svyruoja nuo 11 iki 27-erių metų.
Aktualijos
Prievartautojo aukos – pensininkė ir studentė
Prievartautojas paleistas iš kalėjimo gegužės mėnesį, seksualiai išnaudojo dar kelias moteris, kol šiandien jis sulaukė nuosprendžio už grotų praleisti visą likusį gyvenimą.
Aktualijos
Policija prašo padėti surasti prievartautoją
Po to, kai Londone gatve einanti jauna mergina buvo pagriebta, nutempta į netoliese esantį soda ir išprievartauta, policijos pareigūnai išplatino video įrašą, prašantį padėti atpažinti užpuoliką.
ŽYMA
GEDIMINAS LAUCIUS