sekmadienis, kovo 7 d.
Aktualijos
Drąsuolis devynerių metų berniukas šoko į jūrą gelbėti draugo nemokėdamas plaukti, deja, tragedija įvyko
Deja, nepaisant drąsaus draugo pastangų, Dillan Brown nuskendo Pigeon's Cove, Llandudno, šiauriniame Velse.
Pasaulis
17-metis pagavo iš antro aukšto iškritusią 2-metę
Alžyrietis Feuzi Zabaatas vietinių Stambulo gyventojų vadinamas didvyrių. 17-metis vaikinas sugavo iš antro aukšto iškritusią mergaitę, praneša Dailysabah.com.
Sveikata
Apsinuodijimas maistu: požymiai, vengimas, gydymas
Vasarą gyventojai dažniau nei kitais metų laikais skundžiasi įvairiais skrandžio ir žarnyno negalavimais – padaugėja apsinuodijimo maistu ir žarnyno infekcijų atvejų. Kol vasara dar žada palepinti šiluma, o iš daržų ar turgų namo grįžtame pilnais krepšiais gėrybių, specialistai įspėja saugotis užteršto, sugedusio ar netinkamai laikyto maisto.
Aktualijos
Dviejų vaikų mama britė mirė viešbučio restorane suvalgiusi neiškeptos vištienos
Šeima iš Didžiosios Britanijos padavė į teismą viešbučio restoraną Graikijos Kerkyros saloje, mat čia neiškeptos vištienos suvalgiusi dviejų vaikų mama mirė, rašo health.com.
Aktualijos
Patvirtino, kaip niekuo dėti britai apsinuodijo „Novičiok“
Charlie Rowley, apsinuodijęs kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“ ir likęs gyvas, papasakojo, kaip jo partnerė užsipurškė šios medžiagos ant riešų, manydama, kad tai kvepalai, ir po keliolikos minučių susmuko.
Aktualijos
Vaikai apsinuodijo neaiškia medžiaga, mergaitė mirė
Šeštadienį po pietų tragedija sukrėtė nedidelį Jungtinės Karalystės miestą – mirė neaiškiomis medžiagomis apsinuodijusi mergaitė, o dėl berniuko gyvybės kovojama.
ŽYMA
GELBĖTOJAS