ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
„Primark“ parduotuvėje – didžiulis gaisras (vaizdo įrašai)
Antradienį prekybos tinklo „Primark“ parduotuvėje Šiaurės Airijoje kilo gaisras, ugnis smarkiai apgadino pastatą.
Aktualijos
Pabėgėlę iš namų išvarė agresyvūs jaunuoliai
Nuo karo negandų bėgantys ir Jungtinėje Karalystėje prieglobsčio ieškantys svetimšaliai ir šioje šalyje nesijaučia saugūs: čia jiems grėsmę kelia nedraugiški ir agresyvūs vietiniai.
Verslas
Pažiūrėk į mane
Internetas su savo žiniomis, vaizdo įrašais, muzika, kačiukais ir memais trumpoje jo istorijoje dar niekada nebuvo labiau po ranka. Kaip ir reklama.
Aktualijos
Belfaste driokstelėjo sprogimas, sulaikytas įtariamasis
Šiaurės Airijos policija šeštadienį suėmė vieną įtariamąjį, siejamą su Belfasto rytiniame rajone driokstelėjusiu sprogimu, per kurį žmonės nenukentėjo, pranešė pareigūnai.
Aktualijos
Niekam nereikalinga: nužudytosios niekas nepasigedo pustrečių metų
Šiaurės Airijoje esančiame sublokuotame name aptiktas negyvos moters palaikai, spėjama, kad ji buvo nužudyta net prieš du metus, tačiau nei kaimynai, nei artimieji velionės nepasigedo.
Lietuva
Lėktuve siautėję lietuviai iki nusileidimo užmigo
Savaitgalį Vilniaus oro uoste pasieniečiai turėjo reikalų su neblaiviais keleiviais – iš Jungtinės Karalystės skridusią lietuvių porą orlaivyje įaudrino ir nuramino alkoholis.
Aktualijos
Žaidžiantys vaikai rado žmogaus galvą
Antradienį vakare policija sulaukė pranešimo, kad trys lauke žaidžiantys vaikai aptiko nenustatyto asmens galvą.
Pramogos
Miestą okupavo žiurkės
Šiaurės Airijoje šiomis dienomis galima bet kurioje viešoje vietoje – įskaitant ir maitinimo įstaigas – pamatyti didžiulę žiurkę: šių graužikų antplūdis mieste pasiekė epideminį lygį.
Aktualijos
Belfasto stotyje nusižudė lietuvis
Naujienų portalas 15min.lt informavo, kad Belfasto miesto traukinių stotyje nusižudė jaunas vyras iš Lietuvos. 31-erių metu lietuvio Alberto Naginionio kūnas rastas pirmąjį gruodžio savaitgalį.
ŽYMA
GEMIUS