penktadienis, rugsėjo 25 d.
Aktualijos
Laikinoji tyrimo komisija
A. Širinskienės komisija sudaryta neteisėtai, jos išvados prieštarauja Konstitucijai
„Valstietės“ Agnės Širinskienės vadovauta laikinoji tyrimo komisija, tyrusi galimą poveikį sprendimų priėmėjams ir politiniams procesams, sudaryta pažeidžiant Konstituciją, o jos išvados yra neteisėtos, penktadienį paskelbė Konstitucinis Teismas (KT).
Aktualijos
Lietuvos paštas
Prokurorai: neteisėtai paskirtos Lietuvos pašto valdybos sprendimai negalioja
Pernai rudenį paskirta nauja valstybės valdomo Lietuvos pašto valdyba negali priimti jokių sprendimų. Apie tokį viešąjį interesą ginančios Generalinės prokuratūros sprendimą BNS patvirtino Lietuvos pašto atstovė Vaida Budrienė. 
Aktualijos
4 mln. britų darbininkų gyvena skurde
Pernai Britanijoje dirbančių, tačiau galą su galu sunkiai suduriančių žmonių skaičius pasiekė 4 mln. Tai reiškia, kad maždaug kas aštuntas dirbantis žmogus yra laikomas vargšu.
Pramogos
Penktadalis britų skursta?
Teigiama, kad dėl apkarpytų pašalpų ir infliacijos skurstančių Jungtinės Karalystės (JK) gyventojų per pastaruosius metus daugėja neįprastai sparčiai.
Verslas
Politikų nusikaltimus tiriantys prokurorai gali sulaukti papildomos apsaugos
Pakeitus Prokuratūros įstatymą, valdininkų korupcijos tyrėjams galėtų atsirasti daugiau apsaugų – siūloma įvesti specialiojo prokuroro statusą. Tokiam siūlymui trečiadienį pritarė ministrų kabinetas.
Aktualijos
Sausio 13-osios byla: du nauji kaltinamieji, tyrimas dėl kitų septynių sustabdytas
Pirmadienį teismui buvo perduota dar viena dalis Sausio 13-osios bylos, praneša Generalinė prokuratūra. Skelbiama, kad kaltinimai pateikti dar dviem asmenims.
Lietuva
Valdžia žada paramą šeimoms ir ruošia botagą nelegaliam verslui
Vyriausybė užsimojo kitąmet, kaip sakė premjeras Saulius Skvernelis, „ištraukti pinigus iš šešėlio“ ir paremti skurdžiai gyvenančias šeimas puse milijardo eurų.
Aktualijos
Prokuratūra: „MG Baltic“ mokėjo Liberalų sąjūdžiui
Koncernas „MG Baltic“ finansiškai rėmė Liberalų sąjūdį, nors tai daryti draudžia įstatymai, nustatė prokurorai.
Aktualijos
Generalinis prokuroras prašo naikinti G. Steponavičiaus neliečiamybę
Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis prašo Seimą leisti patraukti parlamentarą Gintarą Steponavičių baudžiamojon atsakomybėn.
Pramogos
Skurdas ir turtas pritraukiami. Ką darote ne taip?
Ir turtas, ir skurdas skleidžia savą, ypatingą energiją. Ji, savaime suprantama, skirtinga, priešinga viena kitai savo prigimtimi. Kuo ji skiriasi? Kur slypi skirtumas? Ar galima, būnant neturtingam, pradėti skleisti turto energiją?
Aktualijos
Už maisto vagystes Londone įkalinami tūkstančiai alkstančiųjų
Pernai Londone už maisto vagystes nuteista tūkstančiai žmonių. Tuo tarpu maisto bankas situaciją vadina alkio kriminalizavimu.
Verslas
Prokurorai kol kas neatnaujins tyrimo dėl „Vilniaus prekybos“
Vienos didžiausių Lietuvoje verslo grupių „Vilniaus prekyba“ smulkiajam akcininkui Mindaugui Marcinkevičiui nepavyksta atnaujinti ikiteisminio tyrimo dėl grupės įmonių reorganizavimo ir jos akcininkų, įskaitant Nerijų Numavičių, veiklos.
Lietuva
Paramos maistu laukia dešimtys tūkstančių žmonių
Šią savaitę net 137 tūkstančiai skurdžiai gyvenančių žmonių Lietuvoje gaus maisto davinius. Pirmieji maisto paketai jau pradėti vežti į savivaldybes visoje šalyje.
Pramogos
Milijonams gresia kristi žemiau skurdo ribos
Per ateinančius trejus metus dėl didėjančios infliacijos išlaidos pragyvenimui Jungtinėje Karalystėje tik augs, o dėl to sunkumų patirs milijonai britų.
Pasaulis
Atskirtis: 8 žmonės turi tiek turto, kiek pusė pasaulio
Pasaulio elitas ir toliau didžiuliais žingsniais tolsta nuo paprastų žmonių. Pasak kai kurių sąmokslo teorijų tyrėjų, toks ir yra planas: vienas procentas elito nori valdyti 99% visų žmonių.
Gyvenimas
13 tik milijonieriams būdingų įpročių
Žmonių, savo pastangomis tapusiais milijonieriais, gyvenimus skrupulingai išstudijavęs rašytojas sudarė sąrašą įpročių, būdingų turtingiesiems.
Pasaulis
Skurstančių Ispanijos gyventojų istorijos kelia šiurpą
Nors iš Ispanijos vis dažniau pasigirsta žinios apie atsigaunančią ekonomiką, nemažai daliai šios šalies gyventojų skurdi kasdienybė marina paskutinę viltį. Pasibaigus šiltąjam metų laikui, žmonės ėmė drastiškai taupyti: gyvena tamsoje, nešildomuose būstuose, o prausiasi vos vieną kartą per savaitę.
Lietuva
Lietuvoje trečdalis žmonių ties skurdo riba
Nors statistika byloja, kad Lietuvoje ekonominė situacija gerėja kasmet, vis daugiau šalies gyventojų kenčia skurdą. Pernai ant skurdo ribos balansavo beveik trečdalis.
Pasaulis
Pabėgėliai sprunka iš Latvijos: tai skurdi šalis
Iš karo nusiaubtų šalių atvykę prieglobsčio prašytojai neužsibuvo ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Pabėgėliai palieka šalį, nes Latvija itin skurdi valstybė, kurioje jiems nepavyksta išgyventi.
Pasaulis
Pabėgėlių vaikai Norvegijoje skęsta skurde
Norvegija netapo išimtimi – per paskutinius metus šalį užlpūdo didelė emigrantų banga. Paaiškėjo, kad net 36 proc. atvykusių vaikų gyvena skurde. Tai ypač didelis atotrūkis nuo vietinių gyventojų.
ŽYMA
GENERALINĖ PROKURATŪRA