ketvirtadienis, liepos 2 d.
Aktualijos
Paskelbti geriausi Lietuvos metų krepšininkai
Antradienį Kaune, „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvyko „Krepšinio namų apdovanojimų 2019“ renginys, kurio metu buvo pagerbti geriausi šių metų krepšininkai ir krepšininkės, išrinkta geriausia komanda ir apdovanoti krepšiniui nusipelnę žmonės.
Aktualijos
Rusijai svyla padai, naujos detalės apie Skripalius
Didžiosios Britanijos policija išplatino naujų vaizdo stebėjimo kamerų įrašų, kuriuose matyti, kaip du įtariami rusų žvalgybos agentai eina prie Sergejaus Skripalio namų tą dieną, kai buvęs šnipas buvo apnuodytas kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga.
Aktualijos
Britanijos katedroje sulaikytas vyras, mėginęs padaryti nusikaltimą
Didžiosios Britanijos policija penktadienį pranešė suėmusi vyrą, kaip įtariama, mėginusį pavogti Didžiosios chartijos rankraštį iš vitrinos Solsberio katedroje, kur šis neįkainojamas dokumentas yra eksponuojamas.
Aktualijos
Skripalių apnuodijimas: aiškėja nauji faktai, atsirado dar vienas įtariamasis
Pagaliau paaiškėjo, ką Didžioji Britanija ketina įvardyti kaip Aleksandro Petrovo ir Ruslano Boširovo bendražygį, tvirtina Rusiško portalo „Fontanka“ leidėjai. GRU užsakomų nunuodijimų koncepciją, anot jų, idealiai atitinka 45-erių metų pilietis Sergejus Fedotovas.
Aktualijos
Skripalių apnuodijimu įtariamą asmenį buvo apdovanojęs Putinas
Žurnalistinių tyrimų grupė „Bellingcat“ antradienį paskelbė, kad antrajam įtariamajam, siejamam su buvusio rusų dvigubo agento Sergejaus Skripalio ir jo dukros apnuodijimu Didžiojoje Britanijoje, 2014 metais Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas įteikė aukščiausią jo šalies apdovanojimą – Rusijos didvyrio medalį.
Aktualijos
Solsberio restorane apsinuodijo rusų manekenė
Modelis Ana Šapiro, kuri drauge su vyru atsidūrė ligoninėje dėl sunkaus apsinuodijimo viename Anglijos Solsberio miesto restoranų, incidentą pavadino Rusijos specialiųjų tarnybų įvykdytu pasikėsinimu ją nužudyti, rašo britų bulvarinis laikraštis „The Sun“.
Aktualijos
Solsberio restorane apsinuodijęs rusų modelis teigia, kad ją norėta nužudyti
Modelis Ana Šapiro, kuri sekmadienį drauge su vyru atsidūrė ligoninėje dėl sunkaus apsinuodijimo viename Anglijos Solsberio miesto restoranų, incidentą pavadino Rusijos specialiųjų tarnybų įvykdytu pasikėsinimu ją nužudyti, rašo britų bulvarinis laikraštis „The Sun“.
Aktualijos
Solsberyje įtariamas dar vienas apsinuodijimas „Novičiok“
Anglijos pietvakariuose esančiame Solsberyje, kur kovą nervus paralyžiuojančia medžiaga buvo apnuodyti buvęs Rusijos šnipas ir jo dukra, sekmadienį vakare policija atitvėrė dalį miesto, kai vietos restorane prastai pasijuto du čia vakarieniavę žmonės.
Aktualijos
Britų žvalgyba ieško dviejų įtariamųjų: vienas gydytojas, kitas - „ambasados“ darbuotojas
Didžiosios Britanijos žvalgyba ieško dar dviejų asmenų, įtariamų padėjus Aleksandrui Petrovui ir Ruslanui Boširovui, kuriuos Londonas kaltina apuodijus buvusį dvigubą rusų šnipą Sergejų Skripalį ir jo dukrą, sekmadienį pranešė leidinys „The Sunday Mirror“, remdamasis šaltiniu iš vyriausybės.
Aktualijos
Maskva apkaltino Londoną ruošiant provokaciją dėl cheminio ginklo
Maskva įsitikinusi, kad išvakarėse Londono paskelbta ataskaita apie buvusio Rusijos šnipo Sergejaus Skripalio apnuodijimą siejama su ruošiama provokacija, per kurią Sirijos Idlibe bus panaudotas cheminis ginklas, ketvirtadienį pareiškė Rusijos ambasadorius prie Jungtinių Tautų Vasilijus Nebenzia.
Aktualijos
„Novičiok“ apsinuodijęs britas vėl paguldytas į ligoninę
Britas, praėjusį mėnesį apsinuodijęs kovine nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“, buvo vėl paguldytas į ligoninę dėl regėjimo sutrikimo, pranešė britų žiniasklaida.
Aktualijos
Patvirtinta: dar viena pora apsinuodijo „Novičiok“, aukų gali būti ir daugiau
Pora, kritiškai apsinuodijusi nervus paralyžiuojančia medžiaga tame pačiame pietų Anglijos rajone, kur anksčiau šiais metais buvo apnuodytas buvęs dvigubas rusų agentas, turėjo kontaktą su vienu užterštu daiktu, pranešė Didžiosios Britanijos policija.
Aktualijos
Kovos su terorizmu pareigūnai atskleidė detalių apie Skripalių bylą
Didžiosios Britanijos policija toliau tiria incidentą Solsberyje ir tikrina kelias įvykio versijas, kurių kol kas neskelbia, antradienį pranešė Skotland Jardas.
Aktualijos
JK mesti kaltinimai dėl informacijos apie Skripalius slėpimo
Maskva ir toliau sieks gauti Londono atsakymus į klausimus, susijusius su „Skripalių byla“, tačiau dabar bendravimo su Londonu šiuo klausimu nėra, sakoma pirmadienį paskelbtame Rusijos ambasados Jungtinėje Karalystėje pranešime.
Aktualijos
Solsberyje pradedama masinė dezinfekavimo operacija
Anglijos pietiniame Solsberio mieste trys kariuomenės sunkvežimiai dalyvaus operacijoje, per kurią bus neutralizuoti nervus paralyžiuojančios medžiagos, paveikusios Rusijos dvigubą agentą Sergejų Skripalį ir jo dukrą Juliją, numanomi likučiai, antradienį pranešė televizija „Sky News“.
ŽYMA
GERIAUSI