ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Pramogos
Tenisininkė S. Williams atskleidė, kodėl nešvęs dukters pirmojo gimtadienio
Visame pasaulyje žinomos tenisininkės Serenos Williams ir jos vyro, tinklalapio „Reddit“ įkūrėjo Alexis Ohaniano dukra Alexis Olympia Ohanian Jr. rugsėjo 1 d. minės savo pirmąjį gimtadienį. Tiesa, spotininkės dukters šventė sutampa su itin svarbiu „U.S. Open“ teniso čempionatu, kuriame šiuo metu varžosi Serena. Portalas Eonline.com praneša, kad garsi pora nešvęs savo dukters gimtadienio, tačiau šios progos jie neminės ne tik todėl, kad S. Williams laukia svarbios varžybos. Tam didelę įtaką turi poros religiniai įsitikinimai.
Kultūra
Herkus Mantas vėl kviečia į Klaipėdą
Vasario 17-ąją Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristato Giedriaus Kuprevičiaus operą „Prūsai“.
Pramogos
Serena Williams kreipėsi pagalbos į visas pasaulio mamas
Ne paslaptis, kad auginti naujagimį nelengva net pasaulio čempionėms. Viena tvirčiausių pasaulio moterų, tenisininkė Serena Williams, šiuo metu auginanti trijų mėnesių dukrelę, kreipėsi patarimo į viso pasaulio mamas.
Pramogos
Serena Williams slapta ištekėjo už Alexio Ohaniano
Naujajame Orleane ketvirtadienį žibėjo visas žvaigždynas garsenybių, susirinkusių į teniso superžvaigždės Serenos Williams ir socialinės žiniasklaidos tinklo „Reddit“ vieno iš įkūrėjų Alexio Ohaniano tuoktuves.
Pramogos
Teniso žvaigždė Serena Williams parodė pasauliui savo pirmagimę
Teniso superžvaigždė Serena Williams rugsėjo 1-ąją pagimdžiusi dukrelę, trečiadienį parodė ją pasauliui savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijusi jautriomis nuotraukomis.
Pramogos
Serena Williams ir Alexis Ohanianas ir susilaukė kūdikio
Bene žymiausia pasaulio tenisininkė Serena Williams, kartu su sužadėtiniu verslininku Alexiu Ohanianu susilaukė mergaitės.
Pramogos
Serena Williams laukiasi mergaitės
Geriausia pasaulio raketė Serena Williams laukiasi mergaitės. Taip trečiadienį pareiškė pati tenisininkės sesuo Venus. Tiesa, ne visiškai aišku, ar Venus nejuokavo, nes pati labai norėtų dukterėčios.
Pramogos
Geriausia pasaulio tenisininkė Serena Williams laukiasi pirmagimio
Amerikietė teniso superžvaigždė Serena Williams laukiasi pirmojo vaikelio. Džiugias naujienas įžymybė paskelbė socialiniame tinkle „Snapchat“ su prierašu „20 savaičių“.
Pramogos
Susižadėjo tenisininkė Serena Williams
Susižadėjo viena geriausių pasaulio tenisininkių Serena Williams ir vienas iš socialinio tinklo „Reddit” įkūrėjų Alexis Ohanian.
ŽYMA
GIEDRIUS KUPREVIČIUS