ketvirtadienis, vasario 25 d.
Komentarai
Pasitikėjimo krizė
COVID-19 ir manipuliacijų didmeistris A. Veryga
Iš pradžių atrodė, kad viskas bus kiek kitaip. Šiomis dienomis garsiausiu Lietuvos žiniasklaidos veidu tapęs sveikatos apsaugos ministras ir Valstybės
IQ Tema
Giedrius Surplys. Persikraustymo ministras
Stokojant profesinių žinių, patraukliai atrodo mintis kilnoti žmones ir dokumentus
Pramogos
Aktorė H. Duff atskleidė suvalgiusi savo pačios placentą
Praėjusį mėnesį dukros Banks susilaukusi aktorė Hilary Duff su motinystės rūpesčiais tvarkosi puikiai. Apie naują šeimos narę ir tai, kaip ji pakeitė moters gyvenimą, Hilary pasakojo populiarioje tinklalaidėje, skirtoje nėščioms moterims.
Pramogos
L. Gagos muzikinis kelias buvo sunkus, teko apsimetinėti
Šiandien atlikėja Lady Gaga į savo koncertus pritraukia didžiules minias gerbėjų, pasirodo svarbiausiuose metų festivaliuose ir renginiuose, tačiau buvo laikai, kai ji turėjo maldauti, kad jai būtų leista koncertuoti net ir paprasčiausiuose baruose.
Pramogos
Žinoma aktorė kovojo su vėžiu
Aktorė, kurią daugelis pamena dėl vaidmens seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“, Marcia Cross didžiuojasi įveikusi klastingą ligą – vėžį. Dar šio mėnesio pradžioje žinoma moteris tarp gerbėjų sukėlė tikrą sumaištį, kai socialiniame tinkle papasakojo apie sveikatos problemas.
Pramogos
Netikėtai pastojo žinoma aktorė
Buvusi realybės šou žvaigždė, dainininkė ir dizainerė Jessica Simpson vėl nėščia. Tai pati ji paskelbė socialiniuose tinkluose ir nustebino gerbėjus su žinia, jog laukiasi trečio vaikelio. Anksčiau ji interviu yra sakiusi, kad daugiau vaikų turėti nebenori.
Pramogos
Prieš 5 mėnesius mirė legendinio filmo „Krikštatėvis“ žvaigždė, o tai paaiškėjo tik dabar
Būdama 87-erių, mirė dainininkė ir „Krikštatėvio“ aktorė Morgana King. Žvaigždė kovą su vėžiu pralaimėjo dar kovo mėnesį, tačiau apie jos mirtį sužinota tik antradienį, kai aktorės draugas atidavė jai pagarbą „Facebook“.
Pramogos
Anapilin iškeliavo „Mis Didžioji Britanija“
Trečiadienio vakare savo namuose netoli Niukaslo (Anglijoje) buvo rasta negyva 32-ejų metų realybės šou „Meilės sala“ (Love Island) žvaigždė Sophie Gradon, pranešė „The Sun“.
Pramogos
S. Milinytė gavo pagrindinės aktorės vaidmenį populiariame JAV kino filme
Kaip sako pati Simona Milinytė: „Gyvenimas dar niekada nebuvo toks įdomus“. Pasirodo, kad tokio užimtumo ji neturėjo jau seniai. Šiuo metu JAV gyvenanti lietuvė dirba prie kelių projektų: filmų bei serialo.
IQ Tema
Briuselio „trąšų“ dilema: kodėl Lietuvos ūkininkai vis dar nepatenkinti išmokomis?
Lietuvos žemdirbiai iš 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) biudžeto turėtų gauti 3,394 mlrd. eurų tiesioginių išmokų, o dar 1,613 mlrd. eurų paramos bus skirta kaimo plėtrai. Kaip bus toliau – nėra visiškai aišku.
Pramogos
Moters panašumas į M. Markle sukėlė diskusijų audrą
Vos tik pasklido žinia, kad Meghan Markle susitikinėja su princu Harry, internete kaip žaibas greitai ėmė plisti moters antrininkių fotografijos. Nors į buvusios aktorės vietą pretendavo daugelis merginų, ši modeliu dirbanti amerikietė, kaip teigia internautai, yra panašiausia į Sasekso kunigaikštienę.
Pramogos
Kultinio serialo aktorės gyvybė pavojuje
Visame pasaulyje kadaise populiaraus televizijos serialo „San Francisko raganos“ aktorė Shannen Doherty šiuo metu vis dar kovoja su klastinga liga – krūties vėžiu. Tačiau moteris kaip išmanydama stengiasi nepasiduoti ir savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje dalydamasi fotografijomis padeda ir kitiems sunkiai sergantiems ligoniams neprarasti tikėjimo ir nesijausti vienišiems.
Aktualijos
Šachmatininkas G. Surplys – pirmasis žemės ūkio ministras „iš šalies“
Iš Žemaitijos kilęs valstybės tarnautojas Giedrius Surplys antradienį tampa pirmuoju žemės ūkio ministru po nepriklausomybės atkūrimo, iki šio posto niekaip nedalyvavęs žemės ūkio reikaluose.
Pramogos
C. Diaz gyvenime pokyčiai: nutraukia ilgametę aktorės karjerą
45-erių aktorė Cameron Diaz pranešė, jog išeina į pensiją ir nuo šiol taps namų šeimininke. Moteris teigia, kad ji tiesiog nori daugiau dėmesio skirti savo vyrui, 39-erių muzikantui Benji Maddenui, skelbia dailymail.co.uk.
Pramogos
Viena sėkmingiausių Holivudo aktorių atsisako karjeros
Jennifer Lawrence rankose „Oskaras“ ir ji įvardijama, kaip brangiausiai apmokama aktorė visame Holivude, tačiau dėl kilnių tikslų moteris savo karjeroje daro pertrauką.
Pramogos
Princas Haris tyčiojasi iš savo būsimos nuotakos?
Ne vienas gerbėjas sekantis būsimos karališkosios poros gyvenimą sunerimo, kuomet pradėjo aiškėti vis daugiau detalių apie princo Hario ir Meghan Markle vestuves.
Pramogos
Užgeso žinomos britų aktorės gyvybė
Šeštadienio vakarą pranešta apie „Noting Hilo" žvaigždės Emmos Chambers mirtį. Tai, kad žinomos moters gyvybė užgeso patvirtino ją atstovaujanti aktorių agentūra, skelbiama bbc.com.
Pramogos
Cameron Diaz aplankė gandrai
Artimi šaltiniai pranešė, kad 45-erių metų Cameron Diaz laukiasi kūdikio.
Aktualijos
Žinoma aktorė avarijoje užmušė visą savo šeimą, o pačios gyvybė kabo ant plauko
Seriale „Be namų negerai“ vaidinusi aktorė Jessica Falkholt antrąją Kalėdų dieną Sidnėjuje patyrė tragišką avariją. Dėl nežinomų aplinkybių greitkelyje jos vairuojamas automobilis išlėkė į priešpriešinę kelio juostą ir susidūrė su kita mašina.
Pramogos
Lindsay Lohan buvo per plauką nuo tragedijos
Garsi Jungtinių Amerikos Valstijų aktorė Lindsay Lohan patyrė sukrėtimą, viešint Tailande ją užpuolė gyvatė.
ŽYMA
GIEDRIUS SURPLYS