ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pasaulis
Interneto sensacija: pasaulis negali atsidžiaugti mamos asmenuke iš gimdymo kambario
Nauja mama užfiksavo asmenukę, sveikindama savo kūdikį atėjus į pasaulį. Tiesa, vaikelio tėtis šios akimirkos neprisimins - apsuptas trijų gydytojų komandos vyras kiek ilgas tįso ant žemės.
Pramogos
Dainininkė A. Morissette susilaukė trečio vaikelio: prabilo apie baimę susirgti pogimdyvine depresija
Atlikėja Alanis Morissette pirmadienį asmeninėje socialinio tinklo paskyroje pasidalijo džiugia žinia. Jos šeimą papildė dar vienas žmogutis.
Pramogos
Žirgo pergale lenktynėse besidžiaugusiai nėščiajai prasidėjo gimdymas
Nėščia moteris taip stipriai džiaugėsi jos pasirinkto žirgo pergale lenktynėse, kad jai prasidėjo gimdymas, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Devynis mėnesius ruošta staigmena atsipirko su kaupu: šeima nuo artimųjų slėpė besilaukianti dvynių
Theresa Slater su vyru jau augino dukrą, tad sužinojusi, kad jų šeima dar kartelį pagausės, pora nusprendė visų detalių neatskleisti. Niekam nesakę, kad susilauks ne vieno, o dviejų vaikų – dvynių, patiems artimiausiems šeimos nariams ir bičiuliams jie surengė tikrą staigmeną.
Pramogos
Mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė 1-ą gimtadienį
Nepaisant visų gydytojų prognozių, mažiausias Britanijoje gimęs kūdikis atšventė pirmąjį gimtadienį.
Pasaulis
Moteris nužudė nėščią paauglę ir iš jos įsčių išpjautą kūdikį pasiliko sau
46-erių Clarisa Figueroa kaltinama Marlenos Ochoa-Lopez pasmaugimu. Nėščią merginą moteris į savo namus pietvakarinėje Čikagos dalyje prisiviliojo pažadėdama nemokamų drabužėlių jos būsimam vaikui.
Pramogos
Sasekso kunigaikštienė M. Markle susilaukė pirmagimio: atskleista kūdikio lytis
Pasaulis džiūgauja! Sasekso kunigaikštienė, princo Harry žmona Meghan Markle susilaukė vaikelio. Prieš kiek mažiau nei metus susituokusiai porai gimė berniukas.
Pramogos
Laukiantis dvynių, pavojus buvo iškilęs ir Beyonce, ir jos kūdikiams
Prieš beveik dvejus metus visame pasaulyje žinoma atlikėja Beyonce su vyru, taip pat dainininku Jay-Z susilaukė dvynių. Nors plačiajai visuomenei sūnų Sirą ir dukrą Rumi žinoma moteris pristatė pasidalijusi nuostabiomis nuotraukomis, jų laukimas ir gimimas nebuvo toks tobulas, kaip galėjo pasirodyti.
Pramogos
M. Markle gimdys privačiai, o džiugia naujiena pasidalyti neskubės
Didžiosios Britanijos princas Harry su žmona Meghan nori, kad vėliau šį mėnesį planuojamas jų pirmagimio atėjimas į pasaulį būtų „privatus“, rašoma ketvirtadienį Bakingamo rūmų išplatintame pareiškime.
Pramogos
Tenisininkė S. Williams galimai išdavė, ko laukiasi jos bičiulė M. Markle
Jau visai netrukus Didžiosios Britanijos karališkoji šeima sulauks dar vieno šeimos nario – Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle ir princą Harry aplankys gandrai. Nors laiminga pora, kaip ir priimta karališkoje šeimoje, visuomenei kūdikio lyties neatskleidžia, tačiau artima M. Markle bičiulė Serena Williams galimai nesugebėjo išsaugoti šios paslapties.
Pramogos
M. Markle po gimdymo neseks K. Middleton pavyzdžiu ir nepozuos garsiai nuotraukai ant laiptų
Teigiama, kad netrukus gimdyti turėsianti Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle neseks savo vyro brolio žmonos Kate Middleton pavyzdžiu ir po gimdymo nepozuos fotografams ant ligoninės laiptų su naujagimiu rankose. Toks elgesys neatitinka jos feministinės pasaulėžiūros, skelbia Metro.co.uk.
Pasaulis
Pagimdžiusi sūnų, po mėnesio moteris susilaukė dar dviejų kūdikių
Neišnešiotą kūdikį pagimdžiusi moteris praėjus beveik mėnesiui pagimdė sveikus dvynius, skelbia Bbc.com.
Pramogos
Iš komos paauglė pabudo su kūdikiu rankose
Paauglė, komos būsenoje atsidūrusi po to, kai miegoti nuėjo su skaudančia galva, pabudo po keturių dienų ir nustebo sužinojusi, jog per tą laiką ji pagimdė dukrelę.
Aktualijos
Lietuvės išlieka vienomis jauniausių mamų Europoje
Lietuvės vidutiniškai pirmą kartą mamomis tampa 27-erių ir yra tarp jauniausių mamų Europoje, rodo „Eurostato“ duomenys.
Verslas
Serenos Williams naujagimė jau vadinama ateities čempione
Teniso superžvaigždė, 23 „Didžiojo kirčio“ serijos titulų laimėtoja amerikietė Serena Williams penktadienį pagimdė dukrelę, praneša JAV žiniasklaida.
Pasaulis
Tėvai 12-emtę dukrą įkalino automobilyje
Ispanijos policija suėmė porą už tai, kad jie, svilinant karščiui, paliko savo dukrą automobilyje ir išėjo apsipirkti į prekybos centrą. Negailestingas incidentas su vaiku šią savaitę įvyko Marbeloje.
ŽYMA
GIMDYMAS