penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Pramogos
Vos susižadėjo, o jau išsiskyrė
Bene garsiausia ir labiausiai aptarinėjama užsienio pramogų pasaulio pora, atlikėja Ariana Grande ir aktorius Pete‘as Davidsonas, nutraukė sužadėtuves. 25-erių dainininkė ir 24-erių jos buvęs mylimasis susitikinėti pradėjo gegužės mėnesį, o vos po mėnesio draugystės – birželį – nusprendė susižadėti.
Pramogos
Karalienės Elžbietos II sužadėtuvių žiedo istorija
Kiekvienas papuošalas, kurį turi Anglijos karalienė Elžbieta II, tikriausiai turi istoriją, kaip atkeliavo į žinomos monarchės papuošalų dėžutę. Tačiau labiausiai dėmesį kaustantis pasakojimas yra susijęs su karalienės sužadėtuvių žiedu.
Pramogos
Škotas originaliai pasipiršo mylimajai
Jaunas ūkininkas iš Škotijos savo mylimajai pasipiršti nutarė pagalbon pasitelkęs savo fermos gyventoją – karvę.
Pramogos
Justinas Bieberis pasipiršo mylimajai
Vienas geidžiamiausių atlikėjų pasaulyje, Justinas Bieberis, pasipiršo mylimąjai. Ir tai nėra dainininkė Selena Gomez, - praneša įvairūs šaltiniai.
Pramogos
Ed Sheeran pirmą kartą atvirai prabilo apie savo sužadėtinę
Atlikėjas Edas Sheeranas nėra linkęs pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą. Taigi, vyras nemėgsta dalytis ir informacija apie savo sužadėtinę. Žinomas dainų autorius ir dainininkas šių metų pradžioje susižadėjo su Cherry Seaborn. Apie tai jis pranešė instagrame, su visais 23,6 mln. gerbėjų pasidalijęs itin romantiška nuotrauka.
Pramogos
Susižadėjo atlikėja A. Grande: kas tas jos širdį užkariavęs asmuo?
Vos tik pasirodė pirmieji gandai apie naują užsienio pramogų pasaulio porą, dalis portalų tik ir laukė, kada gi šie įsimylėjėliai savo santykiuose žengs kitą žingsnį. Laukti teko neilgai, nes tik po kelių savaičių draugystės žinoma dainininkė Ariana Grande ir Pete‘as Davidsonas jau susižadėjo.
Pramogos
Britanijos princesė Eugenie susižadėjo ir ruošiasi vestuvėms
Didžiosios Britanijos Jorko princesė Eugenie susižadėjo, pirmadienį pranešė Bakingamo rūmai.
Pramogos
Edas Sheeranas susižadėjo su drauge Cherry Seaborn
Vienas populiariausių pasaulio muzikantų Edas Sheeranas paskelbė džiugią naujieną. Vaikinas pasipiršo savo išrinktajai Cherry Seaborn.
Pramogos
Pramogų pasaulis neteko vienos iš svajonių nuotakų
Naujus metus įspūdingų turtų paveldėtoja Paris Hilton sutiko taip, kad nepamirš niekada. Aspene merginai pasipiršo jos ilgametis draugas, aktorius Chrisas Zykas.
Pramogos
Londone Lietuvą garsinanti solistė Laura Zigmantaitė pranešė džiugią žinią
Londone gyvenanti ir dirbanti viena žymiausių jaunųjų Lietuvos talentų, mecosopranas Laura Zigmantaitė susižadėjo su ilgamečiu draugu Michaelu Mcintyre'u.
Pramogos
Princo Harry dovanotas sužadėtuvių žiedas inkrustuotas dviem jo motinos deimantais
Didžiosios Britanijos princas Harry savo išrinktajai aktorei Meghan Markle sužadėtuvių proga įteikė žiedą, inkrustuotą dviem jo velionei motinai princesei Dianai priklausiusiais deimantais.
Pramogos
Princas Haris prasitarė apie šeimos pagausėjimą (pirmas viešas poros interviu)
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo sužadėtinė aktorė Meghan Markle tikisi sukurti šeimą, pirmadienį pareiškė pora per pirmą savo interviu.
Pramogos
G. Paltrow gyvenime – radikalūs pokyčiai
Po trejų metų draugystės žinoma aktorė susižadėjo su garsiu TV prodiuseriu Bradu Falchuku.
Pramogos
Lady Gaga susižadėjo
Dainininkė Lady Gaga (31) ir vėl sužadėtinę. Po pusmečio draugystės atlikėjai pasipiršo jos agentas Christianas Carino (48).
Pramogos
M. Markle ir Princo Hario vestuvės pakibo ant plauko
Princo Hario mylimoji, JAV kino aktorė Meghan Markle 2011 m. ištekėjo už režisieriaus Trevoro Engelsono, o po mažiau nei dvejų metų 2013 m. jie išsiskyrė.
Pramogos
Meghan Markle susipažino su karaliene
Bekingemo rūmų šaltiniai pranešė, kad princas Haris oficialiai supažindino savo merginą, JAV aktorę Meghan Markle, su savo močiute, Jungtinės Karalystės (JK) karaliene. Moterys susitiko rūmuose ir bendravo apie valandą, kartu gėrė arbatą.
Pramogos
Susižadėjo viena ryškiausių „Sostų karų” žvaigždžių
Vieną ryškiausių kultinio televizijos serialo „Sostų karai” (angl. Game of Thrones) žvaigždžių Sophie Turnes kartu su savo išrinktuoju amerikiečiu dainininku Joe Jonas paskelbė apie netrukus laukiamas vestuves.
Pramogos
Princas Harry jau pasipiršo Meghan Markle?
Pastaruoju metu pora vis daugiau laiko praleidžia kartu ir nebevengia savo šiltų jausmų rodyti viešumoje, tačiau vienas princo žingsnis išdavė, kad oficialios sužadėtuvės gali būti paskelbtos jau labai greitai.
Pramogos
Susižadėjo „Sostų karų“ žvaigždės
Susižadėjo Kitas Haringtonas ir fantastikos seriale „Sostų karai“ jo simpatiją vaidinusi Rose Leslie.
Pasaulis
Ukraina neigia tiekusi Šiaurės Korėjai ginklus (papildyta)
Ukrainos gynybos ir aerokosmoso kompleksai netiekė ginkluotės ir karinių technologijų Šiaurės Korėjai, pirmadienį pareiškė šalies Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (NSGT) sekretorius Oleksandras Turčynovas.
ŽYMA
GINKLŲ TIEKIMAS