šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Pasaulis
Nesuvokiama: iš kaimynės kūno išpjovė kūdikį
Vienas Šiaurės Dakotos gyventojas buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos už sąmokslą pagrobti kūdikį, kurį jo mergina išpjovė iš nužudytos jųdviejų kaimynės kūno, ir melavimą policijai apie šį incidentą.
Aktualijos
Nužmogėjimas: išprievartautas ką tik gimęs kūdikis
Šiaurės Airijoje tiriamas neeilinis nusikaltimas – manoma, kad seksualiai prievartautas vos prieš dvi savaites gimęs vaikas.
Pramogos
Artimas šeimai šaltinis prakalbo apie M. Markle nėštumą
Princo Harry žmonos Meghan Markle mama ruošiasi tapti močiute? Doria Ragland Jungtinėse Amerikos valstijose jau pradėjo lankyti rūpinimosi kūdikiais kursus, rašoma dailymail.co.uk.
Pramogos
Neįtikėtina: 68-erių aktorius laukia šeimos pagausėjimo
68-erių Richardas Gere‘as vėl taps tėčiu – drauge su 35-erių Alejandra Silva, savo naująja žmona, laukia šeimos pagausėjimo, tvirtinama pranešime. Tai bus pirmas bendras poros vaikas.
Aktualijos
Parduotuvės lankytojai gelbėjo karštame automobilyje paliktą kūdikį
Viena Jungtinės Karalystės (JK) prekybos tinklo „Asda” lankytoja sukėlė personalą ir apsaugą ant kojų po to, kai pastebėjo 31C laipsnių karštyje automobilyje paliktą dviejų mėnesių kūdikį. Tuo metu berniuko motina lankėsi parduotuvėse.
Pasaulis
Kūdikis išgyveno 9 val užkastas miške po šakomis
Pasaulio spauda praneša apie neįtikėtiną atvejį. Paslėptas po šakomis ir miško lapais, miške 9 val. išgyveno penkių mėnesių kūdikis, kurį aptiko Montanos policija.
Pasaulis
Kunigas per krikštynas trenkė kūdikiui
Internete plinta vaizdo įrašas, įamžinęs nederamą kunigo elgesį per vaiko krikštynas – dvasininkas trenkė verkiančiam mažyliui į veidą.
Aktualijos
Londone peiliu subadyta motina ir kūdikis
Jungtinės Karalystės sostinėje įvykdytas kaip reta žiaurus nusikaltimas – peiliu subadyta jauna moteris ir mažylis jos sūnelis.
Pramogos
Žinoma dainininkė turi gerų žinių
Kūno rengybos specialistė Greta Lebedeva ir imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius gyvena džiugiomis nuotaikomis. Porą netrukus aplankys gandrai, praneša naujienų portalas Žmones.lt.
Aktualijos
Kriminalistai atskleidė daugiau detalių apie krūmuose rastą naujagimį
Detektyvai pranešė, kad praėjusį mėnesį miške rastam naujagimiui trūko dviejų šonkaulių.
Gyvenimas
Mirtinai sergantis britų mažylis net ir atjungus aparatus kovoja už savo gyvybę
Mirtinai sergančio britų mažylio tėvai pralaimėjo teisinę kovą, kad gydytojai neišjungtų jų sūnaus gyvybę palaikančių aparatų, nors paramą berniukui išreiškė net popiežius Pranciškus. Išjungus gyvybiškai svarbius aparatus, mažylis išgyveno visą naktį.
Pramogos
K. Middleton sesuo laukiasi kūdikio
Kembridžo hercogienės ir Jungtinės karalystės monarchų atstovės Catherine sesuo Pippa laukiasi pirmagimio. Ji ir jos vyras Jamesas Mattewsas šiuo metu gyvena ypač džiugiomis žiniomis
Aktualijos
Vaiko su išnirusia koja nevežė pas gydytoją, nes tėvai turėjo nusipirkę bilietus į teatrą
Iš šono atrodanti kuriozinė situacija lėmė tai, kad kūdikis šešias paras praleido didžiuliuose skausmuose, kai tėvai jo neskubėjo vežti į ligoninę, kuomet šis nukrito nuo lovos ir jam pradėjo tinti koja.
Pasaulis
11-os metų mergaitė pagimdė vaiką savo broliui
Vos 11-os metų emigrantė iš Bolivijos, Murcia ligoninėje esančioje pietryčių Ispanijoje, pagimdė berniuką, kuris tikėtina, kad yra jos 14-mečio brolio sūnus.
Pramogos
Rūta Ščiogolevaitė laukiasi ketvirto vaiko
Kurį laiką viešumoje vis mažiau pasirodydavusi dainininkė užminė mįslę, kurgi ji dingo, tačiau tai netruko paaiškėti.
Pramogos
Kim Kardashian ir Kanye Westo šeimoje didžiulė laimė
Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian (37 m.) ir reperio Kanye Westo (40 m.) šeima pagausėjo – trečią vaiką garsiai porai pagimdė surogatinė motina.
Aktualijos
Motina kūdikio su sulaužyta ranka tris dienas nevežė į ligoninę
Gemma Warne iš Lincolnshire‘o atsidūrė už grotų, kur praleis keturis mėnesius dėl vaiko nepriežiūros, nusprendė teismas.
Pramogos
Cameron Diaz aplankė gandrai
Artimi šaltiniai pranešė, kad 45-erių metų Cameron Diaz laukiasi kūdikio.
Aktualijos
17–os mėnesių kūdikis žuvo prekybos centre
Šeima maniusi, kad ramiai praleis savaitgalį, turėjo planus pakeisti ir planuoti savo kūdikio laidotuves.
Pramogos
Futbolininkui Cristiano Ronaldo gimė ketvirtas vaikas
Bene geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo su gerbėjais pasidalino džiugia žinia. Vyro sužadėtine Georgina Rodriquez sekmadienį pagimdė dukrytę, kuri tapo ketvirtąja įžymybės atžala.
ŽYMA
GINTAUTAS JAUGIELAVIČIUS