trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Verslas
Ištekliai
Lietuvos gamtinių išteklių dilema: kasti dabar ar palikti ateities kartoms?
Laikais, kai kalbama apie naudingąsias iškasenas Mėnulyje, metas pasižiūrėti į tai, ką turime po savo kojomis
Pramogos
Europos monarchų turtas – nuo keliolikos milijonų iki milijardų
Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II be abejonės laikoma žinomiausia Europos monarche, tačiau turtingiausia ją tituluoti būtų didelė klaida. Monarchės valdomas 500 mln. eurų turtas yra niekis, palyginti su kitomis Europos karališkosiomis šeimomis.
Pramogos
20-metė tuoj taps jauniausia milijardiere, ko reikia, kad persekiotų tokia sėkmė?
Nors garsiajai Kylie Jenner dar tik 20 metų, jei jos makiažo verslas ir toliau bus toks sėkmingas, ji taps jauniausia milijardiere, šį titulą gavusia savo darbu, o ne paveldėjimo keliu.
Gyvenimas
Tikrieji gyvenimo turtai
Išminties perlai – tai aštuonios trumpos frazės. Nors jos skamba paprastai, įsigilinus į kiekvieną iš jų tampa akivaizdu, kad keliuose žodžiuose glūdi gili išmintis.
Pramogos
Padarykite tai ir tapsite milijonieriais
Žmonės nori būti nepriklausomi. Tai - tarsi instinktas, kuriam mes negalime atsispirti. Šiais laikais nepriklausomybė dažniausiai siejasi su finansine padėtimi. Tomas Corley penkerius metus tyrinėjo milijonierių gyvenimus ir mano, kad visų jų sėkmės istorijas galima apibendrinti labai trumpai - milijonieriai dažnai finansinę nepriklausomybę pasiekė žengę 4 žingsnius.
Pasaulis
Pasaulio turtus valdo saujelė turtingųjų
Naujausios studijos duomenys rodo, kad maža grupelė turtingiausių pasaulio žmonių valdo tiek turto, kiek pusė planetos gyventojų, maža to, milijardierių pajamos auga kur kas spartesniais tempais nei eilinių piliečių.
Pramogos
Kiek uždirba velionis negauna net gyvieji
Prieš aštuonerius metus miręs popmuzikos karalius Michaelas Jacksonas tebeuždirba milijonus dolerių, praneša žurnalas „Forbes“.
Pramogos
Dėl pinigų tikrai skauda galvą
Naujausi moksliniai duomenys rodo: žmonės, turintys tam tikrus genų rinkinius ir turintys finansinių problemų, yra labiau linkę kamuotis migrena.
Gyvenimas
Iš kiekvieno vaiko galima išauginti milijardierių
Anot legendinio anglų dramaturgo Viljamo Šekspyro, vieni gimsta didingi, kiti didybę pasiekia, trečius didybė užklumpa. Tačiau jis nepaminėjo, kad žmogų galima tiesiog užprogramuoti sėkmei.
ŽYMA
GINUTIS JUOZAPAVIČIUS