pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Verslas
Visos gipso galimybės
Tūkstančius metų statybose naudojamas gipsas savo aktualumo nepraranda ir šiandien. Dėl plačių panaudojimo galimybių ši medžiaga išlieka nepakeičiama sprendžiant skirtingus uždavinius: tiek siekiant aukšto lygio garso ir šilumos izoliacijos, atsparumo ugniai, tiek ieškant patrauklių dekoratyvių sprendimų.
Pramogos
SEL koncertas Londone
SEL sugrįžta į Londoną!
Pramogos
Londono lietuvių renginiuose alkoholiui – sausas įstatymas
Vos prieš kelias savaites po nuvilnijusio Džordanos Butkutės „Aš – Karalienė“ koncerto Londone, internetinėje erdvėje užvirė dainininkės gerbėjų diskusijos dėl pasirodymo metu vykusių neblaivių lietuvių apsistumdymų.
Pramogos
5 dalykai, kurių negali praleisti šį rugsėjį Londone
Trumpesnės ir lietingesnės dienos, vėsesni vakarai dar nereiškia, kad laisvalaikį turite prakiurksoti priešais televizorių! Šį rudenį jūsų laukia itin daug įdomių dalykų!
Lietuva
Vasario 16-tosios iškilmės – visoje Lietuvoje
Vasario 16-ąją Lietuva švęs 97-ąsias Valstybės atkūrimo metines. Miestuose ir miesteliuose liepsnos laužai, skambės dainos, autobusuose bus deklamuojama poezija, skraidys parasparniai, o šventinę dieną vainikuos įspūdingas koncertas Vilniaus katedros aikštėje, rašė Delfi.lt.
Pasaulio lietuviai
Škotijoje - Lietuvos fotografijos parodų sezonas
Rugpjūčio 10 dieną Škotijoje prasidėjo Lietuvos fotografijos sezonas. Šis fotografijos parodų ciklas, kuris yra didžiausias iki šiol kada nors pristatytų Jungtinėje Karalystėje, suteiks unikalią galimybę Škotijos publikai susipažinti su dinamiška Lietuvos fotografijos meno kultūra ir istorija.
Pramogos
Kokius pasaulio renginius verta aplankyti? (II dalis)
Aistringi keliautojai vis dažniau renkasi ir visame pasaulyje garsius renginius, kuriuose privalu pabuvoti bent kartą gyvenime. Pristatome svarbiausių šių metų renginių sąrašo antrąją dalį, kurią sudarė agentūra „BPC Travel“.
Pramogos
Kokius pasaulio renginius verta aplankyti 2013-aisiais?
Planuodami keliones įsivaizduojame tam tikrą miestą, šalį ar regioną. Tačiau aplankyti galima ne tik egzotines šalis ar vietoves, garsėjančias istoriniais bei architektūriniais paminklais. Aistringi keliautojai vis dažniau renkasi ir visame pasaulyje garsius renginius, kuriuose privalu pabuvoti bent kartą gyvenime. Kelionių agentūra „BPC Travel“ sudarė svarbiausių šių metų renginių sąrašą.
Pramogos
TIESOS portale – galimybė įsigyti bilietus internetu
Nuo šiol naujienų portalas Tiesa.com savo skaitytojams ir klientams pasiūlys patogų ir saugų atsiskaitymo būdą – už bilietus į įvairius „Tiesos“ organizuojamus renginius bei reklamos paslaugas netrukus bus galima atsiskaityti mokėjimo kortele internetu.
ŽYMA
GIPSO PLOKŠTĖS