ketvirtadienis, sausio 28 d.
Aktualijos
Britiškos vestuvės: girtas vyriausias pabrolys sumušė nuotaką ir jos motiną savo brolio vestuvėse
29-erių Tomosas Rhydianas Wilsonas iš Swansea užpuolė nuotaką Eriną Mason-George ir pareiškė, kad jo brolis Steffanas Wilsonas niekada neturėjo jos vesti.
Aktualijos
Penkerių metų mergaitė viena klajojo gatvėmis, nes negalėjo pažadinti girtutėlės mamos
Vakarų Jorkšyre, Huddersfielde, vidurnaktį vairuotojo žvilgsnį pagavo penkerių metų mergytė, gatvėje ėjusi viena. Jos keliai buvo nubrozdinti ir mažametė atrodė įsibaiminusi.
Aktualijos
Kūdikis mirė mamai jį pasiėmus į klubą, o po to ant jo girtai užmigus   
26-erių metų amžiaus Marina Tilby teisėjo buvo pakrikštyta „savanaude”, po to, kai teismas peržvelgė bylą dėl jos vos keturių savaičių amžiaus kūdikio mirties New Quay, Velse.
Lietuva
Nufilmavo šiurpią avariją: kelio viduriu skridęs „Audi A6“ staiga rėžėsi į medį
„Pavasarį parskrenda ne tik paukščiai“, – taip pareigūnai pavadino avariją, kuri įvyko tiesiai prieš jų patruliuojantį automobilį. Po avarijos paaiškėjo, kad nesėkmingą skrydį atliko girtutėlis vairuotojas.
Pasaulio lietuviai
Londone – žvilgsnis į Lietuvos skurdą ir blizgesį
Ne vieną emigravusį lietuvį šiam žingsniui pastūmėjo ekonominė Lietuvos blokada, žlungančios Sovietų Sąjungos šaliai skirta tarsi bausmė už Nepriklausomybę. Šį sunkų laikotarpį valstybėje netrūko chaoso ir nežinios, radikaliai pakeitusios žmonių gyvenimus, o permainos kaimo gyventojams prilygo tragedijai. To meto nuotaikas šalyje atspindintis filmas bus pristatomas galybės lankytojų sulaukiančios Londono knygų mugės renginiuose.
ŽYMA
GIRTUMAS