antradienis, sausio 19 d.
Kultūra
G. Pyšniakas: „Per daug norime imti, per mažai – dalintis“
Jaunosios kartos violončelininkas Glebas Pyšniakas koncertuoja prestižinėse koncertų salėse ir yra laimėjęs daugybę konkursų. Tačiau IQ kultūros redaktorei Viktorijai Vitkauskaitei muzikas sako, kad didžiausia jo ambicija – tiesiog labai gerai groti.
Aktualijos
Ligos simuliavimu apkaltinta moteris netrukus mirė
Kai iš Jungtinės Karalystės deportuojama moteris susmuko, imigracijos kontrolės pareigūnai apkaltino ją ligos simuliavimu norint išvengti išsiuntimo iš šalies. Tačiau Londono gyventoja nemelavo – ji dėl negalavimų netrukus mirė.
Gyvenimas
Vargšai gali būti laimingesni už turtuolius
Sako, palyginimas – tai džiaugsmo vagis. Jei dabartiniame pasaulyje, kuriame net milijardieriai nelaiko savęs turtingais, nustotume save lyginti su kitais, ar taptume laimingesni? Kodėl neretai vargšai jaučiasi laimingesni už turtuolius, portale bbc.com aptaria žurnalistė Maddy Savage.
Gyvenimas
Skundai kenkia sveikatai
Tyrimai rodo, kad pokalbio metu daugelis žmonių skundžiasi maždaug kartą per minutę, rašo Huffingtonpost.com.
Gyvenimas
Kaip dirbti per šventes?
Žmogus, kuris turi dirbti per šventes, gali išgyventi įvairias sudėtingas emocijas – liūdesį, apmaudą, pyktį. Jam taip pat gali būti sunku susikaupti. Psichologė Aistė Diržytė pataria, kaip sėkmingai dirbti per šventes.
Gyvenimas
Emigracijos įtaka kai kurioms žmogaus savybėms
„Svarbu žinoti, kad mes emigrantai, kaip paklydę vaikai, turime galimybę bet kada grįžti namo, kad ten mus priims ir priglaus, nesmerks už pasirinkimą ir priims kaip savus“, – sako psichoterapeutė Vaiva Vanagaitė.
Sveikata
Išvaizda, kūnas ir sveikata – vidinių įsitikinimų atspindys
Ar tikite tuo, kad mes patys sukuriam taip vadinamas ligas savo kūne? Mūsų kūnas, beje, kaip ir visa kita gyvenime, yra tiesioginis mūsų vidinių įsitikinimų atspindys. Mūsų kūnas visą laiką su mumis kalba… jeigu tik mes rastume laiko išgirsti?.. Kiekviena kūno ląstelė reaguoja į kiekvieną mūsų mintį ir žodį. Jau esate tai girdėję, bet tikrai sunku tuo patikėti?..
Gyvenimas
Ar baimė – nuolatinė būsena?
Kiekvienas mąstantis žmogus žino, kad nėra statiško, tobulo pasaulio, nes gyvenime viskas nyksta ir atsikuria, naikinama ir atnaujinama, kinta ir kelia gausias diskusijas. Žmonijos svajonė apie „darnų pasaulį“, kurio nepaveiktų šie gyvenimo dėsniai, yra tiesiog vaikiška iliuzija arba graži pasaka. Nors pasvajoti apie gražią ateitį mes nieko prieš.
Pramogos
Britės paauglės jaučiasi negražios ir nelaimingos
Naujausių tyrimų rezultatai kelia susirūpinimą Didžiosios Britanijos paauglių savijauta, itin nerimastingai nuteikia mergaičių nuotaikos.
Gyvenimas
Jei nori, kad gyvenimas pagerėtų
Jei jauti, kad gyvenimas tekėte teka pro pirštus ir kažkur dingsta lyg upės vanduo, išmėgink, kaip jis pasikeis, jei pasistengsi laikytis šių nesudėtingų taisyklių.
Gyvenimas
Nelaimingas aš žmogus…
Ar dažnai susimąstote apie tai, kodėl žmonės jaučiasi nelaimingi? Pamąstykime šia tema drauge ir paieškokime priežasčių, iš kur kyla nelaimingumo būsena. Aš galvoju, kad žmonės nelaimingi jaučiasi tada, kai jų vidinis pasaulis užpildytas negatyvumu ir problemomis. Pradžiai pasižiūrėkime, kur yra viso to gyvenančio mūsų viduje ir žalojančio gyvenimus negatyvumo šaknys…
ŽYMA
GLEBAS PYŠNIAKAS