pirmadienis, sausio 25 d.
Aktualijos
Vaikas skubiai nugabentas į ligoninę: bažnyčios šventėje patyrė sunkius nudegimus
Šaltinis teigė, kad nelaimė įvyko šią popietę, kai Adiscombe katalikų bažnyčioje užsidegė eglutė ar dekoracijos
Aktualijos
Greitosios pagalbos automobiliui susidūrus su lengvuoju automobiliu mirė pacientas
Pacientas, kuriam buvo 60 metų, buvo skubiai vežamas į „Hull Royal Infirmary“ ligoninę, kai GMP automobilis susidūrė su Toyota Yaris.
Gyvenimas
Ant žemės susmukusi sužeista dvylikametė greitosios pagalbos buvo priversta laukti dvi valandas
Erin Hughes mama greitosios pagalbos telefonu 999 paskambino išsyk dukrai nuvirtus nuo dviračio Šiaurės Airijoje, tačiau ekipažo laukti teko dvi valandas.
Aktualijos
Kaimynų kivirčas dėl parkavimosi baigėsi mirtimi: pas mirštantį senolį važiavusių greitosios pagalbos automobilių nepraleido tris valandas
Į devintą dešimtmetį įkopęs senolis mirė Cedarwood House slaugos namuose Battle, Rytų Sussexe. Greitoji medicinos pagalba jo pasiekti negalėjo kai kelią jiems užkirto dėl parkavimo suirzę slaugos namų kaimynai.
Aktualijos
Penktadienio vakarą Londonderį pašiurpino du susišaudymai
Penktadienį vakare Londonderyje, atskiruose susirėmimuose, pašauti du vyrai.
Gyvenimas
Senolė greitosios pagalbos laukė 43 valandas
Senelių globos namuose gyvenanti 86-erių Mary Duffy nukritusi patyrė skaudžią traumą – jos viena koja lūžo net dvejose vietose. Globos namų darbuotojai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Kol ji atvyks, darbuotojams buvo liepta senolei neduoti net tik maisto ir vandens, bet ir nuskausminamųjų vaistų.
Pasaulio lietuviai
Londone – žvilgsnis į Lietuvos skurdą ir blizgesį
Ne vieną emigravusį lietuvį šiam žingsniui pastūmėjo ekonominė Lietuvos blokada, žlungančios Sovietų Sąjungos šaliai skirta tarsi bausmė už Nepriklausomybę. Šį sunkų laikotarpį valstybėje netrūko chaoso ir nežinios, radikaliai pakeitusios žmonių gyvenimus, o permainos kaimo gyventojams prilygo tragedijai. To meto nuotaikas šalyje atspindintis filmas bus pristatomas galybės lankytojų sulaukiančios Londono knygų mugės renginiuose.
ŽYMA
GREITOJI MEDICINOS PAGALBA