trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Pramogos
Dėmesio merginos: Makiažo profesionalė atskleis ypatingas paslaptis
Grožio pasaulis dominą kiekvieną. Moteriškos lyties atstovės jau nuo mažens slapčia nuo mamos prieš veidrodį bando dažytis bandydamos atvaizduoti suaugusias damas.
Pramogos
Kokios šukuosenos tinka Jūsų veido tipui?
Moterys ir merginos nori atrodyti nepriekaištingai. Tačiau ne visos šukuosenos puošia. Kaip žinoti, kokią pasirinkti?
Pramogos
Žalioji arbata – atgaiva ir energija odai
Nepaprastai malonu atsigaivinti puodeliu žaliosios arbatos: šis gėrimas suteikia energijos ir naujų jėgų. O ar neužmirštate atgaivinti savo odos? Juk ją irgi nuvargina kasdienis stresas, įtampa, aplinkos tarša ir kiti nepalankūs veiksniai. Tad odai lygiai taip pat reikalinga energijos dozė, kurią galima rasti žaliojoje arbatoje.
Sveikata
Vargu ar susimąstėte – štai 8 klaidos, kurias vonioje daro beveik kiekvienas
Prausimasis labai karštu vandeniu ir naudojant agresyvias priemones gali sunaikinti odos natūralią apsaugą, sukelti odos sausumą, trūkinėjimą ir net infekcijas.
Sveikata
Ką privalote žinote apie ilgalaikio makiažo atlikimo procedūrą
Teikiant tokias paslaugas pažeidžiama oda arba gleivinė ir instrumentas užteršiamas krauju arba kitais organizmo skysčiais, todėl nesilaikant higienos ir darbo saugos reikalavimų, galimos įvairios komplikacijos (užsikrėtimai virusinėmis, bakterinėmis, grybelinėmis ligomis, infekcijos, kraujagyslių, nervų pažeidimai, alerginės reakcijos, randėjimai ir kt.), organizmo reakcijos (dirginimas, niežėjimas, paraudimas, patinimas, išsausėjimas, atmetimo reakcija ir kt.).
Pramogos
Plaukų šalinimas lazeriu: kokie privalumai?
Nepageidaujamų plaukelių šalinimas dažnai tampa nuolatiniu, varginančiu bei laiką eikvojančiu rūpesčiu.
Pasaulis
Dėl vieno įspūdingiausių gamtos objektų skambina pavojaus varpais: vaizdas graudus
Viktorijos krioklys, kur Pietų Afrikos Zambezės upė 100 metrų krinta žemyn į plyšį žemėje, seniai traukia milijonus turistų atvykti į Zimbabvę bei Zambiją ir pasigrožėti kvapą gniaužiančiais vaizdais. Tačiau po didžiausios amžiaus sausros įspūdingasis krioklys stipriai susitraukė, ir pasigirdo nuogąstavimų, kad klimato kaita gali sunaikinti vieną iš labiausiai turistų lankomų vietų šiame regione, informuoja „The Guardian“.
Sveikata
Nauji tyrimai perspėja: moterys, dažančios plaukus, rizikuoja susirgti krūties vėžiu
Naujas tyrimas atskleidė, kad moterys, kurios nuolat naudoja plaukų dažus ir cheminius tiesintuvus, turi didesnę riziką susirgti šia liga.
Sveikata
Ekspertai pataria: kaip saugiai naudotis soliariumais?
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, kasmet pasaulyje nustatoma apie 132 000 piktybinės melanomos atvejų ir virš 2 mln. kitų vėžinių odos susirgimų. Kas trečias diagnozuotas vėžio atvejis – odos vėžys. Šie skaičiai auga, todėl turime būti ypač budrūs.
Pramogos
Slenkantys, lūžinėjantys, pleiskanoti, sausi plaukai: išsigydykite patys!
Neretai galima išgirsti skundų dėl plaukų slinkimo, lūžtančius plaukus, pleiskanų atsiradimą ir sausumą. Viso to priežastys gali slėptis genetikoje, imuniteto susilpnėjime, hormoniniuose sutrikimuose, odos ar vidaus ligose. Todėl klausimas, kaip išgydyti plaukus bus įdomus daugeliui.
Pramogos
Mokyklai uždraudus priauginamus nagus, įsiuto tėvai: vaikai negali paimti parkerių
Viena mokykla nusprendė įvesti taisyklę ir uždraudė mokiniams klasėse sėdėti su priaugintais nagais. Tokių priemonių imtis teko po to, kai į ugdymo įstaigą ateinama pasipuošus „ekstremalaus ilgio ir dizaino“ nagais, dėl kurių mokiniai negali paimti parkerių į rankas.
Sveikata
Kad žvilgsnis vėl spindėtų: kaip pašalinti tamsius ratilus po akimis
Tamsūs ratilai po akimis – visoms moterims daugiau ar mažiau žinoma problema. Ratilai atsiranda dėl daugybės priežasčių. Laimė, yra nemažai būdų juos pašalinti: konsultacija su veido priežiūros specialistu, sveika mityba, miegas, natūralios veido kaukės, kompresai – įvairiausi sprendimai visiems skoniams.
Pramogos
Dėl vešlių antakių išgarsėjęs modelis sulaukia grasinimų mirtimi
Modelis Sophia Hadjipanteli išgarsėjo dėl savo neįprastos išvaizdos, kurią suteikia vešlūs ir į vieną suaugę antakiai. Nors modelio karjera sėkminga, 22-ejų mergina atskleidė, kad būtent dėl ją išgarsinusio veido bruožo ji sulaukia grasinimų mirtimi.
Anglijoje
Anglijoje gyvenanti lietuvė Gabriella Melrose pasitobulino išvaizdą ir iš jos uždirba tūkstančius
LNK laidoje „Yra, kaip yra“ antradienio pavakarę, 17 val., jos dalyviai diskutuos apie grožį ir plastines operacijas. Pasaulyje kiekvienais metais kosmetinių plastinių operacijų skaičius siekia keliasdešimt milijonų. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose tokių operacijų kasmet atliekama daugiau kaip keturi milijonai.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė ryžosi veido pakėlimo procedūrai: nematau prasmės slėpti šios informacijos
Profesionali makiažo meistrė ir atlikėja O. Pikul-Jasaitienė aplinkinius žavi ne tik savo talentu, bet ir moteriškumu, kurį puoselėja kiekvieną dieną. Moterys, kurios seka jos veiklą socialiniuose tinkluose, negaili komplimentų už O. Pikul-Jasaitienės atvirumą bei norą dalytis asmenine patirtimi. Šį kartą pro gerbėjų akis nepraslydo makiažo meistrei atlikta veido ovalo pakėlimo procedūra.
Pramogos
50 kg atsikračiusi R. Antonovienė sulaukia ne tik vyrų, bet ir moterų dėmesio
Daugiau kaip 50 kilogramų atsikračiusi Rima Antonovienė sulaukia vis daugiau vyrų dėmesio. Rima savo vyrui pasakė, kad jis nėra nusipelnęs gyventi su „banginiu“, todėl ėmėsi kardinalių pasikeitimų ir atsikratė antsvorio.
Pramogos
Lapkritį kilo rūbų ir maisto kainos
Jungtinėje Karalystėje lapkričio mėn. fiksuotas didžiausias kainų šuolis. Ekonomistai įspėja, kad ateityje kainos gali dar labiau kilti.
ŽYMA
GROŽIS