ketvirtadienis, spalio 29 d.
Aktualijos
Prie masinio pilotų streiko prisijungė dar daugiau darbuotojų, nukentės daugiau skrydžių
Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai Vokietijoje prie masinių avialinijų darbutojų streikų prisijungs penktadienį, paskelbė pilotus atstovaujanti profsąjunga „Cockpit“.
Aktualijos
Per plauką nuo tragedijos, virš Londono galėjo nukristi lėktuvas
Lėktuvas A321 skrido virš Kew, Vakarų Londone, kurio kryptis buvo Heathrow oro uostas. Pilotai objektą su kuriuo vos nesusidūrė lėktuvas pamatė keli metrai nuo savo kabinos langų.
Aktualijos
Per 32 įmonės gyvavimo metus - to niekada nėra buvę
„Ryanair“ pilotai Vokietijoje penktadienį pirmą kartą streikuos, pareiškė profsąjungos vadovai, prieš Kalėdų atostogų laikotarpį dar padidinę spaudimą Airijos pigių skrydžių įmonei, kuri visoje Europoje raginama pripažinti profsąjungas.
Aktualijos
Gruzijos vadovas norėtų, kad dabartinis šalies vardas Lietuvoje būtų pakeistas į Georgiją
Gruzijos pavadinimas per daug surištas su Rusija ir tai nėra nei tikslu, nei teisinga, mano šalies prezidentas Georgijus Margvelašvilis.  Jis siūlo šią Kaukazo valstybę lietuvių kalboje vadinti Georgija arba Sakartvelo.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotai Stanstedo oro uoste pateikė naujų reikalavimų sąrašą
Airijos pigių skrydžių įmonės „Ryanair“ pilotai, aptarnaujantys didžiausią įmonės bazę Londono Stanstedo oro uoste, pareikalavo dukart padidinti priedą prie darbo užmokesčio ir tokio dydžio priedą mokėti visuose Europos oro uostuose, kuriuose veikia „Ryanair“, praneša Airijos transliuotojas RTE.
Pasaulis
Oro uoste – per plauką nuo didžiausios katastrofos istorijoje (įvykio schema)
Praėjusį savaitgalį judriame oro uoste besileidžiantis lėktuvas tik paskutiniu momentu spėjo išvengti susidūrimo su kilti pasiruošusiais orlaiviais, pilnais žmonių. Blogiausiu atveju būtų buvę apie tūkstantis aukų.
Pramogos
Lėktuvo pilotė: „Plojimų po skrydžio negirdime“
Julija Michalčenko – viena iš kelių piločių moterų Lietuvoje bei viena iš vos 5 proc. pasaulyje. Moteris papasakojo, kokių savybių reikia norint tapti pilote bei kuo tokia žavi ši, tik iš pirmo žvilgsnio nemoteriška, profesija.
Aktualijos
Lėktuvo pilotai į JAV norėjo skristi neblaivūs
Šeštadienį iš Škotijos į Jungtines Amerikos Valstijas turėjęs kilti lėktuvas liko ant žemės – paaiškėjo, jog jo pilotai buvo apsvaigę.
Pasaulis
Turkija numušė rusų karinį lėktuvą
Turkija numušė Rusijos bombonešį SU-24 prie savo sienos su Sirija. Turkai tvirtino, kad rusų karinis lėktuvas pažeidė Turkijos oro erdvę ir po kelių įspėjimų jos nepaliko. Dėl šio įvykio, NATO sušaukė skubų posėdį, kuris įvyks antradienį 16 val. Jungtinės Karalystės laiku.
Pasaulis
“Air France” darbuotojai pasiuto
Prancūzijos oro transporto bendrovei “Air France” nelengvi laikai. Reikia ne tik išlikti rinkoje, kurioje konkurencija tiesiog žvėriška, bet dar ir rasti bendrą kalbą su nepatenkintais darbuotojais. Kompanija pranešė, kad derybos su pilotais žlugo, nes šie nesutiko bloginti savo darbo sąlygų.
ŽYMA
GRUZIJOS PREZIDENTAS