antradienis, liepos 7 d.
Pasaulis
Kinijoje dėl koronaviruso dezinfekuojami ir naikinami grynieji pinigai
Kinijos centrinis bankas ėmėsi įgyvendinti naują kovos su koronavirusu strategiją – giluminį galimai užkrėstų grynųjų pinigų valymą bei utilizavimą.
Lietuva
Lavoriškėse sulaikyta 20 tūkst. dolerių kontrabanda
Muitinės kriminalinė tarnyba informuoja, kad sekmadienio, sausio 12 d., vakarą Lavoriškių kelio posto muitininkai iš Baltarusijos į Lietuvą grįžusio Lietuvos piliečio bagaže aptiko nuslėptus 20 tūkst. JAV dolerių. Vyriškis teisinosi deklaruoti pinigus pamiršęs.
Pramogos
Britus išgąsdino neregėtas voras
Pietų Anglijos gyventojams pavyko užfiksuoti neregėtą vorą su išskirtinėmis iltimis, tačiau gamtos žinovai ramina, jog bijoti šio padaro neverta.
Pramogos
Britas iš laidojimo biuro pavogė uošvės kūną
Kento grafystėje tiriamas neįprastas įvykis – įsilaužimas į laidojimo saloną ir mirusio asmens kūno paėmimas.
Verslas
Nuo liepos prekybos ir paslaugų vietose nebereikės piniginių
Nuo liepos prekybos ir paslaugų vietose bei internete Lietuvos vartotojai jau galės atsiskaityti be grynųjų ir mokėjimo kortelių. Tokią galimybę suteiks trijų didžiųjų šalies mobiliojo ryšio operatorių kuriamas momentinių mokėjimų produktas, pavadintas „MoQ“.
Aktualijos
Mistika Kente: naktį pagalbos prašęs vaikas tarsi išgaravo
Keistas pranešimas užregistruotas Kento grafystės policijoje: vėlų vakarą į nepažįstamųjų duris pasibeldęs ir pagalbos maldavęs pusnuogis berniukas netrukus dingo ir nerastas iki šiol.
Aktualijos
Jauni britai imigrantą užmušė norėdami pasilinksminti
Nuosprendį už žiaurų žmogaus nužudymą išgirdo du jauni Jungtinės Karalystės gyventojai, kurie su savo auka – benamiu imigrantu – susidorojo norėdami pramogauti ir dėl to visą likusį gyvenimą turėtų praleisti už grotų.
Aktualijos
Jaunai moteriai parduotuvės aikštelėje perpjauta gerklė
Jauna moteris mirė po to, kai prekybos centro automobilių aikštelėje jai perpjauta gerklė. Siaubingas incidentas įvyko ketvirtadienį dienos metu, parduotuvėje esant daug lankytojų.
Aktualijos
Automobilis rėžėsi į „Costa“ kavinę
Kūčių rytą, 10:30 val., gelbėjimo tarnybos išskubėjo į Westerham gyvenvietę, Kente, po to, kai „Audi A4“ markės automobilis rėžėsi į „Costa“ kavinę ir joje esančius žmones.
ŽYMA
GRYNIEJI