sekmadienis, spalio 25 d.
Pasaulis
Škotijos miestai gali likti be bankų: gyventojai priverčiami atsisakyti grynųjų pinigų
Didiesiems šalies bankams turėtų būti uždrausta palikti Škotijos miestus be padalinių, rašoma naujausiame pranešime, kuriame aptariama šiaurės ir šiaurės rytuose vykstančių bankų uždarymų įtaką.
Pramogos
Nyksta bankomatai, kuriuose pinigų išgryninimas nėra apmokestinamas
Bankomatai, kuriuose pinigų išgryninimas nėra apmokestinamas, Jungtinėje Karalystėje ėmė nykti. Pasak situaciją tyrusios kompanijos „Which?” Ši situacija - itin neramina.
Pramogos
„Ryanair" akcija – skrydžiai vos už 5 eurus
Šiandien – džiugios naujienos kelionių mėgėjams. Skrydžių bendrovė „Ryanair" siūlo šusnį pigių kelionių lėktuvu. Jau ketvirtus metus iš eilės „Ryanair" prisideda prie „Juodojo penktadienio“ akcijos.
Aktualijos
„Ryanair“ ir „Wizz Air“ ir vėl pakeitė bagažo politiką
Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ ir „Wizz Air“ nuo ketvirtadienio pradeda taikyti naujas bagažo taisykles.
Aktualijos
„Ryanair“ darbuotojai planuoja didžiausią streiką kompanijos istorijoje
Rugsėjo 28 d. „Ryanair“ darbuotojai žada paskelbti streiką, kuris taptų didžiausiu šios skrydžių kompanijos istorijoje. Belgijos, Nyderlandų, Italijos, Ispanijos ir Portugalijos darbuotojai ketina 24 valandas boikotuoti savo darbdavį, dėl ko kyla grėsmė atšaukti šimtus skrydžių Europoje.
Aktualijos
Sutriks dar daugiau skrydžių: „Ryanair“ darbuotojai skelbia apie naują streiką
„Ryanair“ pilotams ir įgulų nariams Vokietijoje atstovaujančios profsąjungos paragino trečiadienį surengti streiką, kad Airijos pigių skrydžių įmonė įsiklausytų į jų reikalavimus dėl didesnio darbo užmokesčio ir geresnių darbo sąlygų.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotų streikas stabdys skrydžius
Didžiausios pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ pilotai artimiausiu metu planuoja streikuoti, dėl to gali būti atšaukta nemažai bendrovės skrydžių.
Aktualijos
„Ryanair“ skelbia vienos dienos išpardavimą – iki 20 proc. nuolaidos
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskelbė, kad pirmadienį pradėjo visą dieną truksiančias akcijas.
Aktualijos
„Ryanair“ vėl pakeitė skrydžių registracijos tvarką
Didžiausia Europoje pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ perpus trumpina registracijos į skrydžius laiką, kurio neapribos tik tiems, kurie papildomai susimokės. Manoma, kad tai dar vienas būdas pasipelnyti, bendrovė tai neigia.
Aktualijos
Paskubėkite - „Ryanair” skelbia žaibišką vasaros išpardavimą
Jeigu dar nesuplanavote, kur leisite vasaros atostogas, dabar – puiki proga, mat pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair” paskelbė vasaros skrydžių išpardavimą.
Aktualijos
„Ryanair“ JK uždaro bazę, neliks skrydžio į Lietuvą
Greitu metu pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ uždarys vieną iš bazių, esančių Jungtinėje Karalystėje, dėl šio sprendimo liks vienu skrydžiu mažiau į Lietuvą.
Aktualijos
Keleiviai reiškia nepasitenkinimą dėl naujų „Ryanair” bagažo taisyklių
Pirmadienį, sausio 15 d. įsigaliojusios naujosios Airijos avialinijų „Ryanair” bagažo taisyklės jau spėjo sulaukti gausaus keleivių nepasitenkinimo visame pasaulyje.
Lietuva
Į Lietuvą grąžintas ankstų rytą iš Kauno išskridęs „Ryanair” lėktuvas
Lietuvos spauda pranešė, kad trečiadienį ryte grąžintas iš Kauno išskridęs pigių avialinijų „Ryanair” orlaivis. Tai – labai neįprasta.
Aktualijos
Per Kalėdas imigrantai namo gali ir negrįžti: „Ryanair“ skelbia streiką
„Ryanair” patvirtino informaciją, kad dalis kompanijai dirbančių pilotų sudavė smūgį kompanijai į paširdžius. Prieš pat žiemos šventes kai tūkstančiai imigrantų keliauja pas artimuosius namo, gruodžio 20-ąją pilotai nusprendė paskelbti streiką.
Aktualijos
Policijos vadovas siūlo pradėti traukti šešėlį iš turgaus, statybviečių ir automobilių prekybos
Lietuvos policijos vadovas Linas Pernavas ragina apriboti atsiskaitymus grynaisiais – tai padėtų suvaldyti šešėlinę ekonomiką. Jo teigimu, daugiausiai pajamų nuslepiančios sritys yra prekyba turgavietėse, statybose, transporte bei prekyba automobiliais.
Aktualijos
„Ryanair“ pilotai Stanstedo oro uoste pateikė naujų reikalavimų sąrašą
Airijos pigių skrydžių įmonės „Ryanair“ pilotai, aptarnaujantys didžiausią įmonės bazę Londono Stanstedo oro uoste, pareikalavo dukart padidinti priedą prie darbo užmokesčio ir tokio dydžio priedą mokėti visuose Europos oro uostuose, kuriuose veikia „Ryanair“, praneša Airijos transliuotojas RTE.
Aktualijos
„Wizz Air“ ruošiasi „Brexit“
Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ trečiadienį pranešė, jog kreipėsi dėl Britanijos skrydžių operatoriaus licencijos, kad būtų pasirengusi Britanijos išstojimui iš Europos Sąjungos.
Anglijoje
Ministras pripažino: skrydžiai tarp JK ir ES gali nutrūkti
Pasirodo, kalbos apie po „Brexit“ nutraukiamus skrydžius tarp Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos nebuvo iš piršto laužtos – anksčiau apie tai kalbėjo verslas, o dabar jau sutinka ir vyriausybės atstovai.
Verslas
Pinigines ateityje matysime nebent muziejuose
Nors technologijų amžiuje klausimas apie grynųjų pinigų likimą iškyla nuolat, mokėjimų bendrovės jau ruošiasi atsisveikinti ir su mokėjimo kortelėmis. Kita vertus, atsiskaityti netrukus galės net jūsų šaldytuvas. Apie ateities mokėjimo būdus IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui pasakojo mokėjimų bendrovės „MasterCard“ vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Sasha Krstic.
Aktualijos
„Ryanair” kenčia nuo streiko: atšaukti mažiausiai 110 skrydžių
Pigios avialinijos „Ryanair” kenčia nuo dar vieno darbuotojų streiko. Atrodo, šį kartą kompanijai padėtį sunkiai sekasi valdyti, nes streikuoja Prancūzijos oro uostų darbuotojai. Perspėjama, kad nukentės dešimtys tūkstančių keleivių visoje Europoje.
ŽYMA
GRYNIEJI PINIGAI