antradienis, rugpjūčio 11 d.
Aktualijos
Paviešinta ant pripučiamo atrakciono žuvusios trimetės nuotrauka
Paviešinta pirmoji, ant pripučiamo atrakcionu žuvusios mergaitės nuotrauka. Avai-May Littleboy buvo vos treji.
Pasaulis
Linksmybės atrakcionų parke baigėsi nelaime
Ketvirtadienį vakare garsiame JAV pramogų parke sutrikus amerikietiškųjų kalnelių atrakcionui žmonės liko kaboti dideliame aukštyje, ne vienas nukrito žemyn.
Aktualijos
Pripučiama pilis pražudė mažą mergaitę
Atrakcionų parke sprogus pripučiamai piliai mirtinai sužalota joje pramogavusi septynmetė mergaitė, o paslaugos teikėjai apkaltinti žmogžudyste iš aplaidumo.
Aktualijos
Londono pasilinksminimų parke moteris iškrito iš atrakciono
Moteris ligoninėje kovoja už savo gyvybę po to, kai antradienio vakare iškrito iš vienos iš pasilinksminimų parke buvusių karuselių. Gydytojų teigimu – moteris kritinės būklės.
Pramogos
Merginos reakcija pasilinksminimų parke prajuokino pasaulį (video)
Socialiniuose tinkluose internautai dalijasi vaizdo įrašu, vieniems parodžiusiu, kaip atrodo tikra baimė, o kitiems sukėlusiu juoką.
Aktualijos
Pasibuvimas atrakcionų parke vos nesibaigė tragedija
Šeima ruošdamasi šventiniam laikotarpiui nusprendė su vaikais nuvykti į Kalėdinį atrakcionų parką esantį Calderstones parke, Liverpulyje, tačiau vos tik išbandžius pirmąją karuselę, ji sulūžo.
Pramogos
Londone – didžiausia žaidimų aikštelė suaugusiesiems (nuotraukos)
Paskutinį šių metų vasaros savaitgalį Londone duris atvers didžiausia pasaulyje pripučiamų kliūčių trasa, skirta suaugusiesiems.
IT ir transportas
Dėl šylančio klimato kinta potvynių Europoje kalendorius
Pasaulinio klimato šiltėjimas keičia potvynių Europoje kalendorių – kai kurios upės patvinsta anksčiau arba vėliau negu įprasta, patvirtino per pastaruosius pusę šimto metų užfiksuotų duomenų analizė.
Aktualijos
Atrakcionų parke žuvo į vandenį įkritusi mergaitė
Atrakcionų parke antradienį iš valties iškritusi ir į vandenį įtraukta 11-metė žuvo. Įvykio sukrėsti parko darbuotojai paskelbė kurį laiką laikysiantys atrakcionus uždarytus.
Pramogos
Paviešintas avarijos atrakcionų parke įrašas
Dėl avarijos, kilusios populiaraus atrakcionų parko amerikietiškų kalnelių trasoje, jos operatoriui už saugumo reikalavimų nesilaikymą skirta milžiniška bauda.
Pramogos
Žmonės įstrigo ekstremaliame atrakcione
Viename iš didžiausių Jungtinės Karalystės atrakcionų parke sugedus vadinamųjų amerikietiškųjų kalnelių įrenginiui jame įstrigo dešimtys žmonių.
Aktualijos
Dar vienas incidentas liūdnai pagarsėjusiame atrakcionų parke
Karščiausią metų diena 80 pramogų parke „Alton Tower” besilinksimusių žmonių patyrė dar vieną košmarą. Vėl sugedus vienam iš atrakcionų, jie padangėse buvo įstrigę apie valandą.
Gyvenimas
Po karuselėse įvykusios nelaimės - amputuota koja
Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) vadovai patvirtino, kad paauglei, kuri buvo rimtai sužeista per amerikietiškų kalnelių vagonėlių susidūrimą „Alton Towers“ atrakcionų parke, buvo amputuota koja, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.
ŽYMA
GUENTER BLOESCHL