ketvirtadienis, spalio 22 d.
Pasaulio lietuviai
Uostamiesčio gydytojų profesionalumas sužavėjo ir JAV prezidentą
„Buvau labai maloniai nustebintas. Juk ne kiekvienas gauna galingiausios pasaulio valstybės prezidento padėką", - pripažino Nerijus Kaselis. Donaldas Trampas padėkas
Aktualijos
Netikras gydytojas bandė išžudyti šeimą dėl septynis metus laikytos paslapties
Satya Thakor bandė gauti daugiau laiko išlaikyti savo melams nužudydamas uošvę kelias dienas prieš tai, kai su savo žmona ir vaiku turėjo skristi į Los Andželą į neegzistuojančias atostogas, kurias apsimetė užsisakęs.
Sveikata
Kodėl grįžus iš atostogų vandenį iš dušo bėgti reikėtų palikti 20 minučių?
Kaskart gydytojui Tomui Makinui grįžus iš atostogų jis neskuba krautis daiktų iš lagaminų, o pirmiausia nueina į vonios kambarį ir įjungia dušą. Ne, vyras po juo nesiprausia, o leidžia vandeniui iš jo bėgti maždaug 20 minučių. Taip jis saugosi mirtinos ligos.
Pasaulis
Vaisingumo klinikos gydytojas prarado licenciją, nes naudojo savo spermą
Kanados medikų reguliavimo institucija formaliai panaikino jau išėjusio į pensiją gydytojo Normano Barwino licenciją po paaiškėjusios tiesos, kad jis naudoto savo spermą, siekiant apvaisinti pacientus, praneša portalas BBC.
Pasaulis
Pratęsti gydymą užsienyje bus paprasčiau
Nuo šiol pacientams, norintiems pratęsti gydymą užsienio šalyse, nebereikės iš naujo kartoti neretai varginančių tyrimų ir siuntimui gauti būtinų procedūrų. Atsižvelgiant į pacientų prašymus, nuspręsta, kad leidimo gydytis užsienyje galiojimas po metų gali būti pratęstas, tačiau ne ilgesniam kaip vienerių metų laikotarpiui.
Pasaulis
Prancūzų gydytojas kaltinamas numarinęs devynis pacientus
Vienas prancūzų gydytojas, figūruojantis teisėsaugos tyrime dėl septynių pacientų apnuodijimo, buvo apkaltintas dėl dar 17 žmonių apnuodijimo klinikoje rytų Prancūzijoje, penktadienį paskelbė vienas iš mediko advokatų.
Gyvenimas
Šeimos gydytojas, graibęs pacientes du dešimtmečius, galimai sės į kalėjimą
Šeimos gydytojas, leidęs sau seksualiai priekabiauti prie pacienčių 20 metų, nes tikėjo, kad jo pozicija visuomenėje yra nepajudinama, gali sulaukti laisvės atėmimo bausmės.
Pasaulis
Skandalinga gydytojo veikla: po mirties išaiškino esant pusšimčio vaikų tėvu
Jau miręs skandalingai pagarsėjęs vienos olandų vaisingumo klinikos gydytojas yra mažiausiai 49 vaikų tėvas, penktadienį paskelbė organizacija, atstovaujanti po apvaisinimo mėgintuvėlyje (IVF) to mediko klinikoje gimusių vaikų ir jų tėvų interesus.
Pasaulis
Rusijoje gydytoju apsimetinėjo vampyras-žudikas
Kaip praneša policija ir portalas Dailymail.co.uk, išsiaiškinta, jog Rusijoje su netikru gydytojo pažymėjimu dirbęs vyras kadaise nužudė savo bendraklasį ir gėrė jo kraują.
Pramogos
Gašlios žinutės iš posto išvertė dar vieną ministrą
Už smulkaus verslo klausimus atsakingas ministras Andrew Griffithsas, anksčiau vadovavęs premjerės Theresos May administracijai, pranešė penktadienį atsistatydinęs po to, kai laikraštis „The Sunday Mirror“ paviešino jo susirašinėjimą su dviem moterimis.
Pramogos
Theresa May užbaigė vyriausybės pertvarką
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May antradienį be tolesnių problemų užbaigė vyriausybės pertvarką, kurios pradžią pirmadienį lydėjo virtinė nemalonių epizodų, įskaitant dalies ministrų atsisakymą palikti savo postus.
Pramogos
Th. May chaotišką kabineto pertvarkymas prasidėjo klaida
Britų premjerė Theresa May pirmadienį siekė atnaujinti savo vyriausybę, besiruošdama svarbiems metams „Brexit“ atžvilgiu, tačiau pertvarkos prasidėjo gėdinga klaida.
Pramogos
Theresa May aukštyn kojom verčia ministrų kabinetą
Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May pirmadienį pradėjo didelę savo kabineto pertvarką ir pirmiausiai pakeitė Konservatorių partijos pirmininką.
ŽYMA
GYDYTOJAS