penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Gyvenimas
Indų horoskopas: koks gyvūnas yra jūsų totemas?
Pagrindinis indų horoskopo ypatumas yra tas, kad jame atsižvelgiama ne tik į Saulę, bet ir į kitas žvaigždes. Dėl šios
Gyvenimas
Gyvūnų gerovė ir drabužių pramonė – ką svarbu žinoti apie drabužius, kuriuos dėvime?
Natūrali oda, vilna, kailis, šilkas, kašmyras, plunksnos – dažniausiai drabužių ir aksesuarų pramonėje naudojamos gyvūninės kilmės medžiagos jau nuo senų
Pasaulis
PSO: Nyderlandų fermos darbininkai gali būti pirmieji, užsikrėtę COVID-19 nuo gyvūnų
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) antradienį pranešė, kad Nyderlanduose koronavirusu nuo audinių veikiausiai užsikrėtusių darbininkų atvejis gali būti pirmas žinomas atvejis,
Pasaulis
Kinijos turgūs tęsia veiklą – vėl parduodami šikšnosparniai, šunys ir katės
Gyvi laukiniai gyvūnai vis dar yra parduodami Kinijos turguose, kurie atsidarė netrukus po to, kai šalis paskelbė pergalę prieš koronavirusą.
Temos
Fotopasakojimas
Gamtos fotografas D. Babelis: „Laikausi principo nepakenkti gyvūnams“
Švelnumas ir įniršis, drąsa ir baikštumas, išdidi laikysena ir kone vaikiškas smalsumas. Visą šią jausmų ir emocijų paletę galima įžvelgti Dariaus Babelio nufotografuotų Lietuvos gyvūnų portretuose.
Lietuva
Žiaurumo lietuviškose žvėrelių fermose atomazga: dėl skandalo sujudo britai
Prieš kelis mėnesius Lietuvos žiniasklaidoje išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas žiaurus elgesys su gyvūnais žvėrelių kailių fermoje. Neseniai ta pati medžiaga pasirodė britiškuose naujienų portaluose ir šalyje jau sukėlė rezonansą.
Lietuva
Intriguojanti naujiena: Kaune išskirtinė kavinė laikui su gyvūnais
Jauki kavinė, esanti pačioje Kauno širdyje, netoli Soboro, ne tik svetinga kiekvienam atėjusiam, tačiau kaip niekur kitur - svetingiausia gyvūnams. Čia pavalgyti užsukusiems žmonėms nereikia sukti galvos, kur palikti savo augintinius, kol šeima mėgaujasi bendrai leidžiamu laiku ir skaniu maistu - gyvūnams įrengta jauki, jų poreikius atitinkanti erdvė.
Pasaulis
Rusija „surašys“ poliarinius lokius
Rusija nusprendė suskaičiuoti visus jos teritorijoje esančius poliarinius, arba baltuosius, lokius.
Pasaulis
Mityba
Jungtinės Karalystės teismas veganizmą įvardijo kaip filosofinį įsitikinimą
Jungtinės Karalystės darbo teismo teisėjas penktadienį nutarė, kad etinis veganizmas yra filosofinis įsitikinimas, saugotinas kovos su diskriminacija įstatymų.
Pramogos
Mistika: Velse iš dangaus nukrito 300 negyvų paukščių išsprogusiais pilvais
Liudytojai priešpiet matė netoli Bodederno (Velsas) skraidančių paukščių būrius. Po valandos jie buvo mirę.
Pramogos
Anglijos karalienė Elžbieta II atsisako nešioti gyvūnų kailį
Vyriausioji karalienės stilistė atskleidė, jog nuo 2019 m. Elžbietos II drabužinėje neliko vietos gyvūnų kailiui.
Anglijoje
Naujasis Bendruomenių Rūmų pirmininkas išmokė savo naminę papūgą Borisą šaukti „Tvarkos! Tvarkos!”
Lindsay Hoyle pirmadienį triumfavo rinkimuose į Bendruomenių Rūmų pirmininko postą. Jis pakeitė Johną Bercow, kuris atsistatydino po dešimties pirmininkavimo metų. Į Bercow pusę konservatoriai metė daugybę kaltinimų bandymu sukliudyti įvykdyti „Brexit”.
Pasaulis
Gelbėdami vienas kitą nuskendo šeši drambliai
Viename Tailando nacionaliniame parke smarkiai vandens srovei nunešus laukinių dramblių bandą, šeši gyvūnai nuskendo, o dar du darbuotojams pavyko išvesti iš gilaus tarpeklio. Skelbiama, kad drambliai bandė gelbėti vienas kitą, bet srovė buvo per stipri.
Temos
Pokalbiai su žirgais
Ar esate girdėję apie žirgus, bendraujančius su užkalbėtojais iš Naujosios Zelandijos? Samantha Weinberg bando įsilieti į jų pokalbius.
Pasaulis
Vokietijoje ieškoma į laisvę pasprukusios kobros
Viename vakariniame Vokietijos mieste į laisvę paspruko kobra, o tarnybos pirmadienį tebemėgina nustatyti, kaip toli nušliaužė roplys.
Pramogos
Šunį vedžiojusi pora rado su autobusiuku pavogtą ežį Stepheną: įvyko tikras stebuklas
78-erių moteris „puolė verkti“, kai jai buvo grąžintas augintinis ežiukas, pavogtas kartu su autobusiuku iš Lidso centro.
Pasaulis
Įvairiomis spalvomis raibuliuojanti sraigė zombė internautus ir žavi, ir kelia jiems baimę
Ne kartą įsitikinote, kad internetas – keista vieta, kurioje gausu nustebti, susimąstyti verčiančių, o kartais ir pasišlykštėjimą keliančių dalykų. Praeitą savaitę socialiniuose tinkluose išplito nuostabą keliantis, bet tuo pat metu ir gąsdinantis vaizdo įrašas.
Pramogos
Anglijos zoologijos sode pasaulį išvydo retos rūšies tapyras
Retos rūšies baltaliemenio tapyro mažylis – naujausias Česterio zoologijos sodo gyventojas. Prižiūrėtojai pageidavo, kad mažyliui vardą išrinktų interneto vartotojai.
Pramogos
Iš sodo žuvėdra įsikandusi į snapą nusinešė mažą šunelį
Čihuahua veislės šuns Gizmo šeimininkai nerimauja dėl savo mažojo draugo ir nežino nei ką daryti, nei kur jo ieškoti, mat nedidelį keturkojį snapu sugriebė ir kažkur nusinešė sparnuotoji žuvėdra.
ŽYMA
GYVŪNAI