sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Anglijoje
Anglijos fabrikų pragarą išgyvenęs apsaugininku dirbantis palangiškis sulaukė britų valdžios laiško
Žinomas palangiškis Romualdas Rima balandžio 1-ąją socialiniame tinkle „Facebook“ paliko įrašą, kad tapo „Brexit“ – Didžiosios Britanijos išstojimo iš ES – auka – buvo atleistas iš darbo, ne vienas puolė jam reikšti užuojautą. Tūkstančiai lietuvių po „Brexit“ nerimauja dėl savo ateities didžiausioje Europos žemyne saloje.
Aktualijos
Geriausių vietų gyventi Anglijoje sąrašas - ar jūsų miestas jame?
The Sunday Times kaip ir kasmet parengė sąrašą vietų, guriose gyventi Didžiojoje Britanijoje - geriausia.
Anglijoje
Theresa May bandys tą pačią Brexit sutartį parlamento balsavimui pateikti ketvirtą kartą
Theresa May su savo kabineto nariais ieško būdo pateikti tą pačią išstojimo iš Europos Sąjungos sutartį, kurią parlamentas atmetė jau tris kartus, dar vienam Bendruomenių Rūmų balsavimui.
Pramogos
Angliją žavi Birminghamo centre pagal šiuolaikinę muziką šokti ėmęs senolis
Birminghamo centre esanti New gatvė yra itin mėgstama gatvės muzikantų - parduotuvių bei kavinių gausa čia sutraukia nemažas minias.
Anglijoje
Lietuvė laimės Anglijoje nerado: didžiulė konkurencija ir arogantiškas požiūris paskatino grįžti namo
Šis straipsnis yra atviras DELFI skaitytojos laiškas. Ar tu žinai tą jausmą, kai nuo mažens Tau sakoma, kad tik baigus mokslą ir įgijus diplomą Tu tapsi žmogumi, turinčiu svorį rinkoje, naudingu, reikalingu, kompetentingu? Nesiginčiju, kadangi ne mokslai daro žmogų protingu, bet be mokslų, sutik, Tu daug kuo negalėtumei tapti. Eina metai, keičiasi aplinka, keitiesi Tu ir štai diplomų įteikimas. Ta diena, kai lengviau atsipūti, kai žiūrint į aplinkinių juoką, gėles, mantijas Tu supranti – viskas. Dabar tai jau tikrai viskas. Metai, trys ar penki – baigta.
ŽYMA
GYVENIMAS ANGLIJOJE