antradienis, rugpjūčio 11 d.
Lietuva
Fiksuotas didžiausias Lietuvoje gyvenančių užsieniečių skaičius
Migracijos departamentas informuoja, kad 2020 m. sausio 1-ąją Lietuvos Respublikoje gyveno 78 081 užsienietis, kas sudaro 2,79 proc. bendro Lietuvos gyventojų skaičiaus. Palyginti su praėjusių metų sausio 1-osios duomenimis (58 021), 2020-ųjų metų pradžioje fiksuotas 34,6 proc. didesnis Lietuvoje gyvenančių užsieniečių skaičius, o palyginti su praėjusių metų pusmečiais, antrąjį pusmetį užsieniečių šalyje gyveno daugiau negu pirmąjį.
Lietuva
Sugrįžo į besikeičiančią ir tobulėjančią Lietuvą, kad ir vėl taptų to virsmo dalimi
Dalijamės jauno vyro, išvykusio iš Lietuvos per didžiausią emigracijos bangą, o vėliau sugrįžusio į tėvynę, istorija. Neabejojame, kad daugelis joje atpažintų savo jaunystės paieškas – kai buvo svajota ir keliauta, dairomasi tos vietos, kurioje būtų gera gyventi, ir kurioje galėtume jaustis laimingais.
Lietuva
Užsieniečiui dėl leidimo laikinai gyventi išdavimo ar keitimo užteks apsilankyti migracijos padalinyje tik vieną kartą
Nuo 2019 m. gruodžio 23 d. užsieniečiui, kuris yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje ir pateikęs prašymą išduoti arba pakeisti leidimą laikinai gyventi darbo pagrindu, išrašytą leidimą laikinai gyventi gali paimti šį užsienietį įdarbinęs arba jį įdarbinti įsipareigojantis darbdavys, priimančioji įmonė ar Lietuvos mokslo ir studijų institucija.
Lietuva
Lietuvos gyventojams – ne kokia žinia kitiems metams
Seimo socialdemokratai apgailestauja dėl to, kad Lietuvos gyventojų, ypač regionuose, laukia neramūs metai su valdančiųjų iki galo neįgyvendintais pažadais ir neišspręstomis problemomis, ypač viešajame sektoriuje.
Lietuva
Vaikai jau uždirba daugiau už tėvus: galimybės laisvoje Lietuvoje jiems nukrito tarsi iš dangaus
Atsirandančios naujos galimybės darbo rinkoje, kvalifikuotų darbuotojų trūkumas ir didžiųjų miestų išsiveržimas į priekį sukūrė situaciją, kuomet jaunesnioji karta uždirba daugiau už vyresniąją, darbo rinkoje skaičiuojančią jau dešimtis metų.
Lietuva
Lietuvoje gyvenantis ekvadorietis: negalėjau patikėti, kad man taip pasisekė
Kai prieš penkerius metus ekvadorietis Fabianas Sanchezas dėl meilės persikraustė į Lietuvą, jis nesitikėjo, koks spalvingas ir nuotykių pilnas gyvenimas jo lauks mažoje Baltijos šalyje. Savo įspūdžius vaikinas pradėjo fiksuoti kurdamas vaizdo tinklaraštį, o dar daugiau medžiagos jam 25 metų vaikinas rado pernai laimėjęs mėnesio kelionę po Europą.
Aktualijos
BLKL pirmenybėse – keturgubas K.Stepanavičiaus dublis
Praėjusį savaitgalį Londone ir Visbičiuje buvo sužaistos aštuonerios Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) bei A.Sabonio taurės turnyro (ASTT) rungtynės, tiek gana netikėtų rezultatų, tiek įspūdingų asmeninių pasirodymų.
ŽYMA
GYVENIMAS LIETUVOJE