trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pramogos
S. Gomez atsidūrė ligoninėje
26 metų atlikėja Selena Gomez – vėl gydymo įstaigoje. Šį kartą žinoma dainininkė susirūpino savo psichologine sveikata. Portalas People.com skelbia, kad per pastarąsias dvi savaites S. Gomez ligoninėje buvo dukart, o to priežastis – sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių kiekis organizme. Žinoma, kad tai gali būti vienas iš inkstų persodinimo šalutinių poveikių.
Pramogos
Amerikos muzikos apdovanojimuose - ne viena staigmena
Sekmadienio naktį Los Angele išdalinti vieni iš svarbiausių metų muzikos apdovanojimų, į kuriuos susirinko pasaulio žvaigždžių elitas. Amerikos muzikos apdovanojimų (AMA) metu ne tik įvertinta muzikantų kūryba, šventės metu sulaukta ne vienos staigmenos.
Pramogos
Selenai Gomez persodintas inkstas
Kurį laiką pritilusi ir viešumoje rečiau pasirodanti dainininkė Selena Gomez atskleidė savo kruopščiai slėptą paslaptį. Kelis mėnesius moteris praleido ligoninėje, jai atlikta itin rimta ir gyvybiškai svarbi operacija.
Pramogos
Selena Gomez susitikinėja su geriausios draugės vaikinu
Pirmadienį internetas ūžė – JAV dainininkė ir aktorė Selena Gomez asmeninėje „Instagram” paskyroje pasidalino video, kuris patvirtino jau kurį laiką sklandžiusius gandus – mergina draugauja su buvusiu geriausės draugės vaikinu, populiariuoju dainininku, prisidengusiu slapyvardžiu The Weekend.
Pramogos
Populiariausi „Instagram” vartotojai
Populiariausias socialinio tinklo vartotojas, turintis daugiausia sekėjų, yra dainininkė ir aktorė Selena Gomez.
Kultūra
Kinija, bet ne Kinija
Trejus metus Taivane gyvenančios Agnės Šerpytytės pasakojimas apie šios šalies sostinę – įprastos dienos dienoraštyje.
Pramogos
Selena Gomez – reabilitacijos klinikoje
Dainininkė Selena Gomez artimiausius kelis mėnesius ruošiasi praleisti reabilitacijos klinikoje dėl emocinių sutrikimų.
ŽYMA
GYVENIMAS TAIVANE