pirmadienis, gegužės 17 d.
NT ir energetika
VIEŠBUČIŲ PLĖTRA
Nesvetingi laikai: nauji viešbučiai tampa prasčiausiais NT projektais
Dar neseniai rožinius planus kūrę viešbučių statytojai pakirsti karantino spaudžia stabdžius Nebaigto statyti „Respublikos“ viešbučio Kauno centre pastatas vaiduoklis buvo tapęs
Ekonomika
VIEŠBUČIŲ PLĖTRA
Nesvetingi laikai
Dar neseniai rožinius planus kūrę viešbučių statytojai pakirsti karantino spaudžia stabdžius Nebaigto statyti „Respublikos“ viešbučio Kauno centre pastatas vaiduoklis buvo tapęs
Verslas
NEKILNOJAMASIS TURTAS
Biurų tuštėjimo metas? Darbdaviai svarsto, plėtotojai netiki
Per karantiną tūkstančiams darbuotojų įpratus dirbti iš namų susvyravo ir darbdavių požiūris į biuro svarbą bei kainą Devyni iš dešimties darbuotojų
Ekonomika
NEKILNOJAMASIS TURTAS
Biurų tuštėjimo metas?
Per karantiną tūkstančiams darbuotojų įpratus dirbti iš namų susvyravo ir darbdavių požiūris į biuro svarbą bei kainą Devyni iš dešimties darbuotojų
Aktualijos
S. Skvernelis: tai šūvis sau į galvą
Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) paskelbti ketinimai nutraukti sutartis su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Hanner“ dėl buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijos nuomos yra smūgis investicinei aplinkai, pareiškė premjeras Saulius Skvernelis.
Verslas
„Hanner“ tęsia statybas „Žalgirio“ stadiono teritorijoje
Vilniaus apygardos prokuratūra ir Valstybinė teritorijų planavimo bei statybos inspekcija neplanuoja stabdyti statybų buvusioje „Žalgirio“ stadiono teritorijoje.
Verslas
„Žalgirio“ mūšyje S. Skvernelis stoja arčiau A. Avulio
Vyriausybės vadovo Sauliaus Skvernelio teigimu teigimu, didelius verslo projektus stabdančius sprendimus reikia skelbti tik tuomet, kai situacija gerai išnagrinėta.
Pasaulis
Graikiją paralyžiuoja nedarbas
Graikijoje ir vėl streikai. Šalies gyventojai nesutinka su valstybės tarnautojų skaičiaus mažinimu ir nusileisti Vyriausybei neketina. Manoma, kad streikai truks mažiausiai savaitę, o pirmieji į gatves patraukė valstybinių mokyklų mokytojai. Teisininkai, medikai ir universitetų dėstytojai. Jų atstovai pranešė, kad streikuos mažiausiai dvi dienas.
Pasaulis
Graikų valdžia šviesią ateitį žada greit
Kol graikai protestuoja ir suka galvą, kaip susirasti darbą ir išgyventi ekonominių sunkumų krečiamoje šalyje, šalies ministras pirmininkas Antonis Samaras jau kalba apie krizės pabaigą. Jo įsitikinimu, iš ekonomikos nuosmukio Graikija išsivaduos kitų metų pradžioje, pranešė BBC.
Pasaulis
Kipro ekonomikos nuosmukis jau varo paniką
Kipro ekonomika smunka ir varo paniką ne tik šios salos gyventojams, bet ir Europos Sąjungai (ES). Paskutiniai duomenys rodo, kad antrąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, šalies ekonomika smuko 5,9 procentais.
Aktualijos
Imigracijos mastus į Britaniją sparčiai didina pietiečiai
Pirmoji oficiali statistika patvirtino ir plika akimi akivaizdžius faktus, kad per pastaruosius metus imigracijos srautai į Britaniją smarkiai išaugo iš tokių šalių kaip Italija ir Ispanija.
Pasaulis
Euras – brangiai kainuojanti Graikijos klaida
Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad Graikijai nereikėjo leisti įsivesti euro. Dėl Graikijos, kurios ekonomika smarkiai stringa paskutiniu metu, įstojimo į Euro zoną, politikė apkaltino savo kolegas Socialistų Demokratų partiją, kuri tuo metu buvo valdžioje ir dabar turėtų prisiimti atsakomybę, pranešė Thelocal.de portalas.
Pasaulis
Juodos dienos Graikijai dar nesibaigė
Graikijai dar liko nemažai sunkumų, kuriuos šalis turi įveikti besivaduojant iš ekonominės krizės. Kaip laikraščiui „The Independent“ sakė Graikijos politikai, nors šalis intensyviai atkūrinėja ekonomiką, tačiau artimiausiu metu jie sieks, kad nuo taupymo jau būtų galima pereiti prie atsigavimą skatinančių priemonių.
Pasaulis
Krizė nepaleidžia Europos
Slovėnija pradeda valstybinių įmonių privatizavimą ir tikisi tokiu būdu išsigelbėti nuo finansinio kracho, paskelbė \"The Wall Street Journal Europe\". Šalies sąraše dabar yra 15 skirtingų sektorių įmonių ir bankų, kuriuos ketinama parduoti privatiems asmenims.
Pasaulis
Euro zonos ekonomika atsigauna
Euro zona pradeda atsigauti, tuo atrodo pradeda tikėti ekonomistai. Tokią viltis atsirado atlikus paskutinius tyrimus, kurie parodė, kad euro zonos ekonomika liepą vėl augo, pranešė BBC. Ekonomistai tikisi, kad tai geras ženklas – pamažu vaduojamasi iš recesijos.
Pasaulis
Graikijos teismas liepė atnaujinti darbą nacionaliniam transliuotojui
Graikijos teismas nurodė nacionaliniam transliuotojui ERT, kurį praėjusią savaitę uždarė vyriausybė, atnaujinti transliacijas. Tačiau teismas taip pat patvirtino ministro pirmininko Antonio Samaro planą pakeisti ERT mažesniu transliuotoju, skelbia BBC.
Pasaulis
Graikiją krečia šokas po šoko
Graikija taps pirmąja iššsivysčiusia šalimi, praradusia šį statusą. Agentūra „MSCI“, sudaranti tokį reitingą, skelbia, jog Graikija taps besivystančia šalimi. Dabartinė šalies ekonominė situacija neatitinka kriterijų, kurie taikomi išsivysčiusioms rinkoms. „MSCI“ atkreipia dėmesį į didelę šalies skolinę naštą, ekonomikos sąstingį, sunkumus pritraukiant kapitalą.
Pasaulis
Eurozoną liūdina rekordinis nedarbas
Nedarbas Eurozonoje pasiekė naujas aukštumas. Šiuo metu darbo neturi daugiau nei 12 proc. žmonių. Ir tai rekordiniai, nieko nedžiuginantys skaičiai. Ir kol kas ekonomistai nežada geresnių laikų.
Pasaulis
Ekonominės bėdos nesibaigia
Euro zona vis dar išgyvena ekonominį nuosmukį, kuris nežinia, kada baigsis. Bent jau pagrindiniai ekonominiai rodikliai šviesios ateities greitu metu prognozuoti neleidžia. Blogi rezultatai iš euro zonos valstybių pasiekia jau šeštą mėnesį iš eilės.
ŽYMA
HANNER