antradienis, liepos 7 d.
Pramogos
Harry ir Meghan pradeda gyvenimą kaip (beveik) eiliniai žmonės
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sekmadienį pradėjo gyventi naują gyvenimą kaip – beveik – eiliniai žmonės, turintys finansinių problemų ir nuogąstavimų dėl saugumo, po to, kai Britanijos karalienė Elizabeth II atėmė iš jų karališkuosius titulus ir valstybinį finansavimą.
Aktualijos
Airijos policija medžioja lietuvių narkotikų gaujos bosą
Airijos policija pranešė, kad šalies nusikalstamųjų veiklų biuras (CAB) lipa lietuvių gaujos bosui ant kulnų. Po to, kai specialieji pareigūnai atliko eilę reidų adresuose, siejamuose su lietuviais nusikaltėliais, spėjama, kad narkotikų prekyba šalyje užsiimantis gaujos bosas paliko šalį.
Pasaulis
Narkotikai Europoje – vis prieinamesni ir įvairesni
Briuselyje veikiantis Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centras (angl. European Monitoring Centre for Drugs and Drug Addiction, EMCDDA) paskelbė 2018-ųjų metų Europos narkotikų vartojimo paplitimo ataskaita. Ši priverčia sunerimti. Psichotropinių medžiagų prieinamumas žemyne – vis didesnis, o naujos psichoaktyviosios medžiagos (angl. new psychoactyve substance, NPS) tampa tikru iššūkiu.
Aktualijos
Airijos lietuvis įkalintas už prekybą heroinu
Lietuvis, kuris bandė sutrukdytis policijos kratai Tralee mieste Airijoje, buvo išprašytas iš šalies be leidimo grįžti dešimtmetį. Deja, praėjus vos keliems mėnesiams, vyras sugautas pardavinėjantis heroiną Cork miesto gatvėse.
ŽYMA
HARRY AND MEGHAN