antradienis, liepos 14 d.
Pramogos
Princas Harry ir Meghan atsisakys karališkųjų titulų
Didžiosios Britanijos princas Harry ir jo žmona Meghan sutiko atsisakyti savo karališkųjų titulų ir nebegaus viešųjų lėšų, šeštadienį paskelbė Bakingamo rūmai. Tai yra dalis jų susitarimo su karaliene, kad jiedu galėtų daugiau asmeninio laiko praleisti Kanadoje.
Pramogos
Princas Harry ir M. Markle nedalyvaus karalienės Kalėdų šventėje
Britų princas Harry ir jo žmona Meghan, kurie neseniai skundėsi spaudimu, patiriamu dėl žiniasklaidos dėmesio jų privačiam gyvenimui, ketvirtadienį paskelbė, kad Kalėdas praleis ne su kitais karališkosios šeimos nariais.
Pramogos
Meghan Markle vėl atrodė kaip atstumtoji: ekspertai paaiškino, kodėl jai neliko vietos prie svarbiausių karališkosios šeimos narių
Per savaitgalį vykusią Atminties dienai skirtą ceremoniją Jungtinės Karalystės karalienė Elžbieta II, princo Williamo žmona Kate Middleton ir kronprinco Charleso sutuoktinė Kornvalio kunigaikštienė Camilla kartu stovėjo viename balkone. Tačiau Meghan Markle šalia jų nebuvo matyti, skelbia people.com ir aiškinasi, kodėl.
Pramogos
Akylūs internautai Meghan Markle vizito į Afriką metu pastebėjo neįprastą detalę: buvusi aktorė toliau nenustoja vaidinusi?
Šiuo metu Meghan Markle su princu Harry ir jųdviejų sūnumi Archie vieši Pietų Afrikoje. Žinodama, kad kiekviename žingsnyje ją seks fotografai, Sasekso kunigaikštienė gerai apgalvojo kiekvieną detalę. Akyliausi gerbėjai pastebėjo kai ką neįprasto, o ekspertai teigia, jog buvusi aktorė verčiasi per galvą, kad tik pagerintų savo viešąjį įvaizdį.
Aktualijos
Nežmoniškos darbo sąlygos privedė iki mirties
53 metų Don Lane ne vienerius metus dirbęs DPD kompanijoje kurjeriu sirgo diabetu ir pataruoju metu jo sveikatos būklė tik blogėjo. Darbdavys jo ne tik neišleido pas medikus, bet dar ir išrašė baudą už pravaikštas.
ŽYMA
HARRY IR MEGHAN