ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Gyvenimas
Žuvis ant Kūčių stalo – neįprastai: silkė su avokadu ir gardusis amūras
Kūčių vakarienė neįsivaizduojama be žuvies patiekalų. Norintiems nustebinti šeimą – neįprastas, tačiau labai gardus silkės su avokadu receptas. Na, o tiems, kam pabodo keptas karpis, siūloma rinktis orkaitėje keptą amūrą.
Gyvenimas
Sutikite Kalėdas kitaip: žymus šefas patarė, kaip atrasti italų virtuvę
Lietuvoje žymus italų virtuvės šefas Gian Luca Demarco juokaudamas teigia, kad lietuviai negalėtų įveikti tikros itališkos Kalėdų maisto puotos: „bet koks lietuvis gautų tikrą maisto šoką“! Tačiau virtuvės šefas dalinasi patarimais, kaip ilgametes tradicijas puoselėjanti italų virtuvė galėtų įnešti naujų skonių ant tradicinio lietuvių Kalėdų stalo – kokius prieskonius naudoti ir kokius patiekalus rinktis?
Pramogos
Tobulos figūros modelis atskleidė savo mitybos rėžimą
Viena gražiausių pramogų pasaulio moterų, modelis Simona Starkutė – charizmatiška ir veikli moteris, nešvaistanti laiko veltui. Kaip pavyksta suspėti darbuotis filmavimuose, mados renginiuose, plėtoti savo prekinį ženklą, o dar ir išlaikyti nepriekaištingą figūrą, aktyvi moteris pasakoja TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.
Pramogos
O. Pikul ir M. Šedžiuvienė atskleidžia paslaptį, kaip išlikti gražioms net virtuvėje
Konkurencijos pilname pramogų pasaulyje tikrų draugysčių pasitaiko ne taip dažnai, tačiau visiems puikiai žinomų moterų O. Pikul-Jasaitienės ir M. Šedžiuvienės draugystė – tikra išimtis. Žavingosios moterys – geros kolegės ne tik scenoje, bet ir itin artimos draugės kasdieniniame gyvenime.
Gyvenimas
Pavasaris – švaros metas: kaip valyti buities prietaisus?
Namuose praleidžiame nemažą dalį savo gyvenimo, tad natūralu, jog dėmesio skiriame ne tik jų jaukumui, bet ir švarai. Net jei atrodo, kad iš visų kampučių pašalintos dulkės, o paviršiai blizga ir kvepia švara, yra tam tikrų vietų, kurias kiekvienai namų šeimininkei derėtų peržvelgti darkart. Kada paskutinį kartą valėte skalbimo mašiną ar indaplovę? Prieš mėnesį? Tris? Prieš metus? O gal dar seniau
Pramogos
V. Baumila susikovė su savo broliu
Dainininkui, aktoriui Vaidui Baumilai ir jo broliui, buvusiam garsios grupės „Kastaneda“ nariui ir renginių vedėjui Donatui Baumilai, panašu, šiltų broliškų santykių pavydėti galėtų daugelis. Šį kartą kasdienybėje puikiai sutariantiems žinomiems vyrams teks tapti priešininkais.
Pramogos
Prezidentė davė interviu virtuvėje
Laidoje „Beatos virtuvė“ viešėjusi LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakojo, kad per šventes stebina svečius ne tik firminiais patiekalais, bet išbando ir žinomų virtuvės šefų siūlomus receptus: „Turiu keletą tradicinių patiekalų, kuriais stebinu savo draugus, pažįstamus. Tai pirmiausia, aišku, mano marinuoti baravykai, čia jau priklauso – ir pavardė panaši, tai iš šeimos atėjo firminis patiekalas. Taip pat ruošiu silkę „pataluose“, keliskart gaminau ėriuko koją pagal Oliverį, ir visai sėkmingai gavosi. Bet kadangi koja didelė, teko valgyti tris dienas, tai sakiau, daugiau nebegaminsiu, bet esu pamėginusi“, – sakė Prezidentė.
Pramogos
L. Kleiza atskleis pikantiškų detalių apie savo žmoną
Vieno garsiausių Lietuvos krepšininkų Lino Kleizos niekam pristatinėti nereikia. Šiuo metu ramesniu tempu gyvenantis sportininkas krepšinio kamuolį kol kas iškeitė į ne ką mažiau įdomią veiklą – tapo vienu iš projekto „Sporto namai“ iniciatorių ir kūrėjų.
Pramogos
Garsus šefas: „Plaudamas indus Londono restorane šefu netapsi“
Virtuvės šefas Robertas Ščesnavičius įsitikinęs, kad maisto gaminimo tendencijos, kaip ir mados bet kurioje kitoje srityje, nuolat kinta. Norint tapti geru šefu nepakanka išmanyti pagrindines tendencijas ar stebėti dirbant kitą profesionalą. Patirtis, pasak šefo, įgaunama su metais ir nederėtų visų patiekalų gardinti petražolėmis.
Gyvenimas
Virtuvės interjere – visi mėlyni atspalviai (foto)
Kas mums būtų geros, norimos ar geidžiamos virtuvės interjero pavyzdžiu? Praktiška, optimaliai išplanuota virtuvė? Paprasta, kuo pigesnės apdailos virtuvė? Ar kuo brangesnės medžiagos ir dekoras, panaudotos virtuvės dizainui?
Gyvenimas
Skaitmeninis virtuvės dizainas (foto)
Virtuvės baldų dekorui galima panaudoti popart, abstrakcionizmo, skaitmeninio dizaino elementus. Erdvei suteikiama kita dimensija. Baldas virtuvei tampa meno dalele.
Aktualijos
Žaidžiame litvakus
Žydą iš Lietuvos vadinti litvaku, griežtai vertinant, yra šioks toks nesusipratimas. Bet vadiname ir vadinkime.
ŽYMA
HASIDIZMAS