penktadienis, sausio 22 d.
Pramogos
Linas Adomaitis su žmona jau sūpuoja pirmagimį: prisipažinsiu – verkiu
Atlikėjo Lino Adomaičio ir jo žmonos Irmos gyvenime 2018-ieji įsirėš į atmintį kaip vieni svarbiausių metų – pora susilaukė pirmagimio. Maloniomis permainomis gyvenantiems sutuoktiniams gimė mergaitė.
Lietuva
Lietuvoje gimė ketvertukas
Spalio 18-osios ryte Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje gimė ketvertukas – jaunai šeimai tai pirmieji vaikai.
Pramogos
Paskelbti populiariausi vaikų vardai JK
Oficiali statistika atskleidė, kokiais vardais Jungtinėje Karalystėje dažniausiai krikštijami naujagimiai, populiariausiųjų sąrašuose – ir gana keisti sprendimai.
Aktualijos
Populiarioje pasivaikščiojimų vietoje rastas kūdikio kūnelis
Mančesterio policija viešai kreipėsi į miške rasto kūdikio motiną. Naujagimės mergaitės gimdytoja prašoma kuo greičiau kreiptis į policija, spėjama, kad moteriai gali būti reikalinga pagalba.
Pramogos
Viktorijai Siegel ir Danieliui Bunkui gimė kūdikis
Praėjus vos kelioms dienoms nuo kūdikio sutiktuvių, Viktorijai Siegel ir Danieliui Bunkui gimė pirmoji poros bendra atžala. Pirmadienio ryte porai gimė mergaitė.
Pramogos
Kylie Jenner kūdikio sutiktuvių video – ir Kim Kardashian bei Kanye Westo naujagimė
Vos prieš porą dienų Kylie Jenner paviešintame video įraše įamžintos gražiausios jauniausios Kardashian klano sesers nėštumo akimirkos.
Gyvenimas
Naujas narys gaujoje
Šeimos pagausėjimas – visada didelis džiaugsmas, tačiau jūsų augintiniams gali taip nepasirodyti. Tad ką daryti, kai namuose, kuriuose jau auga vienas lepūnėlis, atsiranda kūdikis?
Gyvenimas
Stebuklas: Britanijoje su širdimi kūno išorėje gimusi mergaitė išgyveno
Mergaitė, kuriai vos gimus prireikė skubios, Jungtinėje Karalystėje niekada iki šiol neatliktos operacijos, išgyveno. Kūdikis gimė su ypač reta kondicija, kai vaiko širdis vystosi kūno išorėje.
Pasaulis
Mirusiu pripažintas naujagimis atsigavo pakeliui į laidotuves
Grubi medikų klaida vos nesibaigė gyvo naujagimio laidotuvėmis – vos gimęs berniukas buvo pripažintas mirusiu, nors išties buvo gyvas.
Pasaulis
Motina keturis naujagimius paskandino cemente
Motina prisipažino policijai, kad keturis savo naujagimius nuskandino cemento pilnose talpose dėl to, kad neturėjo pinigų jais rūpintis.
Aktualijos
Nužudytą naujagimį tėvai palaidojo batų dėžėje
Ketvirtadienį prieš Mančesterio Karūnos teismą stojo 25-erių Catherine Davies ir 35 metų jos gyvenimo draugas Anthony Clarkas, kaltinami savo naujagimio nužudymu. Badu marintas mažylis, kuris galimai mirė nuo dehidratacijos, tėvų buvo palaidotas dėžutėje nuo batų. Naktį dėžę su kūneliu pora užkasė vietos kapinėse.
Pramogos
Jessica Alba patvirtino laukiamo trečiojo vaikelio lytį
JAV aktorė Jessica Alba, su vyru Cashu Warrenu auginanti dvi mergaites, laukiasi berniuko.
Pramogos
„Tesco” dėl mirties pavojaus pašalino kūdikiams skirtą produktą
„Tesco” iš parduotuvių lentynų pašalino kūdikiams skirtą produktą, kuris pasak Amerikos sveikatos ir maisto tarnybos (angl. Food and Drug Administration, FDA) naujagimiams sukelia pavojų uždusti.
Pasaulis
Pagimdžiusi mergaitę motina namo iš ligoninės parsinešė berniuką
Vos pagimdžiusi 36-erių Oksana Kolesnikova sužinojo, kad susilaukė dukros. Tačiau po kelių ligoninėje praleistų dienų namo grįžusi moteris apstulbo sužinojusi, kad namo parsinešė berniuką. Tai O. Kolesnikova pamatė tik nuėmusi kūdikio sauskelnes norėdama išmaudyti naujagimį.
Pramogos
Nepatikėsite, koks vardas populiariausias Anglijoje ir Velse
Vardas Muhammadas užėmė aštuntą vietą tarp populiariausių vaikų vardų Anglijoje ir Velse praėjusiais metais, pranešė Didžiosios Britanijos nacionalinė statistikos tarnyba.
Aktualijos
Rytų Londono parke paliktas ką tik gimęs vaikelis
Sekmadienį rytinėje Londono dalyje esančiame parke rastas rūpestingai suvystytas ir likimo valiai paliktas kūdikis, kuris, kaip spėjama, čia paliktas iš karto po gimimo.
Pramogos
GMP automobilyje pagimdžiusi moteris originaliai atsidėkojo medikui
Neeilinė istorija įvyko Londone – sostinės gatvėmis skriejančiame greitosios medicinos pagalbos automobilyje sėkmingai pagimdė moteris.
Pramogos
Gimęs aukštybėse: pasaulį išvydo lėktuve
Šią savaitę Mančesterio oro uoste priverstinai tūpė lėktuvas, tiesa, jis nuo kurso nukrypo dėl retos, tačiau džiugios priežasties – orlaivyje gimė vaikas.
Pramogos
Ketvirtadalis visų Anglijos naujagimių gimsta imigrantams
Oficiali statistika atskleidė, kad 2016 m. net ketvirtadalis visų šalyje gimusių kūdikių gimė užsienietėm motinom. Tai – aukščiausias gimstamumo tarp imigrantų lygis visoje šalies istorijoje.
Pasaulis
Moteris pagimdė mažą milžiną
Po gimdymo ligoninėje naujagimis vos tilpo ant svarstyklių, kurios parodė skaičius, įprastus sveriant 5 mėnesių kūdikius.
ŽYMA
HILUX