trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Po karštos vasaros – maisto kainų šuolis
Jungtinės Karalystės žemdirbiai prognozuoja, kad po alinančios vasaros sumažėjus derliui pastebimai brangs jų tiekiamos produkcijos kainos.
Lietuva
Dar labiau brangs kasdienių maisto produktų kainos
Trečdaliu didesnės nei pernai grūdų supirkimo kainos netruks atsirišti iki produktų lentynų – brangti turėtų miltai, duona, taip pat mėsa, paukštiena, kiaušiniai, rašo „Lietuvos rytas“.
Pramogos
JK dar labiau kils maisto kainos
Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai sulaukė dar vieno nemalonaus smūgio. ekspertų teigimu, maisto produktų kainos, po to, kai šalis pasitrauks iš Europos Sąjungos (ES), ženkliai kils.
Aktualijos
JK smarkiai kyla maisto kainos
Pirkėjai pradėjo skaičiuoti, kad jie prekybos centruose savo įprastam dienos krepšeliui išleidžia vis daugiau ir daugiau, pirkinių sumos pradėjo siekti rekordines aukštumas. Pasirodo, kad tai vyksta ne dėl pasikeitusių vartojimo įpročių, o dėl padidėjusios infliacijos.
Komentarai
Protingas greitis
Karui keliuose atsirado unikalus ir universalus sprendimas: panaikinkime visus greičio apribojimus ir numatykime, kad važiuoti visada privalu „protingu greičiu“.
Lietuva
Augančios kainos kelia naują įsiučio bangą
Lietuvoje netyla skundai dėl nuolat kylančių maisto kainų. Dabar socialiniame tinkle „Facebook“ organizuojama nauja akcija – pakartotinas prekybos tinklų boikotas.
Pramogos
Kyla maisto ir degalų kainos
2017-ieji Jungtinėje Karalystėje (JK) prasidėjo nelauktai – maisto ir degalų kainos šiuo metu yra didžiausios per kelis pastaruosius metus. Prognozuojama, kad šiemet kainos ir dar labiau augs.
Pramogos
Anglijoje – istoriškai mažos kainos
Jungtinės Karalystės ekonomika pirmą kartą per bene pusę amžiaus patyrė prekių ir paslaugų kainų sumažėjimą, privedusį prie neigiamos infliacijos. Tokios žinios, pasak ekspertų ir politkų, neturėtų gąsdinti, o tik išeiti į naudą Anglijoje gyvenančioms šeimoms.
Pramogos
Pigios parduotuvės muša kainos ir kokybės rekordus
Didieji anglų prekybos centrai vokiečių parduotuvėms „Aldi” ir „Lidl” pralaimi ne tik kainų, bet ir kokybės karą. Prestižinio „The Grocer” žurnalo konkurse abi vokiečių maisto prekių parduotuvės laimėjo po 13 aukso medalių už jų sukurtus gėrimus ir maistą, nuošaly palikdamos anglams įprastas parduotuves.
Pramogos
Bėdos „Sainsbury’s”: nuskriaudė lojalius klientus
Vienas didžiausių prekybos tinklų Jungtinėje Karalystėje, panašu, turi rimtų finansinių bėdų. Nuo šiandien lojalūs „Sainsbury's” klientai, renkantys „Nectar” taškus už pirkinius, už tą pačią išleistą sumą jų gaus perpus mažiau nei anksčiau. Toks prekybos tinklo vadovų sprendimas įsiutino pirkėjus, kurie pyktį liejo socialiniuose tinkluose.
Pramogos
Anglijos parduotuvėse mažėja kainos
Naujausios ataskaitos duomenimis, vokiškų parduotuvių tinklų „Aldi” ir „Lidl” populiarumas verčia pasitempti Didžiosios Britanijos didžiuosius prekybos centrus ir ženkliai mažinti populiariausių produktų kainas, - pranešė portalas express.co.uk.
Aktualijos
Oficialu: kainos ir toliau krenta
Jungtinėje Karalystėje nematytas kainų mažėjimas. Dėl didelės konkurencijos tarp parduotuvių, šių metų vasarį ypač krito drabužių ir baldų kainos. Tuo tarpu maisto kainos šalyje nesustoja kristi jau antrą mėnesį, - pranešė portalas uk.reuters.com.
Pramogos
Visiškame skurde gyvena gerokai daugiau britų nei manyta
Jungtinėje Karalystėje giliame skurde gyvena gerokai daugiau žmonių nei manyta anksčiau. Dėl per pastarąjį dešitmetį didėjusių energijos ir maisto kainų, 300 000 daugiau šalies gyventojų buvo nublokšti į gilų skurdą, rodo tyrimas.
Pramogos
Dėl arklienos skandalo – mažesnė mėsos paklausa
Jungtinę Karalystę sukrėtęs arklienos skandalas, kuomet jautiena buvo pakeista arkliena nemažoje dalyje produktų, panašu, kad turės įtakos ilgalaikiams vartotojų pirkimo įpročiams. „Consumer Intelligence“ tyrėjų atliktas tyrimas atskleidė, kad nuo šiol daugiau vartotojų vengs apdorotos mėsos.
Pramogos
„Valgome taupiai“: kainos ir kokybės santykio paieškos baigtos
„Tiesa“ baigia eksperimentą „Valgome taupiai“. Visą mėnesį bendravome su lietuvių šeimomis, sekėme jų pirkimo įpročius, stebėjome prekybos centrų nuolaidas, analizavome lojalumo programas. Daug darbų nuveikta – ir atradimų yra. Viena išvada, kurią padarė visi mūsų dalyviai: maisto produktų pirkimas šeimai – nelengvas darbas. Jei tik prarasi budrumą, rinkodaros milžinai tavimi manipuliuos kaip norės ir iš prekybos centro išeisi su trim maišais taip ir nenusipirkęs to butelio pieno, kurio atėjai.
ŽYMA
HOLDINGAS