ketvirtadienis, liepos 2 d.
Pasaulis
Koronavirusas
Pasaulyje skelbiama pandemija
Naujojo koronaviruso protrūkį dabar jau galima pavadinti pandemija, trečiadienį pareiškė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas.
Kultūra
JAV Ekrano aktorių gildijos apdovanojimuose triumfavo „Parazitas“
Pietų Korėjos juodoji komedija „Parazitas“ (Parasite, Gisaengchung) sekmadienį pelnė aukščiausią JAV Ekrano aktorių gildijos (SAG) apdovanojimą ir sustiprino savo pozicijas
Pasaulis
Kinas
Ar „Auksiniai gaubliai“ gali būti laikomi „Oskarų“ pranašais?
Tarp daugybės nepamirštamų „auksinių gaublių“ laimėtojų buvo ir vienas ryškus pralaimėtojas. Ar visos kompanijos „Netflix“ viltys jau palaidotos?
Pramogos
Kodėl Holivudas ėmė nekęsti K. Heigl arba vienas interviu, dėl kurio ji labai pasigailėjo
Šių metų kovą ne vieno leidinio antraštėse sušmėžavo amerikiečių aktorės Katherine Heigl pavardė. To priežastis – jai patikėtas pagrindinis vaidmuo naujoje televizijai skirtoje komedijoje „Our House“. Kaip buvo rašyta žurnale „Variety“, filmuotis tokio formato filme aktorė buvo atrinkta pirmą kartą.
Pramogos
Su serialo „Laukinukė“ aktoriumi sužadėtuves nutraukusi D. Andriuškaitė atvirai apie sunkumus, kuriuos patiria gražios moterys
„Gražioms moterims išsirinkti vyrą nėra lengva. Nemaža dalis turtingų ir garsių ieško gražios moters, galinčios pamaitinti jų ego... Žmonės, kurie nori šalia savęs turėti tikrai gražią moterį, jie visko nori greitai – susitikti greitai, draugauti greitai, susituokti greitai“, – pasakos modelis Deimantė Andriuškaitė.
Pramogos
Išangės vėžio diagnozę išgirdusi serialo aktorė M. Cross: to gėdytis tikrai nereikėtų
Aktorei Marciai Cross reguliarus apsilankymas pas ginekologę prieš maždaug pusantrų metų atskleidė daugiau, nei ji tada tikėjosi. Pokalbių laidoje „This Morning“ serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė atvirai papasakojo apie išangės vėžio diagnozę. Laimei, ji ir jos vyras Tomas Mahoney, kuriam 2009-aisiais buvo diagnozuotas gerklės vėžys, šiuo metu laikosi puikiai.
Pramogos
Filme apie E. Johną vaidinantis J. Statkevičius: nepaprastai didžiuojuosi savo debiutu Holivude
Garsiausiu Lietuvos dizaineriu laikomas Juozas Statkevičius atvirauja visuomet svajojęs išbandyti jėgas filmavimo aikštelėje, tačiau niekada garsiai apie tai nekalbėjęs. Pakviestas dalyvauti atrankoje į filmą „Rocketman“ apie atlikėjo Eltono Johno gyvenimą vyras tikina, jog sutiko net nedvejodamas, kadangi žavisi tikromis asmenybėmis, sunkiu darbu pasiekusiomis pasaulinį pripažinimą, E. Johną įvardija viena jų.
Pramogos
Karjeros aukštumų Holivude siekianti S. Milinytė sulaukė ypatingo svečio: nusirito ilgesio akmuo
Amerikoje gyvenanti lietuvė S. Milinytė aktyviai siekia tarptautinės karjeros aukštumų. Įvairios filmų sutartys, fotosesijos – atrodo, daugelis merginai pavydėtų tokios sėkmės. Visgi sėkmė ateina tik sunkiai dirbant, o tai patvirtina ir Simona.
Pramogos
M. Monroe mirties istorija dar ir dabar kelia nemažai klausimų: ar ji tikrai nebuvo nužudyta?
Marilyn Monroe vardą ir veidą žinojo visi, net ir tie, kurie nė karto nematė jos kino ekrane. Moteris buvo ištekėjusi už Joe DiMaggio, palaikė draugystę su Franku Sinatra, buvo mylima gerbėjų visame pasaulyje. Atrodė, kad bene garsiausia šeštojo dešimtmečio žvaigždė turi viską. Štai kodėl žinia apie jos mirtį 1962-ųjų rugpjūčio 5 d. sukrėtė visą pasaulį.
Pramogos
Mažiau nei 3 mėnesius K. Kardashian vyru buvęs K. Humphriesas tokiu būdu išgarsėti nenorėjo
Vos 72 dienas trukusi Kim Kardashian ir buvusio NBA žaidėjo Kriso Humphrieso santuoka pastarajam sukėlė daug skausmo. „The Player’s Tribune“ buvęs sportininkas pasakojo ne tik apie profesionalaus krepšininko karjeros nutraukimą, bet ir tai, kaip ši trumpa, daug neigiamo dėmesio sulaukusi ir kontroversiškai vertinama santuoka pakeitė jo gyvenimą.
Pramogos
Svarbiausiame Holivudo vakare – vienas netikėtumas po kito
Geriausio aktoriaus „Oskaras“ atiteko „Bohemijos rapsodijos“ aktoriui Rami Malekui, geriausios aktorės – „Favoritės“ žvaigždei Olivijai Colman.
IT ir transportas
Užmaskuotas „Audi A8“ pasirodė Holivude
Los Andžele įvykusioje filmo „Žmogus-voras: grįžimas namo“ premjeroje kartu su Holivudo žvaigždėmis dalyvavo ir „Audi A8”.
Aktualijos
Izraeliui nesisekė pasireklamuoti Holivudo žvaigždžių pagalba
Prieš metus Izraelis siūlėsi apmokėti prabangias keliones Leonardo DiCaprio, Mattui Damonui ir kitoms Holivudo žvaigždėms, tačiau atrodo, kad jos nusprendė šiais pasiūlymais nepasinaudoti.
Pasaulio lietuviai
Lietuvio sėkmės patarimų klauso žmonės iš viso pasaulio
Lietuvio Tomo Laurinavičiaus darbo vieta – visas pasaulis, o tikslas – pakeisti milijono žmonių gyvenimus. Šiuo metu egzotiškame Tailande įsikūręs 24-erių metų vyras skaitytojams iš įvairiausių pasaulio šalių padeda pagauti sėkmės paukštę. Savo patirtimi jis mielai sutiko pasidalinti ir su „Tiesos“ skaitytojais.
ŽYMA
HOLIVUDAS