sekmadienis, balandžio 11 d.
Lietuva
Netradicinės seksualinės orientacijos vargonininkę iš bažnyčios išvaręs klebonas: komunija – ne batonas
Šventežerio miestelyje, Lazdijų rajone, – tikra drama. Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios klebonas Egidijus Juravičius iš darbo išmetė vargonininkę
The Economist
ATSIVĖRIMAS
Kai nematoma tampa matoma
Visame pasaulyje homoseksualūs asmenys atsiveria greičiau nei anksčiau
The Economist
Kai nematoma tampa matoma
Kaip internetas keičia atsivėrimą
Visame pasaulyje homoseksualūs asmenys atsiveria greičiau nei anksčiau
Gyvenimas
7 temos, labiausiai įaudrinančios seksualines fantazijas
Mokslininkai įvardijo temas, kuriomis žmonės dažniausiai fantazuoja. Kurią pasirenkate jūs, kai leidžiatės į seksualines fantazijas?
Pasaulis
Vyras padavė Apple į teismą: tvirtina, kad jo iPhone pavertė jį homoseksualu
Rusijoje vyras pateikė ieškinį technologijų kompanijai Apple: vyras tvirtina, kad Apple gaminys iPhone pavertė jį homoseksualu.
Pasaulis
Lesbietėms bus leidžiama susilaukti kūdikio dirbtinio apvaisinimo būdu
Prancūzijos žemieji parlamento rūmai penktadienį pritarė kontroversiškam teisės aktui, atversiančiam kelią lesbiečių poroms ar vienišoms moterims susilaukti kūdikio panaudojant donoro spermą.
Pasaulis
Brunėjuje už svetimavimą ir homoseksualius santykius įvedama mirties bausmė užmėtant akmenimis
Svetimavimas ir tos pačios lyties asmenų lytiniai santykiai Brunėjuje nuo kitos savaitės bus priskiriami nusikaltimams, už kuriuos skiriama mirties bausmė užmėtant akmenimis, trečiadienį pranešė pareigūnai.
IQ Tema
Pakalbėkime apie homoseksualumą moksliškai
Vilniaus universiteto Psichologijos instituto Klinikinės psichologijos katedros docentas Paulius Skruibis teigia, kad homoseksualumo tolerancijos klausimas neturėtų būti vertinamas kaip politinis – kaip ir kitais psichinės sveikatos klausimais, taip ir šiuo, specialistų bendruomenėje vyrauja konsensusas, ir juo reikėtų pasitikėti.
Aktualijos
Rūšiuojant neapykantą
Aštuoniolika metų Judy ir Dennis Shepardai keliauja po pasaulį kalbėdami apie tai, kad netolerancija neapsiriboja taikiu nepritarimu: paskui save ji vedasi neapykantą ir smurtą. Ši trijulė jų sūnui Matthew kainavo gyvybę, o JAV sukėlė precedento neturinčią pokyčių bangą. Deja, nepakankamą.
Sveikata
Kaip natūraliai atgaivinti pavargusius plaukus?
Ar jūsų plaukai nebe tokie stiprūs ir sveiki nei anksčiau? Pavasaris – idealus metas plaukus prikelti antram gyvenimui, tačiau tam prireiks nedelsiant atsisakyti visų nereikalingų ir klaidingų plaukų priežiūros įpročių. Metas pasirūpinti plaukais naudojant natūralius produktus. Augalai puikiausiai atgaivina pavargusius plaukus.
Aktualijos
Vakarėlių liūtas
„Aš – gėjus ir tai tiesiog puiku“, – ši frazė pernai atsistatydinusį Berlyno merą Klausą Wowereitį išgarsino dar tuomet, kai jis tik rengėsi pirmą kartą tapti Vokietijos sostinės vadovu. Per 13 valdymo metų ekstravagantiškas politikas Berlyną prikėlė naujam gyvenimui.
ŽYMA
HOMOSEKSUALUMAS