trečiadienis, balandžio 21 d.
Gyvenimas
Ko mes nežinome apie astrologiją ir horoskopus?
Naujienos apie horoskopus ypač populiarios Naujųjų metų laikotarpį. Jos - vienos skaitomiausių žinių portaluose. Valstybinė mokesčių inspekcija net leidžia išsiimti
Gyvenimas
6 ekstravagantiški Zodiako ženklai: jie leidžia pinigus negalvodami
Daug yra ekstravagantiškų žmonių. Kai kurie žmonės taupiai ir racionaliai leidžia pinigus maisto produktams ir įvairioms prekėms, o kiti
Pramogos
Palmiros stiliaus horoskopas: kaip rengtis 2020-aisiais, kad sektųsi visus metus?
Pasak bene garsiausios šalies astrologės, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkės Palmiros Kelertienės, mūsų sėkmę gali lemti ne tik pasirinkti akmenys ar spalvos, bet ir aprangos stilius. „Tai, ką mes nešiojame, irgi gali būti mūsų sėkmės katalizatoriumi“, – sako ji. Kaip rengtis, į kokį aprangos stilių labiau orientuotis 2020 m. bei kitus individualius patarimus kiekvienam zodiako ženklui rasite specialioje Palmiros ir Kauno „Akropolio“ parengtoje artėjančių metų apžvalgoje.
Pramogos
Tryliktoji diena, penktadienis ir dar pilnatis – ką tai reiškia?
Toks sutapimas nieko gero nežada, ypač prietaringiems žmonėms. 13 dienos penktadienis, sutampantis su pilnatimi, vadinamas Velnio diena ar Juoduoju penktadieniu. Manoma, kad šią dieną išlenda visos piktosios dvasios, o raganos ir nelabieji renkasi į savo puotą.
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d.)
Paskutinę vasaros savaitę daugumą Zodiako ženklų apims liūdesys ir jausmas, kad kažką praleido, pražiopsojo, nepakankamai ilsėjosi ir džiaugėsi gyvenimu. Jie norės veikti, atsigriebti už prarastą laiką. Tik nepulkite iš karto į visas keturias puses, pasirinkite tai, kas jums svarbiausia.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 29 – rugpjūčio 4 d.)
Jeigu nerimaujate dėl to, kad kai kurie gyvenimo aspektai neatitinka jūsų lūkesčių, šią savaitę derėtų atsipalaiduoti. Jums pasitaikys daug puikių galimybių pakeisti gyvenimą į gera, tik reikės nežiopsoti ir ryžtingai jomis pasinaudoti. Dirbantiems savaitė bus produktyvi, o tie, kurie pasirinko poilsį, sugebės pasidžiaugti vasara.
Pramogos
3 Zodiako ženklai, kurie dažniausiai įsipainioja į meilės trikampį
Kai kuriems asmenims meilės trikampiai yra įprastas dalykas, nes jiems tokią pasaulėžiūrą ir moralines normas nulėmė žvaigždės. Trims Zodiako ženklams iš prigimties lemta patekti į sudėtingas painias situacijas. Ir taip atsitinka dėl jų ypatingų charakterio bruožų ir polinkių. Jiems labai sunku palaikyti nuolatinius santykius su vienu žmogumi ir likti ištikimiems.
Pramogos
Savaitės horoskopas (liepos 15–21 d.)
Šia liepos savaite pradėsime antrąją vasaros pusę. Vieni jau spėjo paatostogauti, kiti dar tik ruošiasi. Visiems patartina bent kartą per dieną sustoti ir sąmoningai pasidžiaugti vidurvasariu, kitaip jis gali nepastebimai prabėgti. O ką žvaigždės jums numatė šią savaitę, sužinosite perskaitę horoskopą.
Pramogos
Savaitės horoskopas (birželio 17–23 d.)
Savaitė iki vasaros saulėgrįžos bus nerami, kupina neplanuotų rūpesčių ir darbų. Teks suktis kaip voverei rate, todėl padaugės konfliktų bendraujant su kitais žmonėmis. Būkite atidūs!
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 13–20 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina darbų, rūpesčių ir problemų, kurias teks skubiai spręsti, todėl patariama neprisiimti papildomų įsipareigojimų ir nešvaistyti laiko mažmožiams.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (gegužės 6–12 d.)
Šią gegužės savaitę visiems Zodiako ženklams patartina stengtis nešvaistyti savo jėgų nebūtiniems ir menkaverčiams darbams. Darykite tai, kas tikrai svarbu, kad liktų laiko džiaugtis gyvenimu.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 29–gegužės 5 d.)
Ši savaitė daugumai Zodiako ženklų bus kupina emocijų ir netikėtų įvykių. Būkite pasiruošę staigmenoms.
Pramogos
Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (balandžio 22 – 28 d.)
Po švenčių dauguma Zodiako ženklų jausis atsipalaidavę ir apsnūdę. Jų darbingumas ir energingumas bus sumažėjęs. Prireiks kelių dienų, kol gyvenimas sugrįš į įprastas vėžes.
Pramogos
Moterų pavydo skalė ir išraiškos pagal Zodiako ženklą
Gali pasirodyti, kad moterys ir pavydas yra du neatsiejami dalykai, tačiau iš tiesų ne visos jos yra tokios pavydžios, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Taigi, kurios jų pavydi ir dėl menkiausios smulkmenos, o kurios galėtų atleisti net ir partnerio neištikimybę?
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 15–21 d.)
Ateinančią savaitę dauguma Zodiako ženklo atstovų bus kupini energijos, kils naujų idėjų, kaip pagerinti asmeninį gyvenimą. Įsibėgėjus pavasariui ir dangų vis dažniau puošiant saulei, norėsite vykti į gamtą ar išvykas.
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 8–14 d.)
Šią savaitę daugumai Zodiako ženklų bus sunku susikaupti darbe. Ryški pavasario saulė vilios į lauką, kvies džiaugtis gyvenimu ir mylėti.
Pramogos
Savaitės horoskopas (balandžio 1–7 d.)
Antrąjį pavasario mėnesį dauguma Zodiako ženklų pradės pakiliai ir darbingai nusiteikę. Tie, kurie netingės ir sumaniai pasinaudos tokiu produktyviu metu, iš tikrųjų galės kalnus nuversti. Padaugės problemų santykių srityje. Gali kilti karštos pavydo scenos – ir be pagrindo, ir su priežastimi, nes pavasaris jau bus įsiviešpatavęs ne tik viengungių, bet ir vedusiųjų širdyse.
Pramogos
Savaitės horoskopas (kovo 18–24 d.)
Šią savaitę dauguma Zodiako ženklų bus užsivertę darbais ir rūpesčiais. Jeigu pajusite jėgų stygių ir nepasitenkinimą, žinokite, kad einate ne savo keliu – reikia peržiūrėti prioritetus ir kažką pakeisti gyvenime.
Pramogos
Savaitės horoskopas (kovo 4–10 d.)
Šią savaitę sustiprės pavasarinės nuotaikos. Dauguma Zodiako ženklų bus nusiteikę džiugiai ir svajingai, tačiau taps labiau išsiblaškę, darys daugiau klaidų. Būkite atidesni.
ŽYMA
HOROSKOPAI