pirmadienis, liepos 6 d.
Gyvenimas
Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Dauguma Zodiako ženklų liepos mėnuo nebus ramus. Jie susidurs su įvairiomis problemomis. Gresia barniai šeimoje, konfliktai su draugais ir
Gyvenimas
Savaitės horoskopas (birželio 29 – liepos 4 d.)
Šią savaitę visos atkaklios birželio mėnesio pastangos duos vaisių. Jei gerai padirbėjote, turėsite kuo pasidžiaugti. AVINAS (03 21–04 20) Būsite kupini energijos, todėl
Gyvenimas
Savaitės horoskopas (birželio 15–21 d.)
Šią savaitę bus sunku pasiekti didelių laimėjimų darbe ir pergalių varžybose. Svarbių projektų geriau neplanuoti. Bet užtat bus lengva
Gyvenimas
Savaitės horoskopas (gegužės 4–10 d.)
Gegužės pradžia – idealus metas buitinėms problemoms spręsti. Susitvarkykite namus, išmeskite seną šlamštą, atnaujinkite savo artimiausią aplinką. Tada gyvenimas
Pramogos
Ką teks išmokti kiekvienam Zodiako ženklui kovo mėnesį
„Jūsų protas – tai jūsų ginklas. Ir jums patiems teks nuspręsti, kaip jį panaudoti“, – rašė amerikiečių rašytoja Louise Hay.
Pramogos
Kovo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Pirmasis 2020-ųjų pavasario mėnuo vieniems Zodiako ženklams bus laimingas periodas, kupinas meilės, romantikos ir malonių pažinčių, kitiems atneš nemalonių staigmenų ir nusivylimo artimaisiais.
Pramogos
Sužinokite, kokią stebuklingą dovaną gavote savo gimimo dieną
Jūsų gimimo data – ne atsitiktinių skaičių derinys, nes nieko nenutinka šiaip sau ir visi įvykiai veda prie kokio nors tikslo.
Pramogos
Trims Zodiako ženklams vasarį pasiseks pakeisti gyvenimą į gerąją pusę
Antrąjį 2020 m. mėnesį kai kurių Zodiako ženklų gyvenimas gali radikaliai pasikeisti. Kam vasarį numatomi stebėtinai geri pokyčiai?
Pramogos
3 Zodiako ženklai, kurių siela gera ir tyra kaip angelo
Įsivaizduokime, kad žmoguje kovoja dvi jėgos – angeliškoji ir demoniškoji. Pirmoji moko mus gėrio ir meilės. Antroji yra skirta kovoti su sunkumais ir ne visada atsiskleidžia gražiausiomis spalvomis. Tačiau yra Zodiako ženklų, kurių atstovams būdinga itin stipri angeliškoji jėga. Galima sakyti, kad jų siela tyra it angelo ir labai retai leidžia pasirodyti demoniškajai pusei.
Pramogos
Kaip apsirengus sutikti 2020-uosius, kad pamalonintume Metalinę Baltąją Žiurkę?
Laikas lekia taip greit, kad nespėji apsidairyti, o jau ir vėl Naujieji metai. Norint, kad šventė kuo geriau pavyktų, ir į naujus metus žengtume pasiruošę, reikia ne tik iš anksto apgalvoti šventinio stalo meniu, papuošti interjerą, bet ir sugalvoti, kuo vilkėdami pasitiksime 2020-uosius.
Pramogos
3 Zodiako ženklai, kuriuos 2020-aisiais aplenks sėkmė
2020 m. visi tikisi neįtikėtinos sėkmės ir paties geriausio naujojo laikotarpio. Deja, kai kuriems Zodiako ženklams didžiosios laimės dar teks palaukti.
Pramogos
Keturi Zodiako ženklai, kuriuos aukštesnės jėgos 2020 m. saugos nuo nelaimių
Kiekvieni nauji metai atneša ne tik naują džiaugsmą ir viltį, bet ir naujus rūpesčius. Astrologai pasakoja apie keturis Zodiako ženklus, kuriems 2020 m. jokios problemos negrės – juos apsaugos aukštesnės jėgos.
Pramogos
Iki Naujųjų metų gyvenimas šiems 4 Zodiako ženklams dar spės pasikeisti į gerąją pusę
Kiekvienas naujas gyvenimo etapas paprastai siejamas su konkrečia data, dažniausiai – savaitės, mėnesio arba metų pradžia.
Pramogos
2020-ųjų kinų horoskopas: kas mūsų laukia Žiurkės metais?
Kinų kalendorinio ciklo pradžia laikomi Žiurkės metai. Kaip tik 2020-aisiais ir prasidės naujas 12 metų ciklas.
Pramogos
Kokie kambariniai augalai pritrauks laimę konkrečiam Zodiako ženklui
Kai kurie augalai gali ne tik pagražinti jūsų interjerą, bet ir pagerinti gyvenimą. Svarbu tik parinkti tinkamą augalą pagal Zodiako ženklą.
Pramogos
Blogiausios šeimininkės pagal Zodiako ženklą
Moteris pirmiausia yra tik moteris. Ir jai turi būti atleistina, kad netrokšta tapti tik namų šeimininke. Kurioms Zodiako ženklų atstovėms maisto gaminimas, valymas, skalbimas ir kiti buities darbai nebus svarbiausia užduotis?
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 9–15 d.)
Iki rugsėjo 13 dienos bus augančio mėnulio fazė – palankus laikas pradėti bet kokius naujus dalykus, ypač susijusius su kūrybiniu darbu ir naujų pajamų šaltinių paieškomis.
Pramogos
Moterų neištikimybė pagal Zodiako ženklą
Kai šeiminiai santykiai pašlyja, ne viena moteris ima ieškoti paguodos kitur. Tada jos vyras pradeda įtarinėti negerus dalykus. Kaip susigaudyti ir sužinoti, kas tai yra: lengvas nepasitenkinimas gyvenimu ar tikra neištikimybė?
Pramogos
Savaitės horoskopas (rugsėjo 2–8 d.)
Pirmąją rugsėjo savaitę susitikimai su draugais ne tik pradžiugins ir suteiks malonumo, bet ir paskatins reikšmingiems apmąstymams. Išsikalbėkite iš širdies, papasakokite jiems apie tai, kas jus neramina ir slegia. Jei būsite nuoširdūs, tikrai gausite naudingą patarimą.
Pramogos
Rugsėjo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
2019 m. rugsėjį bus daug įdomių įvykių. Jie skatins visus demonstruoti dvasios stiprybę ir susikoncentruoti į siekiamą tikslą. Aktyvumas rudens pradžioje bus svarbiausia sėkmės sąlyga, tačiau priimant svarbius sprendimus reikės gerai apsvarstyti ir nepasiduoti spontaniškam impulsui.
ŽYMA
HOROSKOPAS