sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Temos
Sunki vaikystė: kai genialumas tampa našta
Išskirtinius protinius gebėjimus dažnai vertiname kaip dovaną. Bet Maggie Fergusson aiškinasi, kodėl tiek daug protingų vaikų yra visiški nepritapėliai.
Lietuva
Britanijoje išsilavinimą įgijusiems medikams – palankios sąlygos ir po „Brexit“
Lietuvoje norinčių dirbti gydytojų, akušerių, odontologų, bendrosios praktikos slaugytojų ir kitus diplomus, įgytus Jungtinės Karalystės (JK) mokymo įstaigose, ir po „Brexit“ Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pripažins automatiškai. Ši tvarka galios specialistams, profesinę kvalifikaciją įgijusiems ne vėliau kaip per vienerius metus, JK išstojus iš Europos Sąjungos (ES).
Lietuva
Rodiklis, pagal kurį Lietuva pirmauja visoje ES
Lietuva Europos Sąjungoje pirmauja pagal trisdešimtmečių, turinčių aukštąjį ar profesinį išsilavinimą, skaičių, rodo šią savaitę paskelbti Eurostato duomenys.
Anglijoje
Nuo darželio iki universiteto: ką turite žinoti apie švietimo sistemą grįždami gyventi į Lietuvą
Nemaža dalis į Lietuvą grįžtančių šeimų susiduria su klausimais apie šalies švietimo sistemą. Ar mano vaikas bus priimtas į darželį? Ar vertėtų palaukti, kol vaikas baigs mokyklą? Ar baigęs mokyklą užsienyje būsiu priimtas į Lietuvos aukštąsias mokyklas? Šiame straipsnyje rasite atsakymus į šiuos ir kitus su tuo susijusius klausimus.
Pasaulis
ES galvos skausmas: D. Britanijos įmoka Bendrijai
D. Britanijai palikus Europos Sąjungą, sumažės ir įmokų į Bendrijos biudžetą. Tai reiškia, kad sąjungą palikusios narės dalį turės pasidalinti kitos valstybės. Manoma, kad didžiausia našta teks Vokietijai.
ŽYMA
IŠSILAVINIMAS