šeštadienis, sausio 16 d.
Aktualijos
Skaudi avarija kelyje A47: du žuvo, 12 sužeistų
Po to, kai kelyje A47 Kembridžšyre susidūrė sunkvežimis ir dviaukštis autobusas, žuvo du asmenys, dvylika keleivių sužeisti.
IT ir transportas
Penkiaduris. Kupė. „Hyundai“. i30. Kodėl gi ne?
„Hyundai Motor“ pristatė „i30 Fastback”. Tai yra karščiausia naujiena visoje i30 gamoje.
Aktualijos
Londono transportas keleivius perspėjo dėl ekshibicionisto
Po to, kai buvo pranešta apie kelis nepadorius incidentus viešajame Londono transporte, Britų Transporto policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir paviešino įtariamojo nuotraukas.
Anglijoje
Nusikaltimų iš neapykantos vėl daugėja
Rasinės neapykantos nusikaltimų Londono metro per pastarąjį pusmetį padaugėjo daugiau, nei 50 proc. Manoma, kad daugiausiai įtakos tam turėjo „Brexit“.
Aktualijos
Traukinyje priekabiauta prie šešiametės
Londono transporto policija paskelbė vyro, kuris viename Piccadilly metro linijos traukinių priekabiavo prie šešiametės mergaitės, paiešką.
Aktualijos
Traukinyje nokautuotas keleivis policijos pagalbos nesulaukė
Tarpmiestiniu traukiniu važiavęs vyras kaltina kitą keleivį jam sudavus smūgį iki sąmonės netekimo už tai, kad šis nenukėlė kojų nuo sėdynės.
Aktualijos
Dėl masinių muštynių vagone sustojo traukinys
Keistas žaidimas traukinio vagone peraugo į konfliktą, o žodžius netrukus pakeitė kumščiai. Dėl to teko tarukinį stabdyti ir į pagalbą kviesti policiją.
IT ir transportas
Hyunday i30
ŠEIMOS HEČBEKAS VILIOJA NE TIK GARANTIJA, BET IR ATNAUJINTA IŠVAIZDA.
Aktualijos
Moteris nustumta po atvykstančiu naktiniu metro traukiniu
Britų transporto policija (angl. British Transport Police) pranešė pradėjusi tyrima dėl incidento, kurio metu, kaip įtariama, specialiai po atvažiuojančiu naktiniu metro traukiniu nustumta moteris.
Aktualijos
Policija perspėjo dėl teroro pavojaus traukiniuose
Londono policija ir dar kartą priminė, kad teroristinio akto pavojus Jungtinės Karalystės sostinėje vis dar ypač didelis. Ypatinga grėsmė iškyla viešuoju transportu besinaudojantiems londoniečiams.
ŽYMA
I30