antradienis, spalio 27 d.
Verslas
Nacionalinis stadionas
VPT įpareigojo nutraukti Nacionalinio stadiono konkursą
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) įpareigojo Vilniaus valdžią nutraukti 156 mln. eurų vertės Nacionalinio stadiono statybos ir koncesijos konkursą. 
Pramogos
M. Carey scenoje patyrė fiasko (video)
Las Vegase į atlikėjos Mariah Carey (48) pasirodymą susirinkę žmonės dar kartą įsitikino, kad dainininkė ne visada atlieka savo kūrinius gyvai. Vienas gerbėjas užfiksavo akimirką, įrodančią, kad atlikėja naudoja fonogramą.
Aktualijos
Paviešinta daugiau D. Grybauskaitės ir E. Masiulio laiškų, „valstiečiai“ imsis tyrimo
Prezidentė Dalia Grybauskaitė buvusią Kainų komisijos vadovę Dianą Korsakaitę iš pareigų norėjo atleisti dėl jos ryšių su įmonių grupe „Icor“, rodo ketvirtadienį paskelbtos susirašinėjimo ištraukos.
Pramogos
M. Carey prabilo apie sunkią ligą
Amerikiečių popmuzikos diva Mariah Carey primą kartą ryžosi atvirai prisipažinti apie dar nesibaigusią kovą su ją kankinančia maniakine depresija. Ši žinia tapo pagrindine ir daugiausia dėmesio šią savaitę sulaukusia portalo PEOPLE naujiena.
Aktualijos
Premjeras įspėja – nesutarus dėl Nacionalinio stadiono, prarasime ES pinigus
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, jog stringant Nacionalinio stadiono projektui Vilniuje, iškilo reali grėsmė prarasti Europos Sąjungos finansavimą.
Aktualijos
Besitęsianti Nacionalinio stadiono drama: siūloma vertinti tik vieną pasiūlymą
Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA) sako, kad Nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje koncesijos konkurse vienas dalyvių netinkamai pateikė pasiūlymą, todėl jis yra negaliojantis ir neturėtų būti vertinamas.
Pramogos
Mariah Carey Taimso aikštėje dainavo gyvai: gerbėjai liko šokiruoti
Atlikėja garsėja ne tik dainavimu, bet ir savo išsišokimais. Pernai dainuodama Niujorko Taimso aikštėje ji sustabdė savo pasirodymą ir nebedainavo, nes jai pasirodė, kad atsirado netikėtų techninių kliūčių, o šiemet koncertą pertraukė norėdama atsigerti arbatos.
Pramogos
Mariah Carey pokyčiai stulbina gerbėjus
Pasaulinė pop muzikos diva Mariah Carey metų metus gerbėjus ir kolegas stebina savo prabangiu gyvenimo būdu ir neįtikėtinais įnoriais.
Pramogos
Buvęs Mariah Carey asmens sargybinis kaltina dainininkę priekabiavimu
Buvęs amerikiečių dainininkės Mariah Carey asmens sargybinis apkaltino ją priekabiavimu ir įžeidinėjimu, trečiadienį pranešė apie įžymybes rašanti interneto svetainė TMZ.
Pramogos
M. Carey ir vėl dėmesio centre, padarė tai ko iki šiol nedrįso nei viena žvaigždė
Dainininkė Mariah Carey įamžino savo vardo atminimą Los Andžele, prie TCL Kinijos teatro esančioje alėjoje. Tačiau net ir šis atrodytų paprastas jos veiksmas sulaukė gausaus žiniasklaidos dėmesio.
Pramogos
M. Carey nukentėjo nuo ilgapirščių, pasisavinta suma pribloškia
Pastaruoju metu itin padaugėjo vagysčių iš įvairių pop muzikos ir kitų žvaigždžių. Ilgapirščių neišvengė ir atlikėja Mariah Carey, nuostoliai siekia dešimtis tūkstančių JAV dolerių.
Pramogos
Mariah Carey akibrokštas komentuojant Las Vegaso žudynes (VIDEO)
Visame pasaulyje žinoma atlikėja Mariah Carey šokiravo gerbėjus, kuomet rytinių žinių metu, pasirodžius pirmosioms naujienoms apie šaudymą Las Vegase ji atmestinai komentavo situaciją gulėdama išsidrėbusi ant sofos šalia Kalėdų eglutės.
Pramogos
Mariah Carey su draugu atšventė gimtadienį
Įnoringoji dainininkė Mariah Carey savaitgalį paminėjo savo gimtadienį. Nors paprastai įžymybė tokias progas pažymi itin prabangiai, šįkart atlikėja gimtadienį sutiko gana kukliai – naujojo vaikino draugijoje, saulėtame paplūdimyje.
Verslas
„Icor“ akcininkė ketina inicijuoti bylą prieš Lietuvą
Andriaus Janukonio, Gintauto Jaugielavičiaus ir Lino Samuolio valdoma Estijos bendrovė „Global Energy Consulting“ ketina bylinėtis su Lietuvos valstybe.
Pramogos
Pasitinkant Naujuosius metus Mariah Carey patyrė fiasko
Naujųjų metų išvakarėse viešai milijonams gerbėjų koncertuojanti tiesioginės „ABC” naujametinės laidos „Dick Clark's New Year's Rockin' Eve“ Niujorko Times aikštėje metu, Mariah Carey ant scenos patyrė gėdingą fiasko.
Pramogos
Britų komiko automobilyje nuskambėjo kalėdiškiausia daina
Žymusis britų komikas ir aktorius Jamesas Cordenas šventiniam metų video pasirinko pačią kalėdiškiausią ir visų mėgtamiausią dainą, kurią atlieka įspūdingojo balso savininkė Mariah Carey.
Pramogos
Nutrūko M. Carey sužadėtuvės
Dainininkės sužadėtinis nusprendė nutraukti santykius su dainininke todėl, kad ji yra per daug išlaidi.
Pramogos
M. Carey sesuo sulaikyta dėl prostitucijos
Greta Niujorko esančiame viešbutyje sulaikyta moteris, už pinigus teikusi seksualines paslaugas. Paaiškėjo, kad ji – žinomos dainininkės Mariah Carey sesuo Alison.
Pramogos
Mariah Carey surengė gimtadienį tema: „Mariah Carey“
Niekam ne paslaptis, kad popscenos princesė Mariah Carey yra pati tikriausia šių laikų muzikos diva. Apie perdėtos prabangos apsuptą įnoringosios dainininkės gyvenimą ir jos išsakomus pageidavimus sklando daug gandų.
Pramogos
Mariah Carey kūno dalis apsidraudė 70 mln. dolerių
Neseniai Lietuvoje lankiusis dainininkė Mariah Carey paskelbė, kad kai kurios jos kūno dalys yra vertos nei daug, nei mažai – 70 mln. JAV dolerių, pranešė tmz.com.
ŽYMA
ICOR