trečiadienis, lapkričio 25 d.
Pasaulis
Erdvėlaivis su astronautais dėl gedimo nusileido avariniu būdu
Rusijos erdvėlaivis „Sojuz“ su dviejų astronautų įgula ketvirtadienį avariniu būdu nusileido Kazachstane po raketos nešėjos gedimo praėjus dviem minutėms po starto, pranešė paieškų ir gelbėjimo grupės atstovas.
Pramogos
Parduodamos Neilo Armstrongo surinktos mėnulio dulkės
Astronauto Neilo Armstrongo per pirmąjį išsilaipinimą mėnulyje surinktos mėnulio dulkės parduodamos aukcione Niujorke.
Pramogos
Astronautai apie ateivius: su mumis buvo susisiekta
Nors dažnai manoma, kad apie ateivius ar neatpažintus skraidančius objektus kalba tik sąmokslo teoretikai, realybėje yra viskas kitaip. Apie nežemiškas civilizacijas garsiai kalba mokslininkai, biologai, fizikai ir net patys garsiausi NASA astronautai.
Sveikata
Amerikietis iš kosmoso grįžo jaunesnis
Beveik metus kosmose praleidęs astronautas į žemę grįžo pasikeitęs ne tik viziškai, bet ir atjaunėjęs – tai įrodyta moksliškai.
Namie ir svečiuose
Namų dokumentika
Erdvi laiptinė, vedanti aukštyn masyviomis laiptų pakopomis ir senoviniais turėklais, – lyg pirmoji užuomina apie nestandartinius vilniečių Tado Kazakevičiaus ir Ievos Folk namus. Vos pravėrus jų buto duris nuotykių ir atradimo nuojauta dar labiau sustiprėja. Viktorija Vitkauskaitė architektės ir grafikos dizainerio bei fotografo klausinėjo, kaip į seno namo drabužį jiems pavyko įvilkti praeito šimtmečio vidurio dvasią.
ŽYMA
IEVA FOLK