šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Lietuva
D. Grybauskaitė su JK princu Edvardu aptarė grėsmes ES, saugumo stiprinimą
Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį su Jungtinės Karalystės (JK) princu Edvardu aptarė dvišalius santykius, kylančias grėsmes ir Europos Sąjungos saugumo stiprinimą.
Lietuva
Artėjant rinkimams, įvertino prezidentės darbą
Antrajai kadencijai einant į pabaigą gyventojai prezidentę Dalią Grybauskaitę vertina aštuonetu, rodo naujienų portalo delfi.lt antradienį skelbiama apklausa.
Lietuva
D. Grybauskaitė aktyvuos unikalią „Facebook“ funkciją
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su pasaulinio socialinio tinklo „Facebook“ atstovais aktyvuos dingusių vaikų paieškai skirtą sistemą „Amber Alert“.
Lietuva
Išrinktos „Idėjos Lietuvai"
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo nacionalinės iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ konferencijoje. Šis Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas renginys kvietė žmones aktyviai dalintis idėjomis, kurios, jų manymu, gyvybiškai svarbios Lietuvos progresui ir visuomenės gerovei.
Pramogos
Prezidentė davė interviu virtuvėje
Laidoje „Beatos virtuvė“ viešėjusi LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakojo, kad per šventes stebina svečius ne tik firminiais patiekalais, bet išbando ir žinomų virtuvės šefų siūlomus receptus: „Turiu keletą tradicinių patiekalų, kuriais stebinu savo draugus, pažįstamus. Tai pirmiausia, aišku, mano marinuoti baravykai, čia jau priklauso – ir pavardė panaši, tai iš šeimos atėjo firminis patiekalas. Taip pat ruošiu silkę „pataluose“, keliskart gaminau ėriuko koją pagal Oliverį, ir visai sėkmingai gavosi. Bet kadangi koja didelė, teko valgyti tris dienas, tai sakiau, daugiau nebegaminsiu, bet esu pamėginusi“, – sakė Prezidentė.
Aktualijos
Jaroslawas Kaczynskis Vokietijai priminė atsakomybę dėl Antrojo pasaulinio karo
Meile Vakarų kaimynams nespinduliuojantis Lenkijos valdančiosios partijos vadovas Jaroslawas Kaczynskis vokiečiams priminė apie atsakomybę bei prakalbo apie reparacijas.
Lietuva
Prezidentė gimtadienio pusryčius valgė sostinės senamiestyje
61-ąjį gimtadienį švenčianti prezidentė Dalia Grybauskaitė savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino nuotaikingu vaizdo įrašu.
Pasaulis
Estija turi naują prezidentę
Estijos parlamentas nusprendė, kad šalies prezidente taps Kersti Kaljulaid. Ji pakeitė dvi kadencijas postą buvsį Toomą Hendriką Ilvesą.
Lietuva
Prezidentė ruošiasi namo statyboms
Prezidentė Dalia Grybauskaitė jau ėmė rūpintis gyvenamuoju būstu, į kurį planuoja persikelti pasibaigus antrąjai kadencijai po trejų metu. Kaip pranešė pagrindiniai Lietuvos portalai, šalies vadovė įsigijo 16 arų sklypą naujai formuojamoje nuosavų namų bendrijoje Pašiliuose.
Lietuva
Prezidentė Dalia Grybauskaitė švenčia jubiliejų
Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė kovo 1-ąją švenčia savo gimtadienį. Šalies vadovė socialiniame tinkle „Facebook“ įkėlė savo gimtadieninę nuotrauką, dėkojo už sveikinimus ir siuntė linkėjimus iš Slovėnijos.
Lietuva
Lietuvos Prezidentė pasidalino savo margučių nuotraukomis
Tradiciškai kasmet, artėjant šventėms, aukščiausi šalies vadovai viso pasaulio lietuvius sveikina su šv. Velykomis.
ŽYMA
II PASAULINIS KARAS