trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Sveikata
Nauja šypsena per dieną vos už £200 per mėnesį: ar tai įmanoma?
Londone gyvenantis K. Romualdas dabar plačiai šypsosi, tačiau anot pašnekovo taip buvo ne visada: „Noriu pasidalinti savo patirtimi - ilgai kompleksavau dėl savo dantų būklės, bet jei būčiau žinojęs, kad atstatyti šypseną yra taip paprasta, o svarbiausia prieinama finansine prasme, būčiau šį žingsnį žengęs jau seniai. Noriu savo pavyzdžiu paskatinti nedelsti ir nuoširdžiai padėkoti Complex Smile Implant centrui ir gydytojui Rokui Jancevičiui, kurio dėka aš vėl šypsausi.“ - pokalbį pradeda Romualdas.
Lietuva
Dantų problemos šalies nesirenka, bet jas spręsti verta Lietuvoje
Gyvenate Airijoje? O gal Anglijoje? Norvegijoje? Galima vardyti ir spėlioti, bet vienas dalykas, nepaisant šalies, lieka toks pat ir nesikeičia net metams bėgant – tai sveikų dantų svarba. Šį klausimą verta patikėti Kauno odontologijos klinikai UAB „Angitia“, dirbančiai su pažangiomis ir visame pasaulyje pripažintomis dantų gydymo ir atkūrimo metodikomis.
Aktualijos
Už name nuomojamus kambarius teks mokėti daugiau
Artimiausiu metu gali kilti būsto nuomos mokesčiai tiems, kurie gyvena namų kambariuose su kartu kitais nuomininkais.
Aktualijos
Rytų Anglijos kaime – masinė namų griūtis
Rytinėje šalies pakrantėje ant jūros kranto įsikūrusiame kaime iš savo namų buvo priversti išsikraustyti žmonės – pastatai dėl gamtos šėlsmo pradėjo griūti, jie iki Velykų greičiausiai bus sulyginti su žeme.
Aktualijos
Padėtis Londono NT rinkoje – kaip prieš krizę
Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad būsto kainos Londone pastaruoju metu pasiekė tokį pat lygį, kaip ir prieš finansinę krizę praėjusį dešimtmetį. Tuo tarpu kitose šalies dalyse – atvirkštinė situacija.
ŽYMA
IMPLANTAVIMAS PROTEZAVIMAS