sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Lietuva
Lietuva pakilo dviem pozicijomis iki 28 vietos žiniasklaidos laisvės indekse
Lietuva pasauliniame žiniasklaidos laisvės indekse per metus pakilo dviem pozicijomis – iki 28 vietos, antradienį pranešė „Reporteriai be sienų“. Paryžiuje įsikūrusi
Aktualijos
Lietuvos augimas
IQ indeksas. Kada pasivysime Švediją?
Trys nepriklausomybės dešimtmečiai pažymėti pažangos ženklu, tačiau iki svajonių šalies dar toloka
Aktualijos
Londono Gatviko oro uoste - sumaištis ir atidėti skrydžiai
Trečiadienį vakare virš Gatviko oro uosto buvo pastebėtos dvi bepilotės skraidyklės, kitaip vadinamos dronais. Dėl to oro uostas buvo laikinai uždarytas.
Aktualijos
Londono centre leisis lėktuvai iš Lietuvos
Londono Sičio oro uostas yra gyvybiškai svarbus Lietuvos ekonominei ir socialinei plėtrai. Dėl to skrydžiai į jį bus vykdomi 2 kartus per savaitę.
Aktualijos
Paaiškėjo verslo skrydžių į Londoną laimėtojas
Lietuvos oro uostų konkursą verslo skrydžiams iš Vilniaus į Londono Sičio oro uostą laimėjo lenkų aviakompanija LOT.
Pramogos
5 patarimai laukiantiems šeimos atostogų, kad skrydis su vaikais būtų lengvesnis
Vis dažniau galima pastebėti su vaikais keliaujančias šeimas, drąsiau atostogų vykstama ir su mažamečiais keliautojais. Gerai apgalvojus išvykos detales ir pasinaudojus oro uostų sudarytomis palankiomis sąlygomis keliaujantiems su vaikais, kurių dažnai nežino, ši atostogų dalis prabėgs sklandžiai ir leis nusiteikti poilsiui, juk kaip tik ant nosies – vaikų rudens atostogos.
Aktualijos
„Ryanair“ raginama kompensuoti atšauktus skrydžius
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ penktadienį atšaukė pustrečio šimto skrydžių Europoje, bendrovės darbuotojams pradėjus streiką, kuris gali būti didžiausias šių oro linijų istorijoje.
Pramogos
Oro uoste vyras bandė sustabdyti kilti besiruošiantį lėktuvą
Dublino oro uoste ketvirtadienį buvo suimtas vienas į skrydį pavėlavęs vyras, bėgęs kilimo ir tūpimo taku paskui lėktuvą.
Pramogos
Būtiniausi M. Markle kelionių daiktai: be ko Sasekso kunigaikštienė nelipa į lėktuvą?
Kai kalbama apie keliones ir pasiruošimą joms, prieš kiek daugiau nei 100 dienų Sasekso kunigaikštiene tapusi Meghan Markle yra tikra šios srities profesionalė. Dar tada, kai ji buvo aktorė ir keliaudavo darbo tikslais, karališkosios šeimos narė turėjo rutiną, kurios visuomet laikėsi. Ne išimtis ir dabar.
Aktualijos
Gatwicko oro uoste – sumaištis
Pirmadienį priešpiet antrajame pagal dydį Jungtinės Karalystės oro uoste sutriko keleivių informavimo sistema, tad jame kilo didžiulė sumaištis, dėl to nemažai žmonių buvo priversti praleisti savo skrydžius.
Pramogos
Oro linijų bendrovė paskelbė neįtikėtiną bilietų išpardavimą
Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ skelbia 20 proc.* pigesnius šiandien (liepos 15 d.) užsakytus skrydžius. Pasiūlymas galioja daugiau nei 30 proc. bendrovės vykdomų skrydžių iki rugsėjo 16 dienos.
Aktualijos
Ligos protrūkis išguldė avialinijų darbuotojus, atšaukiami skrydžiai
Nacionalinės Estijos avialinijos „Nordica“ sekmadienį vėl buvo priverstos atšaukti kelis skrydžius, nes dvi dešimtys įmonės pilotų ir skrydžių palydovų susirgo ir negalėjo dirbti.
Pasaulis
Lėktuvo keleiviai tapo mirštančios moters agonijos liudininkais
Patirtis, kurios netrokšta niekas: iš Londono į Australiją skridusiame lėktuve buvę žmonės buvo priversti stebėti, kaip miršta viena keleivė.
Aktualijos
Oro bendrovė siūlo neįtikėtinai žemas kainas atostogoms
Planuojate atostogas? Nežinote kurią kryptį pasirinkti? „Ryanair“ jau suplanavo viską už Jus.
Aktualijos
Paskelbtame „Vaivorykštės indekse“ Lietuva atsilieka nuo daugelio ES šalių
Lietuva šiemet užėmė aukštesnę poziciją seksualinių mažumų teises vertinančiame tyrime, tačiau atsilieka nuo daugelio Europos Sąjungos šalių.
Aktualijos
Lėktuvo pilotas iš Londono kilti ruošėsi gerokai padauginęs
Visai prieš pat skrydį Londone sulaikytas lėktuvo pilotas – orlaivį su 300 keleivių valdyti jis norėjo padauginęs alkoholio, tačiau patyrusį lakūną iš kabinos ištraukė ginkluoti pareigūnai.
Pramogos
Penktadienis 13-oji: kaip prietarai veikia skrydžių kainas
Įprastai savaitgalio pradžia reiškia oro uostų apgultį, tačiau tokiais penktadieniais, kaip šis, keliaujančiųjų lėktuvais gali būti mažiau nei įprastai. Todėl prietaringus žmones kai kur bandoma suvilioti žemesnėmis bilietų kainomis.
Aktualijos
Oro erdvėje precedento neturintis įvykis: galimi skrydžių vėlavimai
Europos oro uostai perspėjo dėl galimų vėluojančių skrydžių, iškilus techninėms problemoms Europos skrydžius kontroliuojančioje agentūroje „Eurocontrol“.
Aktualijos
Oro uoste kilęs gaisras sujaukė ir šeštadienio skrydžių tvarkaraščius
Londono Stanstedo oro uoste penktadienio pavakarę kilęs autobuso gaisras privertė atšaukti skrydžių per itin judrų Velykų savaitgalį, bet šeštadienį darbas vėl vyko įprastu režimu.
Verslas
Pernykščių indėlių grąža ir vėl nulinė, lyderės – Lietuvos įmonių akcijos
Praėję metai Lietuvos įmonių akcijoms ir vėl buvo sėkmingi.
ŽYMA
INDEKSAS