šeštadienis, sausio 16 d.
Lietuva
Žmonių laisvės indekse Lietuva pakilo aukštyn, bet vis dar atsiliekame nuo estų
Įtakingo JAV CATO instituto sudarytame Žmonių laisvės indekse 2020 Lietuva pakilo vienu punktu ir dabar užima 21 vietą tarp 162
IQ Tema
IQ SEIMO RINKIMŲ INDEKSAS
Partijų vitrina: kas turi stipriausią politikų dešimtuką?
Prieš Seimo rinkimus partijoms išrikiavus savo kandidatų sąrašus daugiamandatėje apygardoje, žurnalas IQ nusprendė išmatuoti, kurios partijos pirmasis dešimtukas yra stipriausias? Sudarydama
Aktualijos
Seimo rinkimai
„Seimas 2020“: politikų patirties svarba rinkimuose
Rugsėjo mėnesio numeryje žurnalas IQ pateikia specialų Seimo rinkimų indeksą, kuriame yra vertinami devynių didžiausių partijų politikai pagal jų matomumą
Aktualijos
Demokratija
Kur ritasi pasaulis: vis labiau jaučiamas demokratijos trūkumas
Rugsėjo 15 d. minima Tarptautinė demokratijos diena, tačiau neaišku, ar yra ką švęsti. 
Tema
IQ SEIMO RINKIMŲ INDEKSAS
Partijų vitrina
Prieš Seimo rinkimus partijoms išrikiavus savo kandidatų sąrašus daugiamandatėje apygardoje, žurnalas IQ nusprendė išmatuoti, kurios partijos pirmasis dešimtukas yra stipriausias? Sudarydama
Akcentai
Demokratija
Kur ritasi pasaulis
Rugsėjo 15 d. minima Tarptautinė demokratijos diena, tačiau neaišku, ar yra ką švęsti. „The Economist“ žurnalo kasmet sudaromas demokratijos indeksas rodo, kad šiuo metu demokratijos padėtis pasaulyje yra prasčiausia nuo 2006 m., kai analizė pradėta rengti. 2008 ir 2010 m. pasaulį purtant ekonomikos krizei padėtis buvo geresnė – tada rodiklis siekė 5,46, dabar – 5,44 (skalėje nuo 1 iki 10). Nuo 2006 m. indeksas pamažu kilo, tačiau sustojo 2015–2018 m. ir vėliau pradėjo kristi.
Lietuva
Skaitmeninio gyvenimo kokybės indekse Lietuva pakilo, tačiau Estija ją aplenkė
Antrą kartą atliktame skaitmeninio gyvenimo kokybės tyrime Lietuva šiemet pakilo per dvi pozicijas – iki 21 vietos. Lietuvos indeksas skalėje nuo
Lietuva
Lietuva pakilo dviem pozicijomis iki 28 vietos žiniasklaidos laisvės indekse
Lietuva pasauliniame žiniasklaidos laisvės indekse per metus pakilo dviem pozicijomis – iki 28 vietos, antradienį pranešė „Reporteriai be sienų“. Paryžiuje įsikūrusi
Aktualijos
Lietuvos augimas
IQ indeksas. Kada pasivysime Švediją?
Trys nepriklausomybės dešimtmečiai pažymėti pažangos ženklu, tačiau iki svajonių šalies dar toloka
Aktualijos
Londono Gatviko oro uoste - sumaištis ir atidėti skrydžiai
Trečiadienį vakare virš Gatviko oro uosto buvo pastebėtos dvi bepilotės skraidyklės, kitaip vadinamos dronais. Dėl to oro uostas buvo laikinai uždarytas.
Aktualijos
Londono centre leisis lėktuvai iš Lietuvos
Londono Sičio oro uostas yra gyvybiškai svarbus Lietuvos ekonominei ir socialinei plėtrai. Dėl to skrydžiai į jį bus vykdomi 2 kartus per savaitę.
Aktualijos
Paaiškėjo verslo skrydžių į Londoną laimėtojas
Lietuvos oro uostų konkursą verslo skrydžiams iš Vilniaus į Londono Sičio oro uostą laimėjo lenkų aviakompanija LOT.
Pramogos
5 patarimai laukiantiems šeimos atostogų, kad skrydis su vaikais būtų lengvesnis
Vis dažniau galima pastebėti su vaikais keliaujančias šeimas, drąsiau atostogų vykstama ir su mažamečiais keliautojais. Gerai apgalvojus išvykos detales ir pasinaudojus oro uostų sudarytomis palankiomis sąlygomis keliaujantiems su vaikais, kurių dažnai nežino, ši atostogų dalis prabėgs sklandžiai ir leis nusiteikti poilsiui, juk kaip tik ant nosies – vaikų rudens atostogos.
Aktualijos
„Ryanair“ raginama kompensuoti atšauktus skrydžius
Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ penktadienį atšaukė pustrečio šimto skrydžių Europoje, bendrovės darbuotojams pradėjus streiką, kuris gali būti didžiausias šių oro linijų istorijoje.
Pramogos
Oro uoste vyras bandė sustabdyti kilti besiruošiantį lėktuvą
Dublino oro uoste ketvirtadienį buvo suimtas vienas į skrydį pavėlavęs vyras, bėgęs kilimo ir tūpimo taku paskui lėktuvą.
Pramogos
Būtiniausi M. Markle kelionių daiktai: be ko Sasekso kunigaikštienė nelipa į lėktuvą?
Kai kalbama apie keliones ir pasiruošimą joms, prieš kiek daugiau nei 100 dienų Sasekso kunigaikštiene tapusi Meghan Markle yra tikra šios srities profesionalė. Dar tada, kai ji buvo aktorė ir keliaudavo darbo tikslais, karališkosios šeimos narė turėjo rutiną, kurios visuomet laikėsi. Ne išimtis ir dabar.
Aktualijos
Gatwicko oro uoste – sumaištis
Pirmadienį priešpiet antrajame pagal dydį Jungtinės Karalystės oro uoste sutriko keleivių informavimo sistema, tad jame kilo didžiulė sumaištis, dėl to nemažai žmonių buvo priversti praleisti savo skrydžius.
Pramogos
Oro linijų bendrovė paskelbė neįtikėtiną bilietų išpardavimą
Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ skelbia 20 proc.* pigesnius šiandien (liepos 15 d.) užsakytus skrydžius. Pasiūlymas galioja daugiau nei 30 proc. bendrovės vykdomų skrydžių iki rugsėjo 16 dienos.
Aktualijos
Ligos protrūkis išguldė avialinijų darbuotojus, atšaukiami skrydžiai
Nacionalinės Estijos avialinijos „Nordica“ sekmadienį vėl buvo priverstos atšaukti kelis skrydžius, nes dvi dešimtys įmonės pilotų ir skrydžių palydovų susirgo ir negalėjo dirbti.
Pasaulis
Lėktuvo keleiviai tapo mirštančios moters agonijos liudininkais
Patirtis, kurios netrokšta niekas: iš Londono į Australiją skridusiame lėktuve buvę žmonės buvo priversti stebėti, kaip miršta viena keleivė.
ŽYMA
INDEKSAS