šeštadienis, spalio 24 d.
Gyvenimas
Verta žinoti: vyrų ir moterų seksualumo kalendorius
Įsivaizduokite, jog pabundate ryte ir sužinote, kad jums šiandien trečiadienis, o jūsų partneriui – penktadienis.
Pasaulis
Merginos apsivogė sekso prekių parduotuvėje
Australijos policija sulaikė dvi 19 metų merginas, kaltinamas iš vienos sekso reikmenų parduotuvės pavogus prabangių erotinių prekių.
Gyvenimas
Santuoka be sekso: 6 poros papasakojo, kaip joms pavyko atgaivinti seksualinį gyvenimą
Kiekvienam, kuriam teko mėnuo po mėnesio (ar metai po metų) gyventi seksualinio bado sąlygomis, galiausiai trūksta kantrybė ir kyla mintis, kad vienintelis likęs sprendimas – skyrybos. Sekso terapeutė Shannon Chavez iš Los Andželo tvirtina, jog galima šią problemą išspręsti ir be skyrybų, tačiau abu žmonės turi norėti keisti situaciją. „Aukštesnio libido partneris turėtų demonstruoti pozityvų požiūrį ir būti kantrus, – aiškina specialistė. – Pasiryžkite išklausyti partnerį be neigiamos reakcijos. Rodykite empatiją ir supratimą – tai turi būti pirmas žingsnis į problemos sprendimą.“ Pasak Sh. Chavez, žemesnio libido partneris taip pat turi norėti parodyti šiek tiek empatijos bei „išbandyti naujas veiklas, kurios orientuotos į tarpusavio ryšį ir malonumą“.
Gyvenimas
Kiek kartų mylisi laimingos poros?
Ar tikrai kuo daugiau sekso, tuo geriau? Savaime suprantama, kad blaškantis tarp darbo, šeimos, namų ir santykių, tokiam maloniam atsipalaidavimui kartais nelieka nei laiko, nei jėgų. O gal tai – noras įtikti, būti karšta/-tu, nesveikas persistengimas ir dar filmų įtaka, kai seksas sureikšminamas iki begalybės? Juk daugiau visi kalba apie seksą, o ne apie meilę. Toronto universiteto mokslininkai savo apklausoje atskleidžia, jog laimingiausios poros seksu užsiima ne taip jau dažnai – kartą per savaitę (tyrime buvo analizuojami 28 tūkst. žmonių duomenys), praneša Daily Mail.
Aktualijos
Prievartautojai nuteisti iki gyvos galvos
Gauja nubausta už „niekšiškus ir siaubingus“ nusikaltimus, o vadeiva įkalintas iki gyvos galvos.
Gyvenimas
Tai, ką turėtumėte žinoti apie seksą
Kalbant apie seksą ir visas su juo siejamas gudrybes, tiesiog būtina pasakyti, kad vargu ar pavyktų rasti moterį, nėkart, o ypač jaunystėje, nepasidavusią klaidingam supratimui bent vienu klausimu lytinių santykių tema.
Pramogos
E. Iglesias atvirai papasakojo apie savo intymų gyvenimą
Atlikėjas Enrique Iglesias sako, kad jo ir mylimosios Annos Kurnikovos asmeninis gyvenimas pasikeitė, kai šeimoje atsirado judviejų dvynukai. Nors paprastai garsi pora apie šeimą kalbėti vengia, šįkart E. Iglesias atvirai papasakojo ne tik apie santykius, bet ir seksą, kurio, kaip sako jis pats, gyvenime tapo tik daugiau, rašoma dailymail.co.uk.
Gyvenimas
12 būdų padėsiančių moteriai pasitenkinti
Orgazmas ne visada lengvai pasiekiamas, kita vertus, dėl subjektyvios žmogiškojo malonumo prigimties yra daugybė būdų jį patirti. Moterys orgazmą pajunta rečiau nei vyrai, bet erektilus audinys moters organizme užima didesnę zoną, taigi moterys turi daugiau erogeninių zonų ir joms prieinama daugiau būdų patirti orgazmą, rašoma straipsnyje womenshealthmag.com.
Aktualijos
Prie Anglijos greitkelio – nuogaliaus seksas su pripučiama lėle
Sunkvežimyje įrengtas vaizdo registratorius užfiksavo, kai šalia greitkelio M1 nuogas vyras užsiima seksu su pripučiama lėle.
Gyvenimas
Seksas: JK vyrų lūkesčiai ir realybė skiriasi
Jungtinės Karalystės vyrų pasiteiravus, kaip, jų manymu, dažnai mylisi jaunos jų tautietės, atsakymai buvo toli nuo realybės.
Gyvenimas
Dingo seksualinis potraukis vyrui: tikra istorija
Tema greičiausiai banaloka ir situacija panaši į daugelį kitų, tačiau jaučiuosi esanti frustracijoje ir nesugebu padaryti teisingo sprendimo. Taigi: santykiai. Trunka jie jau gan solidų laiko tarpą – 6 metus, iš jų penkerius pragyvenome kartu. Pradėjome gal juos ir ne visai ta koja, kadangi iš pradžių jis man nesukėlė jokių emocijų, bet po truputį viskas išsivystė į gražią draugystę.
Aktualijos
Sadizmas sekso metu baigėsi moters mirtimi
Birminghame griežtos bausmės sulaukė vyras, kuris, siekdamas pasitenkinimo, lytinio akto metu pasmaugė moterį.
Aktualijos
Moteris sėdo už grotų, nes iš vyro negavo vieno dalyko
Policija suėmė moterį už tai, kad ji bandė nužudyti savo vyrą, nes negavo sekso. Šis atsisakė su ja mylėtis, nes nebuvo nuotaikos.
Pramogos
Dainininkė L. Allen atskleidė šokiruojančių faktų: mokėjo už seksą su moterimis
33-ejų dainininkė Lily Allen netrukus pristatys savo autobiografiją „My Thoughts Exactly“. Knygoje žinoma atlikėja pasakoja apie savo gyvenimą, dalijasi džiugiomis ir ne tokiomis maloniomis jo akimirkomis. Tačiau labiausiai visus šokiravo Lily prisipažinimas, kad vis dar gyvendama santuokoje ji buvo neištikima savo vyrui Samui Cooperui.
Aktualijos
Atvykęs padėti pacientei paramedikas su ja užsiiminėjo seksu
Paramedikas buvo nušalintas nuo darbo po to, kai paaiškėjo, kad negaluojančiai pacientei paskambinus pagalbos numeriu ir pas ją nusiuntus medicinos darbuotoją, jis su šia moterimi lytiškai santykiavo.
Gyvenimas
Ar žinote, kad mylėtis reikia mokėti?
Seksas, kurio išmokome iš interneto veda link sutuoktinių seksualinio nepasitenkinimo, sukeliančio įtampą, konfliktus, skatina neištikimybę. Vyras ir žmona turi išmokti mylėtis ir taip suteikti bei patirti seksualinį pasitenkinimą, stiprinantį šeimą.
Gyvenimas
Susilaikote nuo sekso? Pergalvokite, ar nedarote klaidos
Susilaikymas nuo sekso organizmui didelės žalos nedaro, tačiau dažnai to priežastimi tampa santykių problemos ir neigiamos nuostatos. Tada seksualinis „badas“ gali virsti depresija ir nepasitenkinimu savimi, rašo canadianliving.com.
Gyvenimas
Keli būdai prailginti seksą
Seksas – tai tema, apie kurią šnekėti nėra linkę daug žmonių. Tačiau neretai būtent dėl jo trukmės prasideda porų barniai. Išbandykite šiuos efektingus triukus, kurie padės padidinti sekso trukmę.
Gyvenimas
Kaip jaučiasi seksualiai nepatenkinta moteris
Nors dažnai įprasta sakyti, kad apie seksą nuolat galvoja tik vyrai, mintys apie tai kamuoja ir moteris. O kartais, kaip rodo viena istorija, tai dailiosios lyties atstovėms netgi sukelia rimtas psichologines problemas.
Sveikata
Sumažėjęs seksualinis potraukis gali būti ir rimtos ligos požymiu
Prasidėjo pavasaris, o jus kamuoja nemiga ir vis stiprėjantis nerimas? Šie simptomai gali būti pavasarinės depresijos priežastimi. Depresijos gydymo centro klinikinio psichologo Antano Mockaus teigimu, šis depresijos tipas yra prilyginamas sezoniniam afektiniam sutrikimui ir net dešimtadalis žmonių, kurie jį patiria, paūmėjusius depresijos simptomus jaučia būtent pavasarį.
ŽYMA
INFORACINĖS TECHNOLOGIJOS