pirmadienis, sausio 25 d.
Pramogos
Neišgali įpirkti naujų automobilių
Anglijos banko statistika rodo, kad sumažėjęs naujų automobilių pardavimas Jungtinėje Karalystėje daro įtaką ir kitam procesui – tarpusavio skolinimuisi.
Anglijoje
„Brexit“ sprendimo kaina: kiek kainuoja pasakyti „ne“
Jungtinės Karalystės ekonomistai įvardijo sumą, kiek valstybei kainuotų „Brexit“ susitarus su Europos Sąjunga ir kiek šis žingsnis atsieitų išsiskyrus be susitarimo. Skirtumas – milžiniškas.
Anglijoje
JK laukia blogiausi metai nuo krizės
Patvirtinus kai kuriuos Jungtinės Karalystės ekonominius rodiklius aiškėja, kad valstybei gresia sąstingis, vilčių dėl šviesesnio rytojaus neprideda ir „Brexit“, iki kurio liko mažiau nei pusmetis.
Anglijoje
Kaip „Brexit“ gali pražudyti britų mėgstamą sumuštinį?
Didžioji Britanija iš Europos importuoja daug įvairių maisto produktų. Mėsa, sūris ir salotos yra vos keli britų pamėgti ir gausiai vartojami skanėstai, kurie gali tapti kur kas sunkiau prieinami, jei Londonas ir Briuselis nesusitars dėl tarptautinės prekybos sutarties po skyrybų.
Anglijoje
Britai atsidūrė turtingiausiųjų klubo dugne
Finansinio sektoriaus žinovams susirūpinimą kelia Jungtinės Karalystės ekonominės perspektyvos – jos yra prastesnės nei pasaulyje pirmaujančių šalių rodikliai.
Anglijoje
Verslas jau mato didesnę problemą nei „Brexit“
Didžiausių Jungtinės Karalystės verslo kompanijų vadovai kaip didžiausią ateities riziką įvardija ne „Brexit“, nerimą jiems kelia kai kas kita.
Pramogos
JK prognozuojama niūresnė ateitis
Tarptautiniam valiutos fondui (TVF) paskelbus naujausias ekonomikos augimo prognozes paaiškėjo, kad Jungtinėje Karalystėje artimiausioje ateityje reikalai klostysis prasčiau nei artimiausiose kaimynėse Europoje.
IT ir transportas
Pasitikite, tai – naujoji „Opel Insignia GSi“
Į BMW 3 serijos teritoriją nusitaikiusi naujoji „Insignia“ siūlo ir karštą sedaną
Anglijoje
5 ženklai apie neigiamą „Brexit“ įtaką JK
Likus lygiai trims savaitėms iki „Brexit“ nulėmusio referendumo metinių konstatuota, kad britų sprendimas trauktis iš Europos Sąjungos šalies ekonomikos nesugriovė, tačiau pripažįstama, kad nuo jos pamatų jau byra pirmieji akmenėliai.
Anglijoje
Nepalaužiamoji premjerė pripažino: „Brexit“ gali baigtis blogai
Ketvirtadienį Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May viešai pareiškė, kad derybos dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungai gali neigiamai paveikti ekonomiką ir bendrą gerovę.
IT ir transportas
Opel Insignia
Daugiau nei septynerius metus gaminama „Insignia“ vis dar atrodo šiuolaikiškai. Ne veltui prieš porą metų buvo atlikta plastinė operacija ir
Pramogos
Nelinksma Anglijos banko valdytojo kalba
Mažai pozityvo buvo Anglijos banko valdytojo Marko Carney kalboje, pirmadienį pasakytoje Liverpoolyje. Jis pabrėžė turtinę nelygybę kaip galimą grėsmę ateityje.
Pramogos
Liūdnos JK ekonomikos prognozės
Per ateinančius trejus metus Jungtinės Karalystės biudžete atsivers didžiulė skylė, dėl kurios šaliai teks daugiau skolintis, o reputacija tarptautinėse rinkose suprastės.
ŽYMA
INSIGNIA