antradienis, rugsėjo 29 d.
Pasaulis
„Apple“ atidės naujojo „iPhone 12“ pristatymą iki spalio pabaigos
JAV technologijų milžinė „Apple“ kasmet rudenį organizuojamą renginį, kuriame tradiciškai pristatomi naujieji išmaniojo telefono „iPhone“ ir kitų prietaisų modeliai, gali
IT ir transportas
Išmanieji telefonai
Nebegeidžiami net „iPhone“: šių išmaniųjų telefonų paklausa smuks trečdaliu
„Apple“ telefonų paklausa antrą šių metų ketvirtį kris 36 proc., prognozuoja  „Goldman Sachs“ analitikai.  Tačiau „Apple“ nepraras ištikimiausių vartotojų, jie tiesiog
Pramogos
„Apple“ pristatė naująjį „iPhone SE“, kainuosiantį nuo 399 JAV dolerių
JAV technologijų milžinė „Apple“ trečiadienį pristatė naują pigesnį išmaniojo telefono „iPhone“ modelį, kuriuo sieks sudominti vartotojus, dėl koronaviruso pandemijos ir
Verslas
Koronavirusas
„Apple“ uždaro visus savo salonus Kinijoje
Šeštadienį „Apple“ pranešė, kad dėl koronaviruso, siautėjančio Uhano provincijoje, uždaro visus savo prekybos salonus ir biurus žemyninėje Kinijoje. 
Finansai ir investavimas
Rezultatai
„Apple“ pasiekė rekordinį pelną, bet kyla nerimas dėl Kinijos
JAV bendrovė „Apple“ praėjusių metų paskutinį ketvirtį uždirbo rekordinį pelną – jis siekė 22,2 mlrd. JAV dolerių, 11 proc. daugiau ketvirtį prieš tai.
Pasaulis
Studentas padavė į teismą „Apple“: dėl klaidos veidų atpažinimo įrangoje buvo tampomas po teismus
Studentas iš Niujorko pateikė 1 mlrd. JAV dolerių vertės ieškinį JAV korporacijai „Apple Inc.“, tvirtindamas, kad bendrovės veidų atpažinimo programinė įranga klaidingai susiejo jį su visa serija vagysčių iš „Apple“ parduotuvių.
Pramogos
Perspėjimas turintiems „iPhone“: dėl saugumo spragos jūsų gali būti klausomasi
Per visą pasaulį nusirito perspėjimai naudojantiems „Apple“ pokalbių programėlę „FaceTime“. Paaiškėjo, kad dėl programėlės saugumo spragos, skambinantis žmogus gali klausytis to žmogaus, kuriam skambina, net jei šis neatsiliepia. Pranešama, kad įsijungia ne tik išmaniojo įrenginio mikrofonas, bet ir kamera.
Verslas
„Huawei“
Kinų triukai
„Huawei“ pagal parduotų telefonų skaičių pirmą kartą aplenkė „Apple“. Ar naujasis flagmanas „Mate 20 Pro“ padės dar padidinti atotrūkį?
IT ir transportas
„Samsung“ pasirengusi įtikinti, kad sukūrė geriausią išmanųjį telefoną
Rugsėjo viduryje pirmuosius pirkėjus Lietuvoje pasieksiantis „Samsung Galaxy Note 8“ išmanusis telefonas neabejotinai yra viena labiausiai lauktų šių metų pasaulinių produkto premjerų. Ne tik technologijų gurmanų, studijuosiančių išmaniojo įrenginio technines ypatybes, bet ir kitų sričių specialistų – nuo rinkodaros vadybininkų iki verslo istorijos metraštininkų.
Verslas
Pelno lenktynės: „Samsung“ pirmą kartą gali pranokti „Apple“
Pietų Korėjos vartojimo elektronikos gamintojos „Samsung Electronics“ veiklos pelnas antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pat laikotarpiu pernai, padidėjo 72 proc. iki rekordinių 12,1 mlrd. JAV dolerių.
Gyvenimas
Kaip mus veikia 7 kartos (126 žmonės)
Įprasta sakyti, kad mes paveldime vienus ar kitus bruožus iš tėvų, senelių, rečiau – iš antros eilės giminaičių – tetų, dėdžių ir pan. Tačiau ar kada pagalvojote, kad mumyse susipina šimtų žmonių būdo bruožai ir charakterių ypatybės. Tai atskleidžia Rusijos Altajaus srities genealogijos specialistai.
Gyvenimas
Ką dėl savęs galiu padaryti jau šiandien?
Dabar, atrodo, viską gali nusipirkti. Tai gal ir sveikatą? Juk reklamos sako, kad nusipirkęs vieną ar kitą maisto papildą, treniruoklį ar visą sveikatinimo paslaugų kompleksą jau netrukus būsi sveikas ir laimingas.
ŽYMA
IPHONE