šeštadienis, spalio 24 d.
Aktualijos
JAV diplomatijos vadovas siekia griežtinti Irano branduolinį susitarimą
JAV valstybės sekretorius Rexas Tillersonas antradienį pareiškė, kad Jungtinės Valstijos tikisi savo sąjungininkių paramos siekiant įtikinti Iraną atnaujinti derybas dėl branduolinio susitarimo.
Anglijoje
Natūralios medicinos gydytoja mityba: žmonės neturi priklausyti nuo specialisto
„Į šitą sritį atėjau vedama didžiulio noro padėti žmogui“, – tikina Tautvilė Šliažaitė, natūralios medicinos gydytoja mityba. Ji metė perspektyvią teisininkės karjerą ir išvyko studijuoti mitybos. Gera aura ir džiaugsmu gyvenimui spinduliuojanti veikli specialistė ne tik dirba prestižinėje klinikoje „The London Psychiatry Centre“, bet jau spėjo įkurti ir savo įmonę „Mana Practice“.
Anglijoje
Knygos apie lieknėjimą autorė: kūnas mums tarnauja, turime juo rūpintis
Londone gyvenanti žurnalistė ir tinklaraštininkė Karolina Germanavičiūtė pasakoja savo istoriją: kodėl nusprendė pakeisti gyvenimą ir kaip atsirado knyga „Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš“. Knygoje, kuri yra tarsi savotiškas dienoraštis, mergina dalinasi sukaupta patirtimi ir siūlo pačios išbandytas ir naudojamas mitybos bei sporto taisykles.
Anglijoje
Lietuvaitės hobis internete pritraukė dešimtis tūkstančių gerbėjų
Jauna ir veikli tinklaraštininkė Rūta Žilionytė džiaugiasi atradusi sveiką gyvenimo būdą, kuris padėjo išvyti kamavusius negalavimus, susijusius su sveikata. Patarimais apie veganišką mitybą, sveiką gyvenseną ir grožį, madą bei sportą mergina dalinasi savo plataus profilio blog‘e „Sveika Rūta“ bei socialinėje žiniasklaidoje.
ŽYMA
IRANO BRANDUOLINIS SUSITARIMAS