sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Lietuva
Nuo kitos savaitės Lietuvoje bus privaloma izoliuotis grįžus iš Lenkijos
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė ragina susilaikyti nuo kelionių ir teigia neabejojanti, kad nuo kitos savaitės
Aktualijos
Koronavirusas
Nuo pirmadienio izoliacija privaloma atvykstantiems iš dvylikos valstybių
Iš Prancūzijos į Lietuvą atvykstantiems žmonėms nuo pirmadienio bus privaloma dviejų savaičių izoliacija, penktadienį pranešė vyriausioji šalies epidemiologė Loreta Ašoklienė. Iš viso „juodajame sąraše“, iš kur atvykėliams privaloma izoliuotis, nuo pirmadienio bus dvylika valstybių.
Lietuva
Iš Ispanijos grįžtantiems lietuviams įvedama privaloma izoliacija
Iš Ispanijos grįžtantiems lietuviams nuo pirmadienio įvedama privaloma dviejų savaičių izoliacija, siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui. Užsieniečių atvykimas iš šios šalies
Lietuva
SAM naujienos: teks izoliuotis grįžusiems iš Ispanijos, sunkumų kyla ir dėl kitų šalių
Grįžusiems iš Ispanijos nuo pirmadienio privaloma dviejų savaičių izoliacija, penktadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Užsieniečių atvykimas iš šios šalies nuo pirmadienio
Anglijoje
Anglijoje nebebus privaloma izoliacija atvykėliams iš „mažesnės rizikos“ šalių
Jungtinės Karalystės vyriausybė penktadienį pranešė nebetaikysianti atvykėliams iš „mažesnės rizikos šalių“, įskaitant Prancūziją, Ispaniją, Vokietiją ir Italiją, reikalavimo izoliuotis 14
Aktualijos
BLKL apžvalga: pergalės ir pralaimėjimo skoniai
Dėl Belgrade vykstančio žaliojo savaitgalio Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko vos dvejos rungtynės: vienerios 35+ čempionate ir vienerios A13 Hire taurėje.
IQ Tema
Įkalinti be teismo
Beveik dešimtadalio Lietuvos gyventojų – apie 250 tūkst. specialiųjų poreikių turinčių žmonių – kasdienybę šiandien vis dar varžo ne tik jiems reikalingos infrastruktūros trūkumas ir visuomenės požiūris, bet ir neparankūs įstatymai.
Aktualijos
BLKL čempionate – dramos ir nauji rekordai
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko dar aštuonerios rungtynės, kurių įdomiausius ir svarbiausius akcentus mes sudėjome į tradicinę turo apžvalgą. Tad apie viską iš eilės.
Aktualijos
Turkijos prezidentas stoja į izoliuoto Kataro pusę
„Nežmoniška“ ir „neislamiška“ – taip Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoğanas pavadino Persijos įlankos arabų valstybių vykdomą Kataro ekonominę ir politinę izoliaciją.
Aktualijos
A. Sabonio Mažoji taurė – „Lituanicos“ dublerių rankose!
Į Angliją emigravusius tautiečius vienijančioje Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) savaitgalį buvo sužaisti šeši susitikimai ir išdalyti Arvydo Sabonio Mažosios taurės medalių komplektai. Paaiškėjo BLKL-London Timber ir BLKL-Thames Windows finalininkai.
Aktualijos
BLKL čempionate – nuostabios atkrintamųjų dramos
Per dvi savaitgalio dienas Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvykusias devynerias rungtynes netrūko intrigos ir įdomių rezultatų. Kita vertus, tai neturėtų labai stebinti, nes tiek Londono, tiek Visbičiaus grupėse šiuo metu vyksta atkrintamosios kovos.
Aktualijos
BLKL – netikėtai rezultatai ir nauji rekordai
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti septyni susitikimai. Du iš jų vainikavo „BLKL-London Timber“ grupės reguliariojo sezono kovas, vienas išdalijo įskaitinius taškus Wisbech‘o komandoms, o kituose ekipos kovėsi dėl kelialapių į tolesnius A. Sabonio taurės etapus.
Aktualijos
BLKL pirmenybėse paaiškėjo stipriausios reguliariojo sezono ekipos
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) besivaržančios ekipos baigė 2016-ųjų metų kovas ir išsiaiškino abiejų grupių reguliariojo sezono nugalėtojos.
Aktualijos
BLKL pirmenybėse – neįtikėtinos dramos ir triuškinami rezultatai
Praėjęs savaitgalis D. Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo tikrai karštas, nes Londono ir Wisbech grupėse buvo sužaisti net devyni susitikimai. Nors daugelis dvikovų baigėsi taip, kaip tikėtasi, tačiau čempionato favoritams dėl pergalių teko gerokai paprakaituoti.
Aktualijos
BLKL atidaryme – favoritų ir ambicingų naujokų pergalės
Praėjusį savaitgalį Londone įsibėgėjo Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) jubiliejinio, 10-ojo, sezono atrankos etapas. Buvo sužaisti net keturi susitikimai. Dar trys dvikovos įvyko Wisbech‘e, kur šiame sezone kovoja net aštuonios ekipos.
Aktualijos
BLKL pirmenybėse – aistros Wisbecho grupėje
Praėjusį savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo tikrai karšta, nes įvyko net septynerios rungtynės. Penkios dvikovos buvo sužaistos Londone organizuojamame „Central London Lofts“ taurės turnyre (CLLT), dar trys – Wisbecho grupės atkrintamosiose.
Aktualijos
A.Sabonio taurės atiteko „Anykščių“ ir „Dragons“ ekipoms
Praėjusį savaitgalį paaiškėjo Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) organizuojamo A. Sabonio taurės turnyro (ASTT) prizininkai. Kiek netikėtai Didžiąją taurę iškovojo „Anykščių BC“ kolektyvas, finale įveikęs favoritais laikytus „Baltic Staff“ krepšininkus, o Mažosios taurė čempione tapo „Dragons“ ekipa, įrodžiusi pranašumą prieš „Tornado“ vyrus.
Aktualijos
Pasaulio lietuvių čempionų taurė liko Londone
Londone įvyko penktą kartą Plasta-Sostinės krepšinio lygos (Plasta–SKL) ir D. Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) bendromis pastangomis organizuojamas „Pasaulio lietuvių čempionų taurės“ turnyras. Jame šiemet dalyvavo net aštuonios ekipos iš keturių šalių.
Aktualijos
Paaiškėjo BLKL Didžiosios ir Mažosios taurių prizininkai
ŽYMA
IZOLIACIJA