ketvirtadienis, liepos 2 d.
Pramogos
Elžbietos II sūnus princas Andrew pagaliau prabilo: atsivėrė apie draugystę su prievartautoju ir santykius su nepilnamete
Ką tik BBC kanalu transliuotoje laidoje princas Andrew atvirai papasakojo apie bičiulystę su Jeffrey Epsteinu ir pakomentavo Virginios Roberts (dabar – Virginia Giuffre) išsakytus kaltinimus. Moteris tikina, kad per laikotarpį nuo 1999-ųjų iki 2002-ųjų buvo priversta tris kartus intymiai santykiauti su karališkosios šeimos nariu, ir tai įvyko Londone, Niujorke bei privačioje, vėliau į nemalonę patekusiam finansininkui priklausiusioje Karibų saloje.
Pasaulis
Vienas keisčiausių radinių pedofilo Epsteino viloje - tapybos darbas, kuriame Bilas Klintonas aprengtas suknele ir aukštakulniais
Suknelė, kuria tapybos darbe aprengtas buvęs Amerikos prezidentas Bilas Klintonas, manoma, beda pirštu į garsiąją Baltųjų Rūmų aferą tarp prezidento ir Monikos Leviski, dėvėjusios tokią aprangą to romano metu.
Pasaulis
Kalėjime nusižudė prekyba nepilnametėmis kaltintas JAV milijardierius J. Epsteinas
Kalėjime nusižudė JAV milijardierius finansininkas Jeffrey Epsteinas, apkaltintas prekyba nepilnametėmis lytinio išnaudojimo tikslais, šeštadienį pranešė JAV žiniasklaida.
Pramogos
Pristatytas M. Markle herbas
Kensingtono rūmai pristatė naujajai Sasekso kunigaikštienei, buvusiai Meghan Markle, sukurtą herbą.
ŽYMA
J EPSTEIN